X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sylwester 2013/2014
Odpowiedz

Sylwester 2013/2014

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 października 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak z ciekawosci i dla wiedzy... Kto gdzie i jak spedza sylwestra??? Bo my bardzo chetnie bysmy przylecieli do Polski, a sylwestra w tym roku mamy ochote albo w górach albo przebieranego! Czy ktos zna jakies fajne miejsca w Polsce? Moze jakas para też ma podobne plany i się spotkamy??? Podzielcie sie doswiadczeniami dziewuszki...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 13 października 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe my mieliśmy bardzo podobne pomysły na sylw.,ale chyba sie pomysł rozejdzie. W górach super! Musiałabyś już raczej coś zabukować w razie czego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co roku spędzałam w górach, dobry czas na pierwsze narty w sezonie :) tym razem będę musiała spędzić inaczej, bo narty zakazane w ciąży. Ale polecam powitanie Nowego Roku w górach - cudnie :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Sylwestra to ja bym chciala ostro wymiotowac. I nie, nie z przepicia! :-P

    vanessa, izabelka04, Konwalia, kierzynka, MalutkaEve, Anoolka, Lillenka, nat-ka, Zemraa, basiulkaa_89, ulek, Inga, Ag..., Czarnula87, FeliceGatto, zAgatka, olka25, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 października 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwester planujemy w Zakopcu

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie lubię tego dnia i wieczoru, więc pewnie zamulimy :) oby z takiego powodu o jakim pisze Biedrona :)

    a Ty jak chcesz góry i jakieś normalne warunki to już teraz bukujcie noclegi bo to okres mocno nartowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.stenaline.pl/promy/rejsy/sylwester-bal-kapitanski/program-sylwestrowy/

    kalitria lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 13 października 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na swieta przylatujemy do Polski a na sylwestra niestety wracamy do UK. Ale tez wolala bym spedzic swieta i sylwestra w PL z rodzinka i we trojke :) zobaczymy czy los nam da taki prezent na swieta :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 14 października 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my z mężem jeszcze nie planowaliśmy, ale jeśli chcesz spędzić sylwka w górach to tak jak dziewczyny piszą musiałabyś juz cos zabukować :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 14 października 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    http://www.stenaline.pl/promy/rejsy/sylwester-bal-kapitanski/program-sylwestrowy/

    Anoolka dzieki! Fajna sprawa, ale chyba panikuje na morze - zwlaszcza po tych ostatnich zatonieciach statkow maltanskich... :(

    Chetnie bym juz cos bukowala na sylwka, ale nie wiem co gdzie i jak. Ja lubie taka adrenalinke, zalatwianie na sotatnia chwile i plucie sobie w brode ze wczesniej sie tego nie robilo. Taki jestem dzik! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 11:48

    Anoolka, biedronka1982 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria ja płynęłam Steną podczas podróży poślubnej, wzięliśmy wypasioną kajutę no i żarcie mniaaam :)A obsługa...zajebista. Z tego co wiem sylwester jest na zatoce gdańskiej więc daleko prom nie odpływa. Gdybym miała kasę to sama bym sobie tam śmignęła ehh :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sobie planowaliśmy Wiedeń lub Paryż na sylwka tylko we dwoje :)
    Ale nie wiem czy wypali..jak nie to może góry :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toscie mnie nakrecily! Jak bedzie kasa, to chce Zürich! :-P

    http://booking.tui-reisecenter.de/booking/TLT/erde/index.php?showresult=1&detail=zielgebiet&engine=erde&KID=500010&formular=4&nurflug=&spezial=&agent=&termin=1388314800&ruecktermin=1388919600&showMoreOptions=&tt_agent=&sId=&tt_nb_TuiAgent_rd=-3&uthema=0&ziel=30005&region=394|30005&marke=&erwachsene=25%3B25&alter1=-1&alter2=-1&alter3=-1&preis=-1&dauer=6_3&ferientermine=-1&shotel=&kategorie=-1&verpflegung=-1&zimmer=-1&hbfges=0&hbfempf=0&hbfanz=0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 12:42

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 14 października 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio spędziliśmy w górach- ale chooojowo bo śniegu nie było, więc cały efekt poszedł w pizdu. 2 lata temu byliśmy na balu sylwestrowym.A teraz może w domu ze znajomymi? Tego chciałabym najbardziej. No chyba że taki wypas jaki posłała Anoolka :)

    Anoolka, MILA lubią tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 14 października 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na sylwestra .. hmm przerobie sie za paczka :)

    A tak na poważnie to raczej bedzie to sylwek w domu na spiocha. w zeszłym roku bylismuy z N na przebieranym.. dostalismy 2 nagrode za strój. bylismy przebrani za wiochmenów( a sylwester na wiosce wiec wiocha)...To był najlepszy kameralny sylwester w moim zyciu... zreszta po listopadowym zonku , potrzebowałam wyjsc do ludzi i teraz naprawde nie załuje bo nie mieliśmy iśc.. a wróciliśmy nad ranem ... ja w butach mojego N a on w moich... nawalony jak eszerszmit ( pozwalam od święta choć on sam nie przepada za %).
    Po drodze mieliśmy karabin kolegi który strzelał taki zabawkowy te prawie 3 km pieszo były takie zabawne , ze jak sobie to przypominam to sikam ze śmiechu do dziś.. nie ma to jak mieć swoja 2 polówkę do żartów i zabawy ..:)

    Anoolka, Martynika lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 14 października 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wesoła z was ekipa, chłop, z którym można się powydurniać, wyluzować, poplotkować to skarb! Ja zdecydowałam się z moim zestarzeć, bo gdzie ja znajdę drugiego, który mnie złaskocze, jak przysmucam ;D

    Zemraa lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 16 października 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewczyny, już wiem. jedziemy wszyscy. Ja z gaszkiem i jego dwie córki. Na swieta i sylwestra. Czy ktos zna cos w Zakopcu fajnego dla w sumie 8 osób? 4 x dorosly + 4 x dzieci. Wiadomo co tansze to lepsze. Mozecie cos poradzic w sprawie spania? Sylwester chyba juz spedzimy na sniegu bo kasy nie bedzie ha ha :D

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 16 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my w sylwestra to jescze nigdy w domu nie siedzieliśmy bo mój stary to by się za przeproszeniem zesrał ze złości że musi w domu z nami siedzieć bez swoich kumpli a szczególnie jednego. Na sczęście w ekipie same małżeństwa wiec ok :-)
    Ale raczej miejscowa domówka będzie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2013, 20:48

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 października 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś byłam w Zakopcu na Sylwestra, ale na kwaterze prywatnej, mieliśmy do dyspozycji własny pokój, kuchnię i łazienkę, dzieliliśmy to z jeszcze jedną grupką młodych ludzi na parterze, też przyjezdni, fajnie było. Kontaktu niestety nie mam, bo to było z 6 lat temu, ale warto czegoś poszukać właśnie prywatnie, ale jednocześnie tak, żebyście mieli dość dużo prywatności.
    My mieliśmy zupełnie oddzielne wejście, niż właściciele, to było fajne.
    Przed Sylwestrem jeździliśmy sobie na nartach, a na Sylwestra poszliśmy na Krupówki, co z kolej ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Masa chlejusów, petardy rzucane gdziekolwiek, ludzi jak mrówków zewsząd, generalnie nie czułam się bezpiecznie.

  • OvuFriend

    Wysłany: 28 listopada 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (reklama)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ