Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • babydust1 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia moje dzieci sa z duzej ilosci serduch w dni plodne
    pozostale ciaze tez raczej ale tez 2 lata temu zaszlam w ciaze z 1 serducha po powrocie z wakacji z kolezanka wpadlo jedno serducho a myslalam ze juz po plodnych dniach jestem takze nie ma reguly
    ale tak na chlopski rozum najlepiej wtedy gdy sie ma ochote ;) bez wyliczania
    chcesz codziennie smialo chcesz co 2 dzien tez dobrze :)

• Zosia12345 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Ja chyba wrócę do zabezpieczenia i serducha jednego w miesiącu bo to mi służyło z efektem 😆
    Nera normalnie padłam😂😆

05.2019-1cykl starań
    12.2019- ciąża biochemiczna
    01.2020- Histeroskopia
    05.2020- ciąża biochemiczna
    10.2020- klinika leczenia niepłodności Gyncentrum
    11.2020- Histeroskopia(usunięcie polipów szyjki), Sono hsg( niedrożność obydwuch jajowodów- podejżenie)
    12.2020 - laparoskopia( udrożniono bez problemu prawy jajowód, lewy jajowód drożny)
  • Zosia12345 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    pozostale ciaze tez raczej ale tez 2 lata temu zaszlam w ciaze z 1 serducha po powrocie z wakacji z kolezanka wpadlo jedno serducho a myslalam ze juz po plodnych dniach jestem takze nie ma reguly
    Babydust no tak w sumie stwierdziłam że koniec z testami owulacyjnymi i koniec kontrolowania i starania się tylko po pozytywnym teście.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia, 21:21

05.2019-1cykl starań
    01.2020- Histeroskopia
    11.2020- Histeroskopia(usunięcie polipów szyjki), Sono hsg( niedrożność obydwuch jajowodów- podejżenie)
    12.2020 - laparoskopia( udrożniono bez problemu prawy jajowód, lewy jajowód drożny)
  • babydust1 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy smialo rob bo jednak dobrze wiedziec kiedy jest zeby wiedziec kiedy sie testowac :) zwlaszcza jak dupka sie bieze :)
    ale staraj sie caly miesiac a nie tylko po pozytynym tescie ;)

• Nera Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia12345 wrote:
    Nera normalnie padłam😂😆

Pierwsza jedne jedyne serducho z durexem, drugą jedyne serducho 5dc pod koniec krwawienia ,a teraz się kuźwa bawimy w statki jakieś albo chust wie jak to nazwać

(lista na stronie 2600)
  • jagodowaaa Koleżanka

Wysłany: 21 stycznia, 23:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Pierwsza jedne jedyne serducho z durexem, drugą jedyne serducho 5dc pod koniec krwawienia ,a teraz się kuźwa bawimy w statki jakieś albo chust wie jak to nazwać

Nera,czas wypróbować "stare i sprawdzone" metody :D trzymam mocno kciuki jak zawsze!!

kropka nad i .
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    I wtedy właśnie gdy się ma ochotę, to wychodzi najlepiej😉

Zosia12345 lubi tę wiadomość

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • Gula Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oooooszaaaaaaleeeeejeeeeee!!
    Dziś mam 35dc, temperatura wysoko (więc jakby owulacja dopiero teraz) ale mierzyłam w tym cyklu raptem kilka razy, odpuściłam. Z mężem póki co się zabezpieczamy, ale wczoraj już tak zgłupiałam że zrobiłam text ciążowy, oczywiście negatywny. W połowie lutego mam wizytę u nowego ginekologa, bałam się że nie wstrzelę się jakoś z cyklem w datę, a tu okazuje się że możliwe ze będę mieć wtedy okres :/ co zbadać? Od internisty wyciągnęłam skierowanie na prolaktyne, progesteron, estradiol, kortyzol i testosteron. Co jeszcze warto zbadać? Jak już w końcu doczekam do @ 🙄

Starania od sierpnia 2018

09.2019 - 10tc puste jajo płodowe 💔
    09.2020 - cb 😔

2ca248ecd3799181a47ae3fc1670b6a0.png
  • Kryśka Ekspertka

Wysłany: 22 stycznia, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Zakończyła się moja gehenna oczekiwania na wynik amniopunkcji. Jest prawidłowy! Czekamy na dziewczynkę.
    Czuję ogromną ulgę ale jednak gdzieś to ziarenko strachu zostaje. W przyszłym tygodniu mam wizytę u genetyka a na początku lutego echo serca.
    Myślę że ten strach pozostanie już do porodu. Zwłaszcza że u mnie praktycznie na każdym USG znajdują coś „nowego”.
    Czekając na wynik amniopunkcji poszłam jeszcze do Medicovera powtórzyć badanie (mam za free wiec stwierdziłam ze nic nie tracę a zobaczę jak ma się dzidzia po amnio). Nie mówiłam nic lekarzowi ani o poprzednim badaniu ani o amnio. I z badania wyszło ze kość nosowa ok, kość udowa ok - obie urosły. Ale dopatrzył się dużego fałdu karkowego który 1,5tyg wcześniej był w normie a teraz wychodziło ze jest 2x grubszy i tez zalecał amnio.
    Wczoraj poszłam do gina bo miałam lekkie plamienia i on zrobił zwykle usg płodu i zwrócił uwagę ze komory mózgowe są w normie ale przy górnej granicy, także tak....
    Nie odpocznę psychicznie.

tm01qjv.png
  • Hekate42 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryśka, skoro amnio wyszło OK, to odetchnij.
    Cieszę się i już na samą myśl o tym, co będzie u mnie za 3 tygodnie (prenatalne) drżę...
    Przy pierwszej ciąży byłam bosko nieświadoma zagrożeń i z góry zakładałam, że nie może być inaczej niż dobrze ... teraz z racji wieku mam mega schizy😖

„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
  • Kryśka Ekspertka

Wysłany: 22 stycznia, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Kryśka, skoro amnio wyszło OK, to odetchnij.
    Cieszę się i już na samą myśl o tym, co będzie u mnie za 3 tygodnie (prenatalne) drżę...
    Przy pierwszej ciąży byłam bosko nieświadoma zagrożeń i z góry zakładałam, że nie może być inaczej niż dobrze ... teraz z racji wieku mam mega schizy😖
    Miałam dokładnie tak samo w pierwszej ciąży ale to było 8 lat temu. Połowy z tych badam co mam teraz nie robiłam. I zawsze wszystko było ok. Echhh

tm01qjv.png
  • babydust1 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gula
    proga zrob w 2 polowie cyklu pozostale na poczatku cyklu
    jak chcesz sprawdzic sie do konca hormonalnie to fsh i lh w 3-5dc

kryska nie ma znaczenia czy w gornej czy w dolnej granicy JEST W NORMIE
    nie doszukuj sie
    ciesz sie ze malutka zdrowa ale oczywiscie wiadomo monitoruj :)

hekate jak tak 3 ciaze przeszlam , do glowy mi nie przyszlo ze cos moze byc nie tak po prostu WIEDZIALAM ze dzieci sa zdrowe a ostatnia ciaze mialam w wieku 36 lat wiec tez nie malo a nawet na pappa nie poszlam jak usg pokazalo ze wszystko ok choc NT w gornej granicy normy ;P
    a ostatnio z synkiem od poczatku czulam ze cos nie tak, dziewczyny pamietaja pewnie moje schizy na poczatku choc i tak polowy nie pisalam zeby mnie nie nazwali nienormalna :( no i serce matki dobrze czulo :( niestety :(

Gula lubi tę wiadomość

• Zosia12345 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak fajnie było być taka nieświadomą, w pierwszej ciąży kompletnie nic nie wiedziałam, a teraz mam wrażenie że wiem więcej niż niejeden lekarz 😂😊

05.2019-1cykl starań
    01.2020- Histeroskopia
  • Gula Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Baby 😘 resztę tych badań (oprócz progesteronu) też zrobić w 3-5dc?

09.2020 - cb 😔

• babydust1 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula wrote:
    Dzięki Baby 😘 resztę tych badań (oprócz progesteronu) też zrobić w 3-5dc?
    generalnie estradiol kaza robic tez w 3-5dc ale wiecej pokazuje estradiol na 1dzien przed pozytywnym testem owu wtedy pokazuje czy jajeczko dojrzewa prawidlowo

• Gula Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    generalnie estradiol kaza robic tez w 3-5dc ale wiecej pokazuje estradiol na 1dzien przed pozytywnym testem owu wtedy pokazuje czy jajeczko dojrzewa prawidlowo

O matko, to musiałabym od 15dc robić codziennie to badanie przy „regularności” moich cykli 😅

09.2020 - cb 😔

• Hekate42 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, przepraszam, że pytam, ale co się okazało z Synem? Jest chory?

• babydust1 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Baby, przepraszam, że pytam, ale co się okazało z Synem? Jest chory?
    Hekate byl chory :( jeszcze przed prenatalnymi w 10tc lekarz mowil ze z serduszkiem jest cos nie tak :( a na prenatalnych 13 stycznia cale moje szczescie leglo w gruzach bo doszlo jeszcze kilka innych anomalii :( oprocz bardzo chorego serduszka mial np obrzek calego cialka ktory uciskal na narzady ktore nie mogly sie rozwijac :( od poczatku nie dawali mu rzadnych szans :( maluszek odszedl w 23tc :( :( :( 8 marca minie rok od porodu :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 19:33

• Hekate42 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, przepraszam, nie wiedziałam🤗
    Strasznie mi przykro, ze zapytałam...

• Atyde Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:

Kurcze ja do teraz mam schizy, ahhhh.... Jednak w pierwszej ciąży człowiek zawsze widzi wszystko w różowych kolorach, a dla mnie w sumie to każda ciąża to sam stres, ale czego się nie robi dla maluszków :)

Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

Oczekujemy Emme 🥰
    w57vskjopcskhlir.png
‹‹ 2586 2587 2588 2589 2590 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego