Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meedii wrote:
    Dziewczyny dzisiaj przechodziła obok przychodni i zrobiłam bete... Coś mnie skusilo żeby dzisiaj zrobić po 16 będą wyniki w necie.... Będzie jasne jak słońce co i jak
    Trzymam kciuki. Dobrze zrobiłaś. Będzie jasność sytuacji.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meedii i jak tam? Są już wyniki?

    Mnie jakieś przeziębienie łapie, gardło zaczyna pobolewać i w ogóle jakaś taka osłabiona się czuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny właśnie jeszcze nie ma wyników a jak tylko wchodzę na stronę to z wielką obawa.... :(

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się Meedii, ja wierze, że się udało ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meedii, spokojnie, kciukamy i czekamy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i czekam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meedii nie możemy się doczekać :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wyników w dalszym ciągu nie ma...

  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meedii jakie napięcie pewnie dopiero jutro będą:(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ze nie bo kobieta mi mówiła że będą po 16 i że mam sprawdzać na stronie... Ehhh nerwicy można dostac

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mają jakieś opóźnienia, spokojne Meedii, zaniedługo może będą

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Może mają jakieś opóźnienia, spokojne Meedii, zaniedługo może będą
    Możliwe mozliwe ale wierzcie mi "ta niewiadoma" trochę nerwów zjada ;D

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meedii, nie dziwię się, że się stresujesz ale opieszalosci innych nie przeskoczysz. Załóż sobie, że wyniki będą jutro bo pewnie tak będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie i tak ale ale jak tylko będą wstawiam wynik.... buziaki

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meedii wrote:
    Pewnie i tak ale ale jak tylko będą wstawiam wynik.... buziaki
    No mam nadzieje ze jesteś i na odległość nas tym zarazisz!!!! Co ja mówię? Uważam za na pewno jesteś :)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi ale fajnie by było jakby to było zaraźliwe ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam.... Więc to się przedstawia tak... Norma <5.0 no a ja mam 4.61 więc albo się rozkręca beta (jutro mam mieć okres) albo niestety nici...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także mam rozkminki i bardziej się chyba stresuje tym wynikiem co dalej niż że się wynik nie wyswietlal :/

    A może dlatego że miałam biochemiczna poprzestawialo mi się i naprawdę to wczesna ciąża??? I mam zagwostke do jutra jeżeli nie przyjdzie okres a z kolei w piątek do wieczora po kolejnym badaniu czy jest z beta ok...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 20:48

  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli @ nie nadejdzie to trzeba pewnie powtórzyć bete. Ech, rozumiem Twoje nerwy. Może wypowiedzą się dziewczyny które bardziej ogarniają temat bety i jej przyrostu.

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ