X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 9 lutego, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Witaj Jeżynko. Miło ze pytasz , a więc u mnie tak:

    d38cd9358d159.jpghttps://zapodaj.net/plik-mfPA3bPvTc


    Reszta w moim "opisie "

    (Nie gratulujcie proszę)
    Nera i dopiero dzisiaj piszesz 😱😱
    Boszzzz jak ja mocno trzymam kciuki
    Patrząc na betę jest bardzo ale to bardzo ładnie ♥️♥️♥️ natomiast progesteron mógłby być lepszy... Bierzesz coś
    A teraz babo jedna opowiadaj hak to due stało 😆😁😁
    Na lekach ? Czy tak samo ? Byłaś u gina wcześniej jakiś monitoring ?

  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 9 lutego, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowaaa wrote:
    Jestem od wczoraj na L4. W środę zanim pojechałam do pracy to zemdlałam.Z początku myślałam że to przez leki od laryngolog, bo mam przewlekłe zapalenie zatok i uszu, bo nie mogę tego wyleczyć od grudnia, jak nie słyszałam na lewe ucho. Ale w środę neurolog powiedziała, że one ze sobą nie kolidują, więc nie od tego. W środę w gabinecie miałam 38° gorączki i nawet nie czułam. Ciśnienie 145/86 A puls 84.. W tym dniu kiedy to się wydarzyło Mój De spał. Nie słyszał nic 😭 gdybym nie wstawiła czajnika na gaz i by nie gwizdnął to bym sobie zrobiła większą krzywdę... albo niewiadomo jakby się to skończyło dla mnie. Dostałam drgawek podczas omdlenia, mam tylko przebłyski że musiałam uderzyć kilka razy głowa o podłogę, ocknęłam się tylko dlatego, że wlasnie wcześniej otwarłam okno w kuchni i wstawiłam czajnik na gazie i zaczął gwizdać... Wszystko prawdopodobnie przez leki od endokrynolog. Przepisała mi lek DOSTINEX po 0.5 tabletki raz na tydzień na zbicie prolaktyny i właśnie we wtorek czułam się jak na haju, a w środę zemdlałam z drgawkami. Ocknęłam się jak już zagwizdał ten czajnik, z takim bólem głowy i rozgryzioną wargą, w takim amoku że normalnie wyszykowałam się do pracy...😭😳 Dzisiaj mam teleporade z Panią doktor. Z początku wczoraj Pani z rejestracji powiedziała, że zapłacę 200zl za teleporadę, bo to tak jak konsultacja. A później zadzwoniła do mnie kolejna żeby potwierdzić, że teleporadę dzisiaj będę mieć i powiedziała że nie płacę nic, bo Pani doktor powiedziała, że konsultacja w ramach poprzedniej wizyty. Przeżycia takie, że mi to się do dzisiaj płakać chce. Przepraszam, że taka obszerna wiadomość i z chaosem, ale nie chciałam pisać wszystkiego każdej z Was na raty... W środę miałam robione jeszcze EKG, wyszło kołatanie serca i za szybki puls. Dostałam beta-bloker na uspokojenie akcji serca, dodatkowo potas z magnezem na ustabilizowanie ciśnienia. Dodatkowo pije elektrolity, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. I chyba długo nie zaufam żadnym lekom na poprawę hormonów...

    Dziękuję Jeżynko, że spytałaś. 😔😘🥺
    No diostinex to mocny lek można się po nim źle czuć
    Ale u ciebie to efekt uboczny z przytupem widzę :(
    Dobrze że ci się nic nie stało 👍
    Ale gorączka to chyba nie od leku tylko choroba co ?.

  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 9 lutego, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    To mój okruszek dziewczyny ❤😭
    W macicy ,siedzi sobie grzecznie ,zalążek serduszka juz jest i sobie rośnie ,a ja do porodu leki ,zastrzyki itp itd bla bla bla . Szczegółowo napisze jutro bo muszę się na cieszyć 😭


    f2fae570996ce.jpghttps://zapodaj.net/plik-QZVwM3L4kz
    Jak cudownie gratuluje♥️♥️♥️ i mega trzymam kciuki
    Rozruszalas wątek kobieto ♥️♥️♥️♥️
    Zastrzyki da się przeżyć wiem cos o tym ale co tu się nie zrobi dla okruszka 🥰🥰🥰

    Karos31 lubi tę wiadomość

  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 527 161

    Wysłany: 9 lutego, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    No diostinex to mocny lek można się po nim źle czuć
    Ale u ciebie to efekt uboczny z przytupem widzę :(
    Dobrze że ci się nic nie stało 👍
    Ale gorączka to chyba nie od leku tylko choroba co ?.

    Pani doktor endokrynolog stwierdziła, że te omdlenie nie od tego leku i tak samo drgawki, powiedziala że dostinex wywołuje raczej omdlenia ale spowodowane spadkiem ciśnienia a słysząc o moim to miałam w drugą stronę, bo wyszło wysokie. Gorączka jest na pewno od przeziębienia bo te zatoki lecze cały czas, tak powiedziała w środę Pani doktor, która jest lekarzem rodzinnym ze specjalizacją neurologiczną... Jak ogólnie opowiedzialam jej o tym incydencie, to powiedziała że L4 mam przeciągnąć, do pracy się nie wybierać broń Boże od poniedziałku, odpoczywać, wracać do zdrowia i ponownie zawitać u neurolog na konkretne badania. Bo samo to, że upadłam, zemdlałam i uderzyłam kilka razy głową o podłogę, co woda się gotowała zanim zaczęła gwizdać, to mogłam sobie coś uszkodzić... Czuje się kiepsko. Ciągle mnie wszystko boli. Jestem poobijana, a o bólu głowy już nie mówię. I powiem szczerze, że mam dość. Czuje, że będę się odbijać znowu od lekarza do lekarza. Dostinex mam odstawić do czasu wyjaśnienia sytuacji, jak będę miała jakieś wyniki od neurolog to mam dzwonić do Pani doktor endokrynolog. Wtedy podejmie decyzję, co robimy z zaburzeniami prolaktyny. Bo raz mam bardzo wysoko, a raz w normie. Aż ciekawi mnie zbadać ją sobie teraz po tygodniu od tego leku nieszczęsnego..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 21:35

    Słodka ciszo trwaj...

    Badania:
    04.05.23 TSH 3.18
    13.06.23 TSH 2.117⬇️😁 44 Dzień cyklu progesteron 7.18
    10.07.23 PROGESTERON 12.63, 25 dzień cyklu, 6 dni po owulacji
    26.07.23 TSH 1.418 🥳
    27.10.23 - 31 dzień cyklu: TSH - 2.398, Progesteron 20.47 😳


    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.



    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 9 lutego, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    Jak cudownie gratuluje♥️♥️♥️ i mega trzymam kciuki
    Rozruszalas wątek kobieto ♥️♥️♥️♥️
    Zastrzyki da się przeżyć wiem cos o tym ale co tu się nie zrobi dla okruszka 🥰🥰🥰

    Jakie zastrzyki brałaś? ... to chore sumy 😔

    638faa0b9ab7a.jpghttps://zapodaj.net/plik-yBAgVdFgAN

    A jak to się stało? Żebym to ja wiedziała 🤷‍♀️ miałam cykle 27-29dniowe . Delikatne chwilowe plamienie 31.01 (myślałam ,że spadł progesteron i standard za dwa trzy dni przylezie. ...nie dostałam okresu więc stwierdziłam ,że siknę sobie na test to na drugi dzień dostanę i uj dupa 🤷‍♀️ odrazu lecąc z kroplami moczu dwie grube krechy na teście . Nawet nie wiem kiedy , który tydzień i jak to się stało 🤷‍♀️

    Wiem ,że nie mogę się zgodzić na te podwójne zastrzyki rano i wieczorem bo mnie na to nie stać poprostu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 21:44

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 9 lutego, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera prolurex bieze się tylko na początku to baaardzo dobry lek . Biez ..nie na lepszego . Tym bardziej że progesteron jest Niziutki
    Neoparin byłby za darmo gdybyś miała jakieś zaświadczenie od hematologa immunologa lub nawet rodzinna . Wytłumacz o co chodzi może się zlituje

    2 poronienia są już wskazaniem na refundację
    Weź sprawdź czy ktoś ci nie wystawi takiej recepty..

    A żeby było taniej poszukaj na forum tutaj u nas u sprawdzonych staraczech kiedys kupowałam tak leki a potem te co mi zostały (neoparin też ) sprzedawałam za bezcen

    Luteina jest tania i encorton też w miarę to też tylko do 12 tc się bieze

    Jakbyś miała problem to daj znać pomogę wykupić leki ♥️♥️♥️ byle do 12/13tc potem będzie lepiej zobaczysz

    Nie możesz kurde ryzykować nie biorąc leków. no nie po tylu latach walki
    Także śmiało wał do mnie jak w dym w razie problemow

  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 9 lutego, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera popatrz dziewczyny oddają leki na watku z pomocą medyczna które im zostały zapisane na refundację
    (Swoją drogą dlaczego nasz je na 100% skoro w ciąży powinny być za darmo 🤔)
    Clexane jest zamiennikiem noeparinu ma lepsze igły :) także działaj szukaj na pewno cos taniej znajdziesz
    11c6ba308bd17d88med.jpg

    Od stokrotki albo ja brałam albo ona ode mnie bo kojarzę nick 😆 za koszty przesyłki myślę że ci oddadzą te leki ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 22:09

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6032 3928

    Wysłany: 9 lutego, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten neoparin jeśli się miało poronienie, powinnaś mieć na zniżkę, upomnij się u lekarza.

    Chyba mam luteine i encorton i neoparin, rano sprawdze i dam znac, to oddam.

    Brałam identyczny zestaw, tylko zamiast luteiny miałam jakiś zamiennik i acard 150 jeszcze.

    Tak jak pisze baby nie ryzykuj bez leków.

    Bejbiczku co u ciebie?

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 9 lutego, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Ten neoparin jeśli się miało poronienie, powinnaś mieć na zniżkę, upomnij się u lekarza.

    Chyba mam luteine i encorton i neoparin, rano sprawdze i dam znac, to oddam.

    Brałam identyczny zestaw, tylko zamiast luteiny miałam jakiś zamiennik i acard 150 jeszcze.

    Tak jak pisze baby nie ryzykuj bez leków.

    Bejbiczku co u ciebie?

    Acard też mam ale nie zapisane tu bo bez recepty

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 10 lutego, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera próbowałaś się kontaktować z tymi dziewczynami z wątku medycznego ?

  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 10 lutego, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    Nera próbowałaś się kontaktować z tymi dziewczynami z wątku medycznego ?

    Nie babydust1 i ogólnie nie widzą mi się te zastrzyki do porodu....kiedyś nie bylo tego co mi po tym ze raz odkupie ,drugi ,jak to brac do połowy października ...
    I jeszcze zeby to było zdiagnozowane poparte wynikami ze trzeba

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 10 lutego, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ten zastrzyk ze względu na proga ale ten drugi to tak z dupy troche...

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6032 3928

    Wysłany: 10 lutego, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera mam opakowanie neoparin gdybyś chciała.
    I 5 tabl luteiny.

    Ja też nie miałam nic zdiagnozowane. Niewiadomo dlaczego poraniałam. Wiadomo tylko dlaczego był poród przedwczesny . Niewiadomo dlaczego w ciążę nie mogłam zajść.
    Ale wydaje mi się że dzięki lekom udało się szczęśliwie donosić ciążę. A na koniec ciąży brałam już niezłą aptekę. Też biłam się z myslami czy ten stos tabletek, kroplówek nie zaszkodzi. Baaa do tej pory myślę czy te sterydy nie zaszkodziły Lizi.
    A z pierwszą ciążą miałam problemy ale nie aż takie, druga książkowa . Także nie trzeba się
    absolutnie kierować jakie były poprzednie .
    Zastrzyki nie są złe, idzie sie przyzwyczaić, a finansowo - gadaj z lekarzem powinien ci dać na zniżkę. Mnie raz daj rodzinny nawet i też na zniżkę

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 10 lutego, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Rozumiem ten zastrzyk ze względu na proga ale ten drugi to tak z dupy troche...
    No nie zgodzę się z tym i to bardzo
    Miałaś 2 poronienia
    Nie robiłaś badań wiec nie na czym poprzeć zastosowanie
    Kilka razy pisałam ci jakie badania moglas zrobić ale było jak było wiec te zastrzyki mają cię ustrzec przed kolejnym poronieniem które się robi przez mikro zakrzepy
    Z wiekiem zmienia się wszystko w organizmie pierdzieli
    Ja też 3 ciążę bez leków miałam tylko na duphastonie ale Marcel by się nie urodził gdyby nie leki jestem i tym przekonana 🙄

    Zrobisz jak zrobisz ale te 7 lat walki te łzy i pieniądze wydane na ginów monitoringi itd a teraz ci się nie widzi 🙄
    Lekarz wie co robi skoro przepisał ci te leki 🙄 ja musiałam walczyć i to długo o to żeby je dostać mimo że robiłam badania i miałam czarno na białym że powinnam brać 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 14:04

  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 10 lutego, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:

    Niby tak Babydust1 tylko zobacz - idąc na NFZ nie usłyszałam że trzeba będzie brać te zastrzyki ,a prywaciarz i koniecznie to i to i to i jeszcze tamto ...
    Owszem walczyłam 7 lat ale w tamtym roku pisałam ,że koniec - rezygnuje z czwartego ,a że stało się tak a nie inaczej (totalnie samo ,bez żadnych cudowań, śluzu płodnego, wspomagaczy ,terminarza i nóg w górze . ( weekendy imprezowe do 4 rano) owszem mega bardzo się cieszę - choć biorę pod uwagę dwie wersje finałów postawię wszystko na jedną kartę i jeżeli jest mi pisane to będzie i bez zastrzyków.
    Na liście leków póki co:
    Encorton 1x1 , Acard 1x1 , luteina 3x1.
    22.01 mam wizytę w iCZMP na NFZ . Przedstawię ten plan działania z zastrzykami i zobaczę co tam powie ginekolog na ten temat.
    23.01. Druga wizyta prywatna (jeżeli będzie ok to założymy kartę ciąży)

    QUOTE=babydust1]Zrobisz jak zrobisz ale te 7 lat walki te łzy i pieniądze wydane na ginów monitoringi itd a teraz ci się nie widzi 🙄
    Lekarz wie co robi skoro przepisał ci te leki 🙄 ja musiałam walczyć i to długo o to żeby je dostać mimo że robiłam badania i miałam czarno na białym że powinnam brać 🙄[/QUOTE]


    Macie prawo myśleć i oceniać mnie jako nie wiem jaką szurnietą sukę, ale naprawę te wszelkie lata , wydane pieniądze w błoto, łzy , rozczarowania , wiek, czas , ... naprawdę już nie chcę walczyć - napisałam Wam ,że się poddaje i niestety przykro mi to pisać ale jeżeli okruszek jest mi pisany to dotrwamy do końca bez zastrzyków . Kolejnej długiej walki a i tak z porażką w finale nie zniosę ,a tak będę miała tą świadomość, dlaczego tak się wydarzyło a nie inaczej .
    I naprawdę Babydust1 też finansowo masakra. Nie każdy śpi na pieniądzach ,a my jeszcze w tym roku musimy wyczarować kasę na mieszkanie za odstępne ...
    Zastrzyki, tabletki , ogolnie leki 100% (za gupią luteine dalam dziś 120zł bo nie refundowana...) , badania prywatnie ,wizyty... to wszystko kosztuje chore pieniądze.
    Ja już wydałam na start ...(180wizyta gin, 118zł progesteron i beta hcg , 160zł luteina z encortonem) , a to dopiero początek bez wykupienia zastrzyków i innych badań...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 21:22

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 11 lutego, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    Nera prolurex bieze się tylko na początku to baaardzo dobry lek . Biez ..nie na lepszego . Tym bardziej że progesteron jest Niziutki


    Jakbyś miała problem to daj znać pomogę wykupić leki ♥️♥️♥️ byle do 12/13tc potem będzie lepiej zobaczysz

    Nie możesz kurde ryzykować nie biorąc leków. no nie po tylu latach walki
    Także śmiało wał do mnie jak w dym w razie problemow

    Prolurex mam brać gdy progesteron po Luteinie nie będzie "wyższy "- w środę badam proga . Wysyłam jej wynik i okresla czy Luteina zostaje czy zastrzyki wykupić .

    Dziękuję kochana za chęć pomocy w wykupieniu leków ❤

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Ova Autorytet
    Postów: 993 584

    Wysłany: 12 lutego, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera!!!!
    Wiadomość cudowna !!!
    Nie wchodziłam tu do Was kilka miesięcy (przepraszam...) a wczoraj jagodowaa zupełnie prywatnie napisała mi o Twoim szczęściu i nie mogłam tu nie pojawić się i nie pogratulować!
    Ale jazda!
    Super!
    No nawet słów mi brak!
    Czad!

    02.2019 ciąża pozamaciczna , usunięty prawy jajowód

    06.2019 Sono hsg - lewy jajowód drożny

    AMH 0,62

    04.02.2021 Invicta Wawa, krótki protokół, zarodek 3 dniowy 8.2
    18.02 beta <0,1 ;(

    02/03 . 2021 Kriobank - przygotowania do procedury

    17.05.2021 naturalny cud - beta 143,3
    19.05 beta 210,6
    21.05 beta 62, 9 :( i koniec cudu

    02.08.2021 transfer 2 dniowca, kl.AA
    13.08 beta <1,2 ;(

    31.08.2021 transfer 3 dniowca, 6A
    11.09 beta <1,2 ;(

    29.03.2022 transfer 3 dniowca 8.1
    08.04 beta <1,2 ;(
  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 12 lutego, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ova wrote:
    Nera!!!!
    Wiadomość cudowna !!!
    Nie wchodziłam tu do Was kilka miesięcy (przepraszam...) a wczoraj jagodowaa zupełnie prywatnie napisała mi o Twoim szczęściu i nie mogłam tu nie pojawić się i nie pogratulować!
    Ale jazda!
    Super!
    No nawet słów mi brak!
    Czad!


    Dziękuję 😘 bardzo to miłe Ova ❤

    Ova lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Ova Autorytet
    Postów: 993 584

    Wysłany: 12 lutego, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i skoro już weszłam tu dzięki radosnej nowinie o Nerci to wiem, że pytałyście, Baby widzę ze nawet nie dawno. Głupio mi za takie zniknięcie, zupełnie nie w moim stylu i nie lubię tak sobie iść bez pożegnania.
    U mnie trochę problemów, o których nie chcę pisać, dlatego totalnie nic w kwestii wiadomej u mnie nie ma nowego...oprócz tego, że sex jest to jedyne (tylko i aż) co robię w kierunku wymarzonej ciąży, która ostatnio zeszła na drugi plan a nie powinna!

    02.2019 ciąża pozamaciczna , usunięty prawy jajowód

    06.2019 Sono hsg - lewy jajowód drożny

    AMH 0,62

    04.02.2021 Invicta Wawa, krótki protokół, zarodek 3 dniowy 8.2
    18.02 beta <0,1 ;(

    02/03 . 2021 Kriobank - przygotowania do procedury

    17.05.2021 naturalny cud - beta 143,3
    19.05 beta 210,6
    21.05 beta 62, 9 :( i koniec cudu

    02.08.2021 transfer 2 dniowca, kl.AA
    13.08 beta <1,2 ;(

    31.08.2021 transfer 3 dniowca, 6A
    11.09 beta <1,2 ;(

    29.03.2022 transfer 3 dniowca 8.1
    08.04 beta <1,2 ;(
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 13 lutego, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oba kurcze no Życie . Nigdy nie przewidzisz co będzie dalej
    Życzę poukładania spraw tak żeby znaleźć miejsce na starania ♥️

    Nera jak dzisiaj po wizycie ?

    Ova lubi tę wiadomość

‹‹ 2889 2890 2891 2892 2893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ