Forum Starając się - ogólne TC z betahcg, a OM..POMOCY!!!
Odpowiedz

TC z betahcg, a OM..POMOCY!!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kasica_89 Koleżanka
  Postów: 38 4

  Wysłany: 31 stycznia, 11:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie dziewczyny, proszę o informację, czy któraś z Was była w podobnej sytuacji….cierpię od kilku dobrych lat na PCOS, ostatnie cykle były dość regularne, wczoraj popołudniu zrobiłam test ciążowy i wyszła druga kreska, pojechałam na beteHcg, która wyniosła 127, zgodnie z normami wczesna ciąża – 4 tydzień, zgodnie z OM (7 grudnia) 8 tydzień, czy jest możliwe że coś się poprzesuwało (przeprowadzka do nowego domu, problemy rodzinne), czy raczej ciąża biochemiczna? Puste jajo płodowe?

  kwiecień 2013 r. stwierdzone PCO
  sierpień 2014 r. II kreseczki po 4 cyklach z Clo i Bromergonem
  maj 2015 Oliweczka <3
  grudzień 2017 r. zaawansowane PCOS :( kolejne starania rozpoczęte...
  30.01.2019 r. .... II kreseczki <3
 • Mama-Ali Autorytet
  Postów: 1358 1406

  Wysłany: 31 stycznia, 12:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kasica,ciężko wyrokować po tak skąpych informacjach. Nie masz udostępnionego wykresu- prowadziłaś go? Robiłaś testy owulacyjne? Sprawdzałaś kiedy mogła nastąpić owulacja?
  Owulacja mogła sie przesunąć, choć tak naprawde 4 tygodnie różnicy to bardzo dużo. A może w międzyczasie miałaś jakieś plamienie, które tak naprawde mogło byc kolejną miesiączką?
  Najlepiej odczekaj parę dni i pójdź do lekarza, on oceni czy obraz jest prawidłowy. Przy tak małej becie pewnie nic nie będzie widać, więc teraz nie ma sie co spieszyć, a co będzie to będzie. Powodzenia!

  ex2bgu1r0a0mqp77.png

  f2wl3e5eiokd3igu.png
 • Multiwitamina Autorytet
  Postów: 5617 3233

  Wysłany: 31 stycznia, 13:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kasica, owulacja mogła się przesunąć czemu nie? Jedna beta potwierdza ciążę, musisz teraz poczekać na wynik drugiej , i zobaczyć przyrost po prostu.
  U mnie przy cb , beta 2 dni po terminie @ wynosiła 109, następna już 27 i na następny dzień już zaczęłam krwawić. w obecnej beta w terminie ponad 200. Ale nie ma co gdybać , wielkością tylko przyrostem, minimum 60% , bo nie wiesz kiedy dokładnie doszło do owulacji, zagnieżdżania. Czy się nie przesunęło.

  b9ec53f61f.png

  ♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)