Forum Starając się - ogólne szyjka macicy w ciąży
Odpowiedz

szyjka macicy w ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • martyna1989 Ekspertka
  Postów: 207 82

  Wysłany: 26 października 2013, 14:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jaką miałyście szyjkę na początku ciąży??? :)

  aneta0987 lubi tę wiadomość

  relgh371oy0mp19n.png
 • Dorotucha Autorytet
  Postów: 1562 1447

  Wysłany: 30 października 2013, 22:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja w pierwszej ciąży miałam wysoko tak że prawie nie mogłam jej wyczuć i była przy tym bardzo miękka. Nie mierzyłam wtedy temperatur i to właśnie po szyjce zaczęłam przypuszczać, że udało się zafasolkować gdyż szyjka nie chciała "zejść w dół" jak przed @. W drugiej niestety straconej ciąży:( było podobnie ;) a co do śluzu to był białawy konsystencji kremu lekko ciągliwy.

  https://www.maluchy.pl/li-69459.png
  2nn3dqk3jjvpzuar.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego