Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 18 lipca 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    Adaska ale sexy mama :) uwielbiam takie zdjęcia tydzień po tygodniu. Dobrze będzie za kilka lat wrocic do nich z sentymentem :)
    Już niedługo ty bedziesz takie wstawiać 🙊♥️♥️🍀


    Dziewczyny co na zgagę w ciąży? 🤦🏻‍♀️

    OlaaM lubi tę wiadomość

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 18 lipca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Już niedługo ty bedziesz takie wstawiać 🙊♥️♥️🍀


    Dziewczyny co na zgagę w ciąży? 🤦🏻‍♀️
    Migdały?? 🤔

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM mocne kciuki trzymam 🍀🍀🍀
    Adaska wow ale super wyglądasz kochana! <3 Na zgagę to migdały może pomogą.
    Nera no myślę że pod kolanem i na piszczelu to największy ból, ale czy nie boisz się efektu, że za dużo różyczek będziesz mieć w jednym miejscu praktycznie?
    Zosia a o której godzinie bierzesz bromergon? Ja gdy brałam ohoho temu to tylko na noc do spania. Lekarka uprzedzała że bromokryptyna wywołuje mdłości, zawroty głowy i ogólnie objawy osłabienia organizmu jak u ciężarnych na samym początku... Ważne byś zażywała ją o stałej porze.
    Monisia jak tam starania?
    Mlodamezatka ja mam estrofem 6 tabletek ważny do grudnia 2020 i Clo 5 tabletek do 2023. Obawiam się że za wiele nie pomogę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 12:00

  • listek🍃 Autorytet
    Postów: 786 527

    Wysłany: 18 lipca 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Już niedługo ty bedziesz takie wstawiać 🙊♥️♥️🍀


    Dziewczyny co na zgagę w ciąży? 🤦🏻‍♀️


    Maalox

    💙🧸&🧸💙
  • Klasia Autorytet
    Postów: 1559 551

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyo w pilny słoneczny dzień

    Adaska mi lekarz kazał kupić reenie

    30.08 @
    02.09 pierwszy cykl z Miositogyn GT
    27.09 Beta-Hcg - 168, 30.09 Beta-Hcg - 636, 02.10 Beta-Hcg - 1297

    24.05.2013💞 Lenka 3340g, 54cm, 10.15
    10.06.2020💞 Marcelinka 3830g, 57cm, 20.00

    Marcelinka
    3i49tv73goznrwmu.png

    Lencia
    w5wqgu1remz9ia57.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa Bromergon biorę cały czas po godzinie 20, biorę już go przeszło 3 miesiące więc raczej mój organizm już się do niego przyzwyczaił. Faktycznie z początku miałam różne straszne objawy ale po dwóch tygodniach zniknęły.

  • Neeyenne Autorytet
    Postów: 877 793

    Wysłany: 18 lipca 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamezatka ja jestem wielką fanką 😁 za to mój mąż nienawidzi Przyjaciół :/

    Adaska ale super wyglądasz 😊 fajna pamiątka, można sobie później porównywać jak brzuchol rośnie :p ja też zrobiłam kilka na różnych etapach ciąży ;)
    Mi na zgagę migdały słabo pomagały, od lekarza dostałam alugastrin i jak mnie złapie konkretna to biorę małego łyka i szybko przechodzi

    O i Olu trzymam kciuki za testowanie! 💪✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 13:06

    👧25 lat 🧑33 lata❤
    5cs
    Cykle 25-26 dni

    18.01 II kreski na teście 🍀🙈
    20.01 beta 814.40💚
    progesteron 21.5
    22.01 beta 2323.00💚
    31.08 całe 2990g małego człowieka 💚

    Matylda 10.09 3160g 53cm ❤


    zpbn9vvjtxzcd1zb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neeyenne właśnie mi przypomniałaś jak się nazywa to mleczko na zgagę, ale nie byłam pewna czy w ciąży można go brać. Kiedyś miałam mega zgagę i koleżanka mi dała łyka spróbować. Okropne ale przeszło po nim raz dwa 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu A co się dzieje dokładnie i który masz dzień cyklu?

  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 18 lipca 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Monisia jak tam starania?
    Jesteśmy w trakcie :) myślę że jutro będzie owu.

    Dziś rano bylo ❤. ...ale w trakcie przeszkodziło nam dziecko 😜 Nikos wszedł i powiedział "starczy już spania" 😂.
    No i coz....trzeba było wstać 🤷‍♀️.
    Dokonczymy później 😜


    Jagodowa jakie masz plany na urlop? Jakiś wyjazd??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 14:00

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 18 lipca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nercia cóż wczoraj za negatywne myśli miałaś? Mam nadzieję że dziś już lepiej:)? A mąż nie bierze jednak tych witamin?

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Neeyenne Autorytet
    Postów: 877 793

    Wysłany: 18 lipca 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Neeyenne właśnie mi przypomniałaś jak się nazywa to mleczko na zgagę, ale nie byłam pewna czy w ciąży można go brać. Kiedyś miałam mega zgagę i koleżanka mi dała łyka spróbować. Okropne ale przeszło po nim raz dwa 😁

    Jest w smaku przeokrutne😂 tak sobie właśnie wyobrażam smak farby do ścian :p

    👧25 lat 🧑33 lata❤
    5cs
    Cykle 25-26 dni

    18.01 II kreski na teście 🍀🙈
    20.01 beta 814.40💚
    progesteron 21.5
    22.01 beta 2323.00💚
    31.08 całe 2990g małego człowieka 💚

    Matylda 10.09 3160g 53cm ❤


    zpbn9vvjtxzcd1zb.png
  • Vampirella Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 18 lipca 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy mogę do Was dołączyć? Staram się z mężem o dziecko od marca zeszłego roku. Do tej pory byłam u trzech lekarzy. Jeden totalnie olał sprawę. Nie zauważył mojego pcos. Drugi skierował na badania hormonalne i wykrył pcos i insulinoopornosc,ale wciskal tylko metformax i na tym się skończyło. Zmieniłam lekarza. Trafiłam na specyficzną kobietę,która przyjmuje w Grodzisku Wielkopolskim. Od razu skierowała mnie na laparoskopię,którą miałam 16/07. Przeprowadziła laparoskopię z chromotubacją. Oba jajowody drożne. Ale... ginekolog twierdzi,że miałam bardzo grubą ściankę jajnika, przez którą nigdy komórka by nie wyszla. Po laparo czuję się dobrze. Jestem już w domu,ale na drugi dzień dostałam już okres. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swej grupy,bo Was podczytuję i każdej z Was życzę żebyście spełniły marzenie macierzyństwa❤

    PCOS i insulinooporność
    16/07 laparoskopia
    👉Kauteryzacja jajników-okienka dla komórki jajowej
    👉 Chromotubacja-oba jajowody drożne
    15 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Zosiu A co się dzieje dokładnie i który masz dzień cyklu?
    Mam tkliwe piersi, niedobrze mi i kłuje mnie w podbrzuszu....już nie powiem że jestem jakaś słaba od dwóch dni. Owulacje prawdopodobnie miałam w 9/10 dc a dzisiaj jest 16dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neeyenne wrote:
    Jest w smaku przeokrutne😂 tak sobie właśnie wyobrażam smak farby do ścian :p

    Moja koleżanka mówi tak "No spróbuj." A ja do niej "Iza ale jak to smakuje" Odpowiedź.. "Maryla chujowo" 😅 A ja próbuje i takie przeczucie że faktycznie chujowo ani wypić ani wypluć. Połknęłam to i w jednym momencie "To smakuje ku*wa tak chu*owo że nawet sperma jest lepsza w smaku"🤣🤣🤣🤣😳😳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 16:25

    MisiaMonisia, Neeyenne lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMonisia wrote:
    Jesteśmy w trakcie :) myślę że jutro będzie owu.

    Dziś rano bylo ❤. ...ale w trakcie przeszkodziło nam dziecko 😜 Nikos wszedł i powiedział "starczy już spania" 😂.
    No i coz....trzeba było wstać 🤷‍♀️.
    Dokonczymy później 😜


    Jagodowa jakie masz plany na urlop? Jakiś wyjazd??

    Mam nadzieję że uda Wam się później dokończyć cudowne starania 😁
    Misia planowałam remont zrobić. Z początku łazienka wchodziła w grę, ale myślę, że w kosztach bym nie ogarnęła, trochę by brakło. Pomyślałam że pokój. Kolega przyszedł pomierzył, podał kwotę ale nie wystawia faktury, więc szukam dalej. Dzwonię do fachowca co ma firmę zajmującą się wykończeniem wnętrz itd... A on podaje mi termin na marzec/kwiecień... W przyszłym tygodniu mam się z nim kontaktować w środę to da znać czy podjedzie zobaczyć jak to wygląda.. więc nie wybieram się nigdzie bo nawet pogoda nie nastraja. Na zmianę słońce i przelotne opady deszczu. Ani nie ma z kim🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 16:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia12345 wrote:
    Mam tkliwe piersi, niedobrze mi i kłuje mnie w podbrzuszu....już nie powiem że jestem jakaś słaba od dwóch dni. Owulacje prawdopodobnie miałam w 9/10 dc a dzisiaj jest 16dc.

    Z tego co czytałam najdłużej twój cykl ostatnio trwał 32 dni, może poczekaj jeszcze 2 tygodnie i zrób sobie test?

  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 18 lipca 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vampirella wrote:
    Cześć dziewczyny! Czy mogę do Was dołączyć? Staram się z mężem o dziecko od marca zeszłego roku. Do tej pory byłam u trzech lekarzy. Jeden totalnie olał sprawę. Nie zauważył mojego pcos. Drugi skierował na badania hormonalne i wykrył pcos i insulinoopornosc,ale wciskal tylko metformax i na tym się skończyło. Zmieniłam lekarza. Trafiłam na specyficzną kobietę,która przyjmuje w Grodzisku Wielkopolskim. Od razu skierowała mnie na laparoskopię,którą miałam 16/07. Przeprowadziła laparoskopię z chromotubacją. Oba jajowody drożne. Ale... ginekolog twierdzi,że miałam bardzo grubą ściankę jajnika, przez którą nigdy komórka by nie wyszla. Po laparo czuję się dobrze. Jestem już w domu,ale na drugi dzień dostałam już okres. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swej grupy,bo Was podczytuję i każdej z Was życzę żebyście spełniły marzenie macierzyństwa❤

    Witaj zapraszamy cię do naszego grona 😁

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vampirella i Ja witam serdecznie:) Troche prsejsc

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 18 lipca 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejść masz już za sobą. Mam nadzieję że obecny lekarz właściwie Cię poprowadzi:) a mąż mial badanie nasienia:)?

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
‹‹ 2262 2263 2264 2265 2266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ