Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neeyenne wrote:
    Dziewczyny beta wynosi 814.40 ale nie mam jeszcze norm dla labo, pewnie będą po 13, a proga jutro. Nie za mało trochę? Jestem 3dpt @
    W środę powtórzę przyrost :)

    Gratulacje!!! Piękna beta!! 💜💜💜
    Teraz kciuki za przyrost 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Neeyenne lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neeyenne wrote:
    Nercia, bo ja głupia już chyba jestem w tym temacie a każdy kalkulator mi inaczej pokazuje. Skoro dzisiaj mam 28dc to jestem 4t0 tak?

    Połowa cyklu to 2 tc więc wychodzi na to ,że 4 tc :)

    megson91, Neeyenne lubią tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ney super beta ! Ja 16 dpo miałam 43 😳😳

    Nera, megson91, Neeyenne, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Przestudiowałam ulotkę od Clo. Trochę tego jest . Ryzyko ciąży mnogiej- o tym lekarz już nie wspomniał 🙄

    U mnie w 2 cyklach na 3 stymulowane były 2 pecherzyki dominujące 🙈 w tym udanym cyklu również ale sezamek jest pojedynczy na szczęście 🙈🙈🙈💜💜💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Ola👄 Autorytet
    Postów: 821 449

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/2c67fa0390532.jpg.html
    Pozdrawiamy forumowe ciocie💚

    adaska, Nera, megson91, MisiaMonisia, Neeyenne, listek🍃, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    M 20.10.2010
    K 29.05.2020
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczności Olu! 😍

    Ola👄 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola 💜💜💜💜

    Ola👄 lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    U mnie w 2 cyklach na 3 stymulowane były 2 pecherzyki dominujące 🙈 w tym udanym cyklu również ale sezamek jest pojedynczy na szczęście 🙈🙈🙈💜💜💜

    Oj tam- za pierwszym razem dwoje to fajowo! 😊 u mnie przy bliźniakach była by 5 ...troszkę za dużo na moja głowę by było 🤷‍♀️

    megson91 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro wybieram się na badanie obciążenia glukozą 🤯 jakieś złote rady?

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Dziewczyny, jutro wybieram się na badanie obciążenia glukozą 🤯 jakieś złote rady?

    Ja wiem tylko tyle ,że najlepiej robić po minimum 8godzinach snu

    megson91 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej siostry koleżanka dziś urodzila synka (siostra mi zdjęcie wysłała )

    megson91 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • izka2503 Autorytet
    Postów: 1030 381

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Dziewczyny, jutro wybieram się na badanie obciążenia glukozą 🤯 jakieś złote rady?

    Megson ja bym zabrała kogoś ze sobą gdybym miała powtórza znów to badanie. W ciąży już miałam dwa razy to badanie za pierwszym razem było wszystko ok ale za drugim straciłam przytomność i wymiotowalam i akurat byłam w tedy sama. Oczywiście każdy inaczej reaguje, ale też z kimś będzie razniej będziesz mogła porozmawiać I tak nie myśleć o tym i w razie czegoś jest ktoś obok.

    megson91 lubi tę wiadomość

    20.04.2019r.aniołek (*)

    24.07.2019r. Test pozytywny

    20.08.2019r. ❤️Bije,
    27.08.2019r. Wszystko ok,

    Rosnij I Zostan z nami kruszynko 😘

    1.02.2023r.test pozytywny
    3.03.2023r.aniołek(*)(zabieg łyżeczkowania )

    13.04.2023r beta hcg 58,5
    15.04.2023r.beta hcg 189,10
    17.04.2023r.beta hcg 505,80
    22.04.2023r.beta hcg 5609,70
    Progesteron 9,28
    25.04.2023r.pęcherzyk 9mm 5t4d(luteina )
    04.04.2023r.Jest ❤️7t3dMały krwiaczek 0.5cm😞


    On34lat
    Ona34lat
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojej znajomej urodziły się zaś trojaczki. Dwie dziewczynki i jeden chłopczyk 😊 na początku był szał ciał. Ale teraz sobie chwali.

    megson91 lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    U mnie w 2 cyklach na 3 stymulowane były 2 pecherzyki dominujące 🙈 w tym udanym cyklu również ale sezamek jest pojedynczy na szczęście 🙈🙈🙈💜💜💜
    Albo teraz się okaże że jednak są 2 Sezamki 😁
    Jeden strzał, 2 gole 😁😍

    Ja bym chciała bliźnięta 😄

    Neeyenne lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu piękności 😍😍😘

    Ola👄, Neeyenne lubią tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izka2503 wrote:
    Megson ja bym zabrała kogoś ze sobą gdybym miała powtórza znów to badanie. W ciąży już miałam dwa razy to badanie za pierwszym razem było wszystko ok ale za drugim straciłam przytomność i wymiotowalam i akurat byłam w tedy sama. Oczywiście każdy inaczej reaguje, ale też z kimś będzie razniej będziesz mogła porozmawiać I tak nie myśleć o tym i w razie czegoś jest ktoś obok.

    Eskortę już załatwiłam 🙈 moja siostrzyczka ma do zrobienia aktualne hormony na wizytę do endokrynologa, bo też ma PCOS i IO, więc śpi dzisiaj u nas żeby pójść ze mną i odprowadzić mnie do domu po badaniu 💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMonisia wrote:
    Albo teraz się okaże że jednak są 2 Sezamki 😁
    Jeden strzał, 2 gole 😁😍

    Ja bym chciała bliźnięta 😄

    Hahaha 🙈 W sumie, to cieszyłam się z tych 2 pęcherzyków dominujących i po 1 usg byłam trochę zawiedziona, że sezamek jest jeden, ale przemyślałam sobie wszystko na spokojnie i chyba nie dałabym rady z 2 - to jest jednak ogromne wyzwanie 🙈

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam też bym się ucieszyła jakby się okazało że jestem w ciąży z blizniakami. A co tam, nie będę wybrzydzać 😆.

    MisiaMonisia lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • izka2503 Autorytet
    Postów: 1030 381

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Eskortę już załatwiłam 🙈 moja siostrzyczka ma do zrobienia aktualne hormony na wizytę do endokrynologa, bo też ma PCOS i IO, więc śpi dzisiaj u nas żeby pójść ze mną i odprowadzić mnie do domu po badaniu 💜

    To wez sobie ze sobą wodę jeszcze i coś do przegryzienia po. Powodzenia życzę 👍

    megson91 lubi tę wiadomość

    20.04.2019r.aniołek (*)

    24.07.2019r. Test pozytywny

    20.08.2019r. ❤️Bije,
    27.08.2019r. Wszystko ok,

    Rosnij I Zostan z nami kruszynko 😘

    1.02.2023r.test pozytywny
    3.03.2023r.aniołek(*)(zabieg łyżeczkowania )

    13.04.2023r beta hcg 58,5
    15.04.2023r.beta hcg 189,10
    17.04.2023r.beta hcg 505,80
    22.04.2023r.beta hcg 5609,70
    Progesteron 9,28
    25.04.2023r.pęcherzyk 9mm 5t4d(luteina )
    04.04.2023r.Jest ❤️7t3dMały krwiaczek 0.5cm😞


    On34lat
    Ona34lat
  • Neeyenne Autorytet
    Postów: 877 793

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ale cudeńko 🙈❤

    Ola👄 lubi tę wiadomość

    👧25 lat 🧑33 lata❤
    5cs
    Cykle 25-26 dni

    18.01 II kreski na teście 🍀🙈
    20.01 beta 814.40💚
    progesteron 21.5
    22.01 beta 2323.00💚
    31.08 całe 2990g małego człowieka 💚

    Matylda 10.09 3160g 53cm ❤


    zpbn9vvjtxzcd1zb.png
‹‹ 1739 1740 1741 1742 1743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ