Forum Starając się - ogólne Tabletki Clostilbegyt 50mg Pilne!!!!
Odpowiedz

Tabletki Clostilbegyt 50mg Pilne!!!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mamakarolka2010 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 13 lutego 2018, 12:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam wszystkich.Jestem tu nową na ovufriend mimo iż od wielu lat zmagam się z PCO i hyperprolaktynemią co utrudnia mi zajście w kolejną ciążę i nie tylko... .Proszę o pomoc jeśli ktoś ma na zbyciu tabletki Clostilbegyt 50mg to odkupię ,proszę o kontakt to pilne.

 • Lola_M Autorytet
  Postów: 661 217

  Wysłany: 13 lutego 2018, 20:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Chcesz brac te leki na wlasna rękę

  Pcos
  f2wlp07whe3ye9wg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ