X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Swoje filmy erotyczne dla męża/partnera :)
Odpowiedz

Swoje filmy erotyczne dla męża/partnera :)

Oceń ten wątek:
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Skoro przekrecilas wyraz , ktory napisalam i zylka ci o malo nie trzasnela to chyba jednak za slabe sa 8)
    Reasumujac--- Zle przeczytalas moja wypowiedz, zareagowalas agresja i jeszcze uwazasz ze wszystko ok.Ciezko napisac przepraszam unioslam sie zle zrozumialam co napisalas.....Ekstra...Tak tak to sie nazywa kulturalne zachowanie w dzisiejszych czasach i pewnie jeszcze gorliwej katoliczki ... =D

    Mimo wszystko powodzenia zycze 8)

    A taki był wesoły wątek :(
    Kapturnica mam wrażenie, że jednak przenosisz emocje z innego wącisza :/ Dajcie na luz dziewczyny bo jajeczek na stresy szkoda :)

    momo1009 lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    A taki był wesoły wątek :(
    Kapturnica mam wrażenie, że jednak przenosisz emocje z innego wącisza :/ Dajcie na luz dziewczyny bo jajeczek na stresy szkoda :)
    A gdzie sa takie emocje????

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A gdzie sa takie emocje????

    No błagam. Tekst o tym, że pewno jest gorliwą katoliczką czy coś :/ no weź :) wyjątkowo mi się to skojarzyło z wątkiem o dr. Jeśli źle mi się skojarzyło - sorry :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    No błagam. Tekst o tym, że pewno jest gorliwą katoliczką czy coś :/ no weź :) wyjątkowo mi się to skojarzyło z wątkiem o dr. Jeśli źle mi się skojarzyło - sorry :)

    nawiazalam do wypowiedzi kolezanki na temat religii w wypowiedzi wczesniej a nie w watku o chazanie...=D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer ze tez ci sie religia z jednym watkiem tylko kojarzy =D no wiesz =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spox :)
    Jeśli chodzi o film to ja bym jednak trzęsła portkami, że niechcący ktoś zobaczy moje grube dupsko w akcji :) Ale kiedyś jak byłam młoda, z moim chłopakiem zboczuchem, miliard lat temu... :D

    momo1009 lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!

    Niepotrzebne nerwy dziewczęta... :)

    Co do filimików nam z mężem raz czy dwa zdarzyło się coś takiego nakręcić ale do mnie jakoś to nie przemawia... Nie lubię siebie oglądać nagiej na ekranie. Zastanawiam się wtedy, przyglądam, że tu moja noga grubo wygląda a tu biust na dużo mniejszy itd. Dodam, że nie jestem gruba, nie mam też jakiś większych kompleksów tylko po prostu oceniam siebie. Nie moge się wtedy skupić na niczym innym. Koniec końców filmy zostały usunięte i jakoś nie kwapię się do ponownego kręcenia :)

    Hot filmy czasem z mężem oglądamy ale to może 3/4 razy w roku. Tak dla urozmaicenia ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Spox :)
    Jeśli chodzi o film to ja bym jednak trzęsła portkami, że niechcący ktoś zobaczy moje grube dupsko w akcji :) Ale kiedyś jak byłam młoda, z moim chłopakiem zboczuchem, miliard lat temu... :D
    miliard ,at temu nie bylo komorek wiec mogla bys co najwyzej swoje jeki nagrac na magnetofonie jedynie =D Tez dziala na wyobraznie =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    shimmer ze tez ci sie religia z jednym watkiem tylko kojarzy =D no wiesz =D
    Ej bo jak tam wczoraj weszłam to normalnie byłam w szoku, że dziewczyny tak cytatami z Biblii walą :) Poczułam się mało wykształconym barankiem :) Normalnie teraz chyba będę do poduszki nadrabiać zaległości :) w końcu to najbardziej popularna "książka" świata :)

    Angelabd lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    miliard ,at temu nie bylo komorek wiec mogla bys co najwyzej swoje jeki nagrac na magnetofonie jedynie =D Tez dziala na wyobraznie =D
    O i taki film (znaczy bez obrazu, sam dźwięk) to ja mogę nagrać :) Ciekawe co mąż na to ;)

    Angelabd lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    O i taki film (znaczy bez obrazu, sam dźwięk) to ja mogę nagrać :) Ciekawe co mąż na to ;)
    No na bank by byl zadowolony ale to nie moze byc byle jaki jęk...Musisz wczesniej pocwiczyc troche coby za amatorsko nie wyszlo =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Ej bo jak tam wczoraj weszłam to normalnie byłam w szoku, że dziewczyny tak cytatami z Biblii walą :) Poczułam się mało wykształconym barankiem :) Normalnie teraz chyba będę do poduszki nadrabiać zaległości :) w końcu to najbardziej popularna "książka" świata :)


    Swietojebliwosc ostatnio jest w modzie a isc pod prad passe =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie tylko ja zauważyłam te emocje jak widać. A katoliczką zagorzałą nie jestem dla twojej informacji.
    Co do filmów to ja jeśli się zdecyduję ale tylko i wyłącznie dla potrzeb IUI jeśli takie będą.

    A co do filmów na telefonie raz mój tata kupił w komisie i takiwy tam był :D

    aszka lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No na bank by byl zadowolony ale to nie moze byc byle jaki jęk...Musisz wczesniej pocwiczyc troche coby za amatorsko nie wyszlo =D

    Mam jednak wrażenie, że raczej ryki i dzikie śmiechy by mi wyszły :)

    No KK podobno się zmienia i bardziej dostosowuje do potrzeb ludzi więc coś w tym może być.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Mam jednak wrażenie, że raczej ryki i dzikie śmiechy by mi wyszły :)

    No KK podobno się zmienia i bardziej dostosowuje do potrzeb ludzi więc coś w tym może być.
    Ale nie w Polandii...Tu czary mary hokmus pokus czernych sukienek nadalma w garsci mase nie napisze ciemna bo sie naraze heheheh Niech bedzie zielona =D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:

    A co do filmów na telefonie raz mój tata kupił w komisie i takiwy tam był :D
    No właśnie :) takie wypadki mnie przerażają :) Ale może właśnie alternatywą jest nagranie na dyktafonie w tel :) taka wersja sexu przez telefon )no wiesz :) co byś mu zrobiła gdybyś tam była :) i jak bardzo by Cię to podniecało :)

    w razie wycieku mniejszy stres :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    No właśnie :) takie wypadki mnie przerażają :) Ale może właśnie alternatywą jest nagranie na dyktafonie w tel :) taka wersja sexu przez telefon )no wiesz :) co byś mu zrobiła gdybyś tam była :) i jak bardzo by Cię to podniecało :)

    w razie wycieku mniejszy stres :)
    Stres na bank mniejszy ale jaka radocha dla odtworcy dzwieku =D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 14:37

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    No właśnie :) takie wypadki mnie przerażają :) Ale może właśnie alternatywą jest nagranie na dyktafonie w tel :) taka wersja sexu przez telefon )no wiesz :) co byś mu zrobiła gdybyś tam była :) i jak bardzo by Cię to podniecało :)

    w razie wycieku mniejszy stres :)
    Jakoś jestem spokojna że by nie wściekł :) w razie nagrania od razu na komp wrzucić i usunąć z telefonu :p wrzucić tylko na potrzebę i potem znowu cyk i nie ma:) a do komp naszego nikt dostępu nie ma :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie prościej nagrać np na aparat? Tego przecież nikt w kieszeni nie nosi codziennie i każdemu nie pokazuje :) Albo najlepiej wrzucić na całkiem osobną kartę pamięci -schować i z głowy! Nikt nie zobaczy :)

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    To nie prościej nagrać np na aparat? Tego przecież nikt w kieszeni nie nosi codziennie i każdemu nie pokazuje :) Albo najlepiej wrzucić na całkiem osobną kartę pamięci -schować i z głowy! Nikt nie zobaczy :)
    Ja taki miałam plan alr mój małżonek zostawił aparat w Polsce :/

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ