X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

FemiFertil

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 4 listopada 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanim podejmiemy się jakiejkolwiek suplementacji powinnyśmy to 100 razy przemyśleć:) Tak jest z witaminami i innymi związkami. Czasami ciężko określić czego nam brakuje a czego będzie za dużo jak zaczniemy łykać tabsy. Ja w FF nie do końca wierzę. Może pomaga niektórym kobietom ale osobiście twierdzę, że to zbieg okoliczności. FF nie pomoże kiedy problem z zajściem w ciążę nie dotyczy niedoborów czy lekkich zachwiań hormonalnych.
    Pobrałam, nie pomogło. Sprawdziłam trochę cały ten suplement i mnie nie przekonuje. Prędzej uwierzę w dobroczynność ziół. :)
    Zanim cokolwiek tzn suplementy zastosujemy, to sprawdźmy ten środek na wszelkie możliwe sposoby. Sporo suplementacji może nam zaszkodzić a nie pomóc. :)

    vanessa, bea, Szimi lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • pusianna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 5 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK, ja kupiłam femifertil, potem dopiero znalazłam ovufriend i przeczytałam Wasz wątek :-), więc zadzwoniłam do nich raz jeszcze, żeby się osobiście dopytać o ten skład. Pani bardzo miła, przesłała mi aktualne certyfikaty, poleciła fajne artykuły do czytania na ich blogu, także na razie biorę. Za kilka dni napiszę jak się czuję po tym specyfiku. Jeszcze preseed kupiłam na śluz, bo u mnie z tym problem. Ja się staram już prawie rok i nic. Po 12 miesiącach idę na badania. Ale na razie jeszcze naturalnie.

    W poszukiwaniu mojego skarbu :-)
    60a12d0a54e47c1c7fc1dfcd4ad25553.png
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja brałam femifertil 3 miesięczną kurację... Nie pomogły niestety, ale sądze, że zależy od organizmu kobiety. Jednym pomaga, a drugim nie. Ja osobiście teraz będę pić ziółka ojca sroki, jak inaczej leczyć naturę jak nie naturą i naturalnymi składnikami.

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety z tego co czytalam, zawiera miedz. Po co? Miedz, w duzych dawkach bywa trujaca, poza tym polecam kazdej przed zastosowaniem kupic miedz i wziac z apteki, ja dawno temu wzielam i malo z bolu nie zeszlam poniewaz dostalam takich skurczy zoladka. Nie sadze zeby to bylo dobre.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 12:38

  • pusianna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka, wszystko w dużych dawkach jest szkodliwe :-) a serio to czytałam o tej miedzi i jej niedobór wywołuje całą mazsę problemów z płodnością. Ogólnie piszą, że nie należy przeginać ani w jedną ani w drugą stronę. Porównałam femifertil z prenatal probaby i prenatal ma 200% miedzi, femifertil 100%.
    A w ogóle to ja po to piszę, żeby powiedzieć, że jestem w 7 tygodniu ciąży <3 <3 <3 już dawno miałam napisać ale czasu na wszystko brak, a jeszcze taka zmęczona jestem, że ciągle bym spała. W każdym razie brałam femifertil i na drugim opakowaniu miałam pozytywny test ciązowy, więc odstawiłam. Także dla mnie chyba zadziałało :-) Teraz trzymam kciuki żeby się fasolka ładnie rozwijała.

    W poszukiwaniu mojego skarbu :-)
    60a12d0a54e47c1c7fc1dfcd4ad25553.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusianna ja wole brac zwykła suplementacje gdzie jest to wywazone, z kolei w Vitamina Mama jest jeszcze mniejsza dawka :) i mnie po tym brzuch nie boli, dlatego napisalam ze jak wywoluje skurcze to trzeba sie wstrzymac czyli za duzo, albo widocznie jest skladnikiem dominujacym :)

  • roki Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. mam do sprzedania femifertil. Zainteresowanym osobom podaję maila: [email protected]

    dziubek
  • Mjufka78 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki :)
    Od niedawna czytam Wasze wpisy na forum i postanowiłam też włączyć się do Waszej grupy :) Staramy się o dzieciątko już prawie 2 lata. Oprócz zabiegu laparoskopii i stwierdzonej immunologicznej autoagresji tarczycy, na którą biorę leki, nic mi lekarz nie zalecił do stosowania. Skłania się ku in vitro, ale ja chcę sama zaskoczyć :) Łykam kwas foliowy i od dzisiaj olej z wiesiołka, a do tego od ponad miesiąca chodzę na zabiegi masażu stóp do refleksologa. Mojej siostrze pomogło to w zajściu i od miesiąca na świecie mamy Lenkę :)
    Zastanawiam się też na FF, bo strasznie dużo piszecie o tym i na nowo zapłonęła we mnie iskierka nadziei, że będę szczęśliwą mamusią :)
    Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 11:31

  • Janet Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszym opakowaniu. Zauważyłam większą chęć na przytulasy. Więcej śluzu płodnego. Test na owulacje przepiękni pozytywny. Jedyna wada to wymiotować mi się chce po nim. Ale biorę na noc i jest ok.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Z racji tego iż robimy porządki na forum - mam nadzieje że sie nie obrazicie , ale watki typu Luteina , i zwiazane z lekami .. beda przenoszone do działu starajac sie z pomoca medyczna :)

    chciałam uprzedzic żebyscie wiedziały gdzie pozniej szukac.. zmieny zostana wprowadzone najparwdopodobniej do konca tego tygodnia :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podbijam temat, przekopałam internety, ale nigdzie nie mogę tego cholerstwa znaleźć :( pomożecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 20:06

  • Ewka1700 Autorytet
    Postów: 1044 273

    Wysłany: 18 października 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też. Czyżby wycofali to ze sprzedaży ??

    endometrioza IV
    starania od 2016 r.
    Marzec 2019 ICSI :(
    Marzec 2020 CP
    usunięty prawy jajowód
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ