X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZYJKA MACICY
Odpowiedz

SZYJKA MACICY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 20 października 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy miałyście już tak??? dziś badałam szyjkę macicy i jej nie wyczułam jakby wyparowała :) to mój 3 dzień cyklu i krwawienie lekkie zupełnie inaczej niż w poprzednich nie myślę że to ciąża bo to niemożliwe , nigdy nie badałam szyjki podczas miesiączki więc może tak ma być???

    lawenda
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 20 października 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    lawenda
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 20 października 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam moja zawsze wyczuwam i tez sie zastanawiam czy to normalne

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA swoją też wyczuwam, tylko nie potrafię określic jej wysokości;/ a mam wrażenie jakby miała wgłębienie a w necie piszą, że jak wgłębienie to że otwarta i zgupiałam bo wychodzi na to że w 24dc mam otwartą;/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ