X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TC z betahcg, a OM..POMOCY!!!
Odpowiedz

TC z betahcg, a OM..POMOCY!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasica_89 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, proszę o informację, czy któraś z Was była w podobnej sytuacji….cierpię od kilku dobrych lat na PCOS, ostatnie cykle były dość regularne, wczoraj popołudniu zrobiłam test ciążowy i wyszła druga kreska, pojechałam na beteHcg, która wyniosła 127, zgodnie z normami wczesna ciąża – 4 tydzień, zgodnie z OM (7 grudnia) 8 tydzień, czy jest możliwe że coś się poprzesuwało (przeprowadzka do nowego domu, problemy rodzinne), czy raczej ciąża biochemiczna? Puste jajo płodowe?

    kwiecień 2013 r. stwierdzone PCO
    sierpień 2014 r. II kreseczki po 4 cyklach z Clo i Bromergonem
    maj 2015 Oliweczka <3
    grudzień 2017 r. zaawansowane PCOS :( kolejne starania rozpoczęte...
    30.01.2019 r. .... II kreseczki <3
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasica,ciężko wyrokować po tak skąpych informacjach. Nie masz udostępnionego wykresu- prowadziłaś go? Robiłaś testy owulacyjne? Sprawdzałaś kiedy mogła nastąpić owulacja?
    Owulacja mogła sie przesunąć, choć tak naprawde 4 tygodnie różnicy to bardzo dużo. A może w międzyczasie miałaś jakieś plamienie, które tak naprawde mogło byc kolejną miesiączką?
    Najlepiej odczekaj parę dni i pójdź do lekarza, on oceni czy obraz jest prawidłowy. Przy tak małej becie pewnie nic nie będzie widać, więc teraz nie ma sie co spieszyć, a co będzie to będzie. Powodzenia!

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasica, owulacja mogła się przesunąć czemu nie? Jedna beta potwierdza ciążę, musisz teraz poczekać na wynik drugiej , i zobaczyć przyrost po prostu.
    U mnie przy cb , beta 2 dni po terminie @ wynosiła 109, następna już 27 i na następny dzień już zaczęłam krwawić. w obecnej beta w terminie ponad 200. Ale nie ma co gdybać , wielkością tylko przyrostem, minimum 60% , bo nie wiesz kiedy dokładnie doszło do owulacji, zagnieżdżania. Czy się nie przesunęło.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ