Forum Starając się - ogólne szyjka macicy w ciąży
Odpowiedz

szyjka macicy w ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • martyna1989 Ekspertka
  Postów: 207 82

  Wysłany: 26 października 2013, 14:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jaką miałyście szyjkę na początku ciąży??? :)

  aneta0987 lubi tę wiadomość

  relgh371oy0mp19n.png
 • Dorotucha Autorytet
  Postów: 1562 1447

  Wysłany: 30 października 2013, 22:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja w pierwszej ciąży miałam wysoko tak że prawie nie mogłam jej wyczuć i była przy tym bardzo miękka. Nie mierzyłam wtedy temperatur i to właśnie po szyjce zaczęłam przypuszczać, że udało się zafasolkować gdyż szyjka nie chciała "zejść w dół" jak przed @. W drugiej niestety straconej ciąży:( było podobnie ;) a co do śluzu to był białawy konsystencji kremu lekko ciągliwy.

  https://www.maluchy.pl/li-69459.png
  2nn3dqk3jjvpzuar.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ