Forum Starając się - ogólne Tajemne Temperaturowe Praktyki
Odpowiedz

Tajemne Temperaturowe Praktyki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to rób tak dalej, bo zajrzałam na twój wykres i widzę, że owu jest wykryta więc nie jest źle :)

e3db312905.png
    920555c751.png
  • Topola Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    zerkne w domu bo juz nie pamietam jak sie nazywa, ale nie jest owulacyjny. w ogole jaka jest roznica miedzy elektronicznym a owulacyjnym??? ja mam elektroniczny za 10 zl i pokazuje 2 miejsca po przecinku. a jak mierzysz w buzi to tez tak szybko pika z wynikiem???

Właśnie ja też nie wiem jaka to jest różnica z termometrem zwykły a owulacyjnym. Myślałam, że te owulacyjne mają właśnie dwa miejsca po przecinku.
    W ustach też tak szybko pika, pokazuje trochę wyższą temp. ale i tak dalej nabija więc trzymam. Mam dwa termometry elektroniczne (ale z 1 miejscem po ,) i oba mają tak samo. To pipkanie to się nie ma nijak do niczego :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Hihihi. Szykuję się spać, a jutro rano kolejne niezapomniane wrażenia i przygody z mierzeniem temperatury.

Jak tam termometrowe zmagania? Ja to myslalam, ze mi sie sprzet zawiesil, pare dni z rzedu pokazywal to samo! Ale nie, maly spadek byl, wiec chyba wszystko dziala. A jak u Ciebie?

Topola lubi tę wiadomość

• Topola Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie też trochę postępy. Zmieniłam termometr na rtęciowy kilka dni temu i temperatura przestała tak szaleńczo skakać. Bardziej mu teraz będę wierzyć i tym mierzyć póki co. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Biedronka, a mierzysz też elektronicznym? Jedno czy dwa miejsca po przeinku? Ja za każdym razem mu niedowierzałam.

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rteciowym i drugie miejsce po przecinku sobie dowolnie interpretuje. Tak na oko, coby wykres ladnie wygladal. A ze o problemach ze wzrokiem wspominalam, wiec jest doslownie na oko hehe! :-D

• Makcza Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzyłam w ustach elektronicznym z 1 miejscem po przecinku. I mam nad Wami taką przewagę, że z mojego wykresu wynika co do dnia wiek ciąży, który jest zgodny z badaniem usg.

Topola lubi tę wiadomość

tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka, chodzi właśnie o to, by nie interpretować, tylko dokładnie zapisywać wynik, wtedy ma to sens. Ale - to nie wykres zachodzi w ciążę, tylko my. I tego się trzymajmy.

tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Topola Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza, a jak długo trzymałaś ten termometr? Bo u mnie na tym elektronicznym jakieś dziwadła mi wychodziły, a z wykresu szalone zygzaki.
    Chyba ten mój termometr kijowy jakiś, ale próbowałam dwa i to samo.

Gratuluję baaaardzo ciąży przy okazji :D

• Makcza Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola, tyle, co kazał, gdyż on pika, jak skończy robotę. Firma AccuTerm, ma przynajmniej 5 lat, bo przybył do domu razem z moim obecnym mężem, a wówczas chłopakiem. Mierzyłam pod językiem zawsze z prawej strony, leżąc spokojnie na wznak. zawsze o tej samej porze +/- pół godziny, jak się budziłam przed budzikiem.

Skuteczność tej metody potwierdzona :)

tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Biedronka, chodzi właśnie o to, by nie interpretować, tylko dokładnie zapisywać wynik, wtedy ma to sens. Ale - to nie wykres zachodzi w ciążę, tylko my. I tego się trzymajmy.

I o to chodzi! Tobie gratuluje, a Topoli i sobie zycze. ;-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 września 2013, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moich zmaganiach z termometrem nastapil postep. Lubemu oznajmilam, ze pani doktor kazala mierzyc co rano i prowadzic wykres, wiec mam z glowy jego smichy chichy i durne pytania.
    No i moj organizm sam budzi sie codziennie okolo 6:00 na mierzonko, wiec ide do przodu.
    Nadal jednak nie moge sie przekonac do innego miejsca niz usta i nadal robie to rteciowym, majac problemy z liczeniem kreseczek. Ale juz z dokladnoscia do jednego miejsca po przecinku, chyba ze jest zdecydowanie w polowie kreseczki!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.