X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szczupłe PCOS
Odpowiedz

Szczupłe PCOS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Capricorni Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 17 kwietnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, w poniedziałek rozpoznano u mnie PCOS. Trochę jestem spokojniejsza bo to trzeci lekarz i pierwszy który mnie wysłuchał a nie stwierdził że "taka pani uroda". Mam 32 lata, AMH powyżej 12 i obraz jajników jak ser szwajcarski. Mam 168 cm wzrostu i ważę około 52 kg (piszę około bo waga się waha +/- 2 kg w zależności od fazy cyklu). Podążajcie za swoją intuicją i szukajcie, zmieniajcie lekarzy na takich, którzy wam odpowiadają i nie dajcie sobie wcisnąć kitu. Akurat w moim przypadku rada żeby schudnąć jest nieaktualna 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 21:00

    Stay lubi tę wiadomość

  • Stay Ekspertka
    Postów: 131 189

    Wysłany: 25 kwietnia, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to podobam sytuacja jak u mnie też byłam u wielu lekarzy aż trafiłam na takiego który rozpoznał PCOS. Też jestem szczupła.
    Jakie masz zalecenia od lekarza ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ