X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tabletki femifertil
Odpowiedz

Tabletki femifertil

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane założyłam nowy temacik sporo naczytałam sie o tabletkach femifertil ale nie mam pojęcia czy ktoś je brał czy któraś z was brała je albo używała żeli czy herbat .A może jakieś wasze koleżanki miały cos wspólnego z tymi tabletkami czekam na was Pozdrawiam :)

    Paulina 28maluszek
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już są bodajże dwa wątki na temat tego suplementu i ciekawe rzeczy można się o nim dowiedzieć więc zaglądnij tam:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/femifertil,401,1.html

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/femifertil-co-sadzicie,210.html

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, w tym wątku https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/femifertil,401,5.html MisiaMisia przeprowadziła niezłe śledztwo w sprawie FF więc na pewno dowiesz się tam więcej :)

    MisiaMisia, vanessa lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dokładnie:) tak jak napisała Marsylianka. Zapraszam do poczytania.
    Wnioski każda osoba będzie miała inne. Brałam, nie pomogło. Sprawdziłam trochę suplement i firmę. Mam zbyt wiele wątpliwości, żeby go stosować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2014, 09:12

    vanessa lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny nie doczytałam watków ale zaraz sprawdze

    Paulina 28maluszek
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    A dokładnie:) tak jak napisała Marsylianka. Zapraszam do poczytania.
    Wnioski każda osoba będzie miała inne. Brałam, nie pomogło. Sprawdziłam trochę suplement i firmę. Mam zbyt wiele wątpliwości, żeby go stosować.

    Ja też byłam na niego napalona ale zrezygnowałam...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina28makuszek wrote:
    Hej kochane założyłam nowy temacik sporo naczytałam sie o tabletkach femifertil ale nie mam pojęcia czy ktoś je brał czy któraś z was brała je albo używała żeli czy herbat .A może jakieś wasze koleżanki miały cos wspólnego z tymi tabletkami czekam na was Pozdrawiam :)
    moja koleżanka brała przez jeden cykl bo potem odstawiła bo zaszła w ciąże..ale nie wiem czy to dzięki tym tabletką starali się 8 lat

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam 2 cykle. Nic to nie dało a jakoś niespecjalnie się po nich czułam. Pije femitea:) smaczna aczkolwiek cudów chyba też nie robi:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • femi Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 18 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    gość


    Witam, przedstawię Wam mój przypadek. Mam 35 lat Dwa lata temu powiedzieli mi że mam macicę w tyłozgięciu i policystyczne jajniki więc bardzo ciężko będzie mi zajść w ciąże. Brałam witaminy dla sarających się i nic lata leciały. W styczniu na jakimś forum któraś wstawiła link strony ,,jestem płodna '' gdzie są różne suplementy. Zakupiłam sobie femifertil i żel conceive była promocja :) po paru dniach przyszła paczuszka więc zaczęłam łykać. Żel kupiłam bo był w zestawie ale ile nam frajdy przyniósł, choć ze śluzem nigdy problemu nie miałam to mój partner bardzo go chwalił. Używaliśmy go codziennie i nie 15 min. wcześniej jak tam pisali a bezpośrednio przed. Zużyłam jedno opakowanie femifertil i musiałam przestawić się na witaminy dla kobiet w ciąży. Jestem w 5 tygodniu ciąży. Czy to pomógł femifertil czy conceive nie wiem może akurat przyszła moja pora ale cieszę się że je kupiłam. Powodzenia życzę

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ