X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Chodakowska Ameryki nie odkryla niestety pierwszy raz sie nie zgodze ;D
    Jest nudna jak flaki z olejem jej cwiczenia sa oklepane od bardzo dawna ;D prowadze zajecia dancehallu i fitnessu i uwierzcie mi ten caly cyrk wokol jej osoby to jakas kpina jesli mialabym wybierac polecilabym Ci serduszko predzej cwiczenia z Mel B fajna babeczka i ona bardziej mnie mobilizuje niz ta cala nudna jak flaki Ewa ;D ale coz kwestia gustu ;D

    dodam jeszcze , że pękam śmiechem jak reklamuje bodajze marke adidasa ta opaska ktora daje jej moc ;D

    AniaR88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    oj kochane ja jeszcze wczoraj myslalam ze nic z tego nie bedzie 3 dni temu mialam owu a tempka nie skoczyla tak jak zwykle odrazu;/zobaczymy co dalej , oby nie spadała!

    ja tam wierze , że sniezynka zagosci w brzusiu przed swietami ;D

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Chodakowska Ameryki nie odkryla niestety pierwszy raz sie nie zgodze ;D
    Jest nudna jak flaki z olejem jej cwiczenia sa oklepane od bardzo dawna ;D prowadze zajecia dancehallu i fitnessu i uwierzcie mi ten caly cyrk wokol jej osoby to jakas kpina jesli mialabym wybierac polecilabym Ci serduszko predzej cwiczenia z Mel B fajna babeczka i ona bardziej mnie mobilizuje niz ta cala nudna jak flaki Ewa ;D ale coz kwestia gustu ;D
    Oj próbowałam próbowałam... wszystkiego próbowałam :P i nigdy efektów.. zero.. a z Ewą 3 tyg wystarczyły, żebym się cudoooooooownie wyrzeźbiła.. I poradziłam sobie dzięki niej z zaburzeniami odźywiania (a trwały u mnie od 12 roku życia). A ja w Ewie się "zakochałam" zanim pojawiła się w mediach więc to nie jest efekt medialnego szumu :)
    I pewnie, że Ameryki nie odkryła - ja większość tych ćwiczeń już w podstawówce na w-fie robiłam. Ale nie o to chodzi. Z nią mi się chce i mam efekty :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Witam Was serdecznie dziewczyny. Chciałabym się przywitać i dołączyć do Waszego grona... Po krótce się przedstawię i opiszę moja sytuacje. Przede wszystkim dołączam do waszego grona dlatego, ze czuje potrzebę podzielenia się tym co czuje z kobietami z podobnym problemem. Mam nadzieje, ze zostanę ciepło przywitana :) a wiec nazywam sie Gosia i mam 23 lata. Pewnie wiele z was pomyśli ze to bardzo mało jak na kogoś kto stara sie o maleństwo. Ale przecież wiek to tylko liczba :) w listopadzie zeszłego roku podjęliśmy z mężem decyzje o posiadaniu dzidzi. Jest to wielkie pragnienie nas obojga i oczywiście jak pewnie każdej z nas nie przeszło przez myśl ze może być to takie trudne .. Przestaliśmy sie zabezpieczać a ja pełna radości i tego pięknego uczucia ze niedługo zostanę mamą pięknego zdrowego dziecka przepełniała mnie co dnia. Fakt ze nigdy nie miesiączkowałam regularnie, zawsze było to moja zmora ale dopiero teraz gdy zaczął się już 6 miesiąc starań zaczynam się martwić o to czy ta nieregularność nie ma głębszej podstawy w postaci braku owulacji.. Naprawdę spędza mi to sen z powiek. Co jest gorsze ze nie mam z kim o tym porozmawiać, partner jest optymistą i nie widzi w tym problemu lecz ja jako kobieta zaczynam się martwić. Stawiam sobie mnóstwo pytań i na żadne nie mam odpowiedzi.. Dlatego tez tu jestem. Mam już za sobą kilkadziesiąt rozczarowań w postaci jednej kreseczki i boje się ze będzie ich jeszcze wiele. Chciałabym się dowiedzieć jak Wy sobie radzicie z tym uczuciem i zmartwieniem. Skąd bierzecie siłę i motywacje ze się uda. Myślę ze bardzo mi pomogą wasze słowa :)

    Nusia widze , że przybylas do nas z watku II kreseczki :D czesc z nas ewakuowala sie stamtad z tego powodu przez to ze bylam ignorowana tam zalozylam swoj watek ;D

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    dodam jeszcze , że pękam śmiechem jak reklamuje bodajze marke adidasa ta opaska ktora daje jej moc ;D
    ahahha... ta... opaska daje moc... jak jest nasączona jakimś dragiem to może i jej daje :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ahahha... ta... opaska daje moc... jak jest nasączona jakimś dragiem to może i jej daje :P

    Skarbie mowie Ci odpal Cwiczonka z Mel B ta sa swietne wymagajace cwiczenia ale ona jest tak pozytywna ze hej i efekty sa cudowne ;D jestem z Toba nasza wojowniczko ;D !
    tak , tak Ewa i jej bajery; D

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja tam wierze , że sniezynka zagosci w brzusiu przed swietami ;D
    Trzeba wierzyc kochane bo wiara czyni cuda ;)

    Jackie lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Skarbie mowie Ci odpal Cwiczonka z Mel B ta sa swietne wymagajace cwiczenia ale ona jest tak pozytywna ze hej i efekty sa cudowne ;D jestem z Toba nasza wojowniczko ;D !
    tak , tak Ewa i jej bajery; D
    Ćwiczyłam z Mel B... nie mogę znieść baby.. a efektów żadnych u mnie niestety..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Oj próbowałam próbowałam... wszystkiego próbowałam :P i nigdy efektów.. zero.. a z Ewą 3 tyg wystarczyły, żebym się cudoooooooownie wyrzeźbiła.. I poradziłam sobie dzięki niej z zaburzeniami odźywiania (a trwały u mnie od 12 roku życia). A ja w Ewie się "zakochałam" zanim pojawiła się w mediach więc to nie jest efekt medialnego szumu :)
    I pewnie, że Ameryki nie odkryła - ja większość tych ćwiczeń już w podstawówce na w-fie robiłam. Ale nie o to chodzi. Z nią mi się chce i mam efekty :)

    ja niestety nie mnie ona odepchnela od siebie dla mnie gwiazdeczka z niej jest i tyle kiedys cos jej skomentowalam to zablokowala mnie ;D cala Ewa nie przyjmujaca krytyki ;D ale coz ilu ludzie tyle opinii najwazniejsza , że Tobie sie podoba i sama widzisz efeky ;D !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia gwarantuje Ci to ,że zakochasz sie w naszym watku ;D ! <3 buziak i jeszcze raz witamy ;D!

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahahah... może nie lubi krytyki :) wiesz, ja nie chcę się z nią przyjaźnić tylko mieć piękne ciało, więc kila mnie jaka ona jest :P ważne, że ja się żyletą stanę :P

    Jackie lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Ciesze się bo juz sie balam, że ledwie do Was dołaczylam i juz obraziłam Cię a naprawdę nie mialam nic złego na myśli :)
    A nie obrazisz się jak zapytam jeszcze czy o pierwsze dzidzi sie starasz czy juz jakieś masz??:)
    o pierwsze :) , wcześniej jakoś nie myślałam o tym, zawsze coś:)to studia, potem praca, potem podyplomówka i tak zawsze coś, dopiero w kwietniu wyszłam za mąż , odstawiłam tabletki ( brałam je baaardzo długo)i tak teraz czekam , czekam i nic...chociaż od wczoraj znam prawdobodobną przyczynę - wysoka prolaktyna, więc w tym mc nic z tego nie będzie, ale przynajmniej nie będę się denerwować:)

    Jackie, AniaR88 lubią tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Skarbie mowie Ci odpal Cwiczonka z Mel B ta sa swietne wymagajace cwiczenia ale ona jest tak pozytywna ze hej i efekty sa cudowne ;D jestem z Toba nasza wojowniczko ;D !
    tak , tak Ewa i jej bajery; D
    Masz racje ta chodakowska to tak prowadzi te cwizenie smetnie jakby sil nie miala a mel b to super moja siora cwiczy fajna muze slychac i wogole ja osobiscie moge polecic turbo fire z chalene johnson zarabista babka wulkan energii max

    Jackie lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakiej Ewie mówicie? :P

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    nie uraziłaś nic a nic :), ważne na ile się człowiek czuje , a ja się czuję tak w maksie na 18:)

    No, to macie jedną staruszkę w gronie dziadek.gif bo ja się czuję co najmniej na 80 0sarcastic.gif

    natasza82 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ahahahah... może nie lubi krytyki :) wiesz, ja nie chcę się z nią przyjaźnić tylko mieć piękne ciało, więc kila mnie jaka ona jest :P ważne, że ja się żyletą stanę :P

    zyleta <3

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Nusia gwarantuje Ci to ,że zakochasz sie w naszym watku ;D ! <3 buziak i jeszcze raz witamy ;D!

    Chyba już się zakochałam :D

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    O jakiej Ewie mówicie? :P

    Chodakowskiej ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    No, to macie jedną staruszkę w gronie dziadek.gif bo ja się czuję co najmniej na 80 0sarcastic.gif

    poczekaj my z Ciebie zrobimy tu hot 18 ;D <3

    vanessa, natasza82, stardust87 lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Masz racje ta chodakowska to tak prowadzi te cwizenie smetnie jakby sil nie miala a mel b to super moja siora cwiczy fajna muze slychac i wogole ja osobiscie moge polecic turbo fire z chalene johnson zarabista babka wulkan energii max
    Ma ćwiczenia akurat dla mnie - anemika :P wolno, cicho, bez entuzjazmu :D

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ