X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie będę ;-) Dziękuję Ci Kochana :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 7 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny! :) Ale pusto tu ostatnio, przydałoby się jakoś Was rozkręcić. Miłego dnia Wam życzę :)

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 7 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Hej :) ja juz po monitoringu :(
    w piątek nie musze przychodzić. W poniedziałek pęcherzyk był 16 mm , lewy jajnik. Dziś mnie poboluje prawy (albo juz sobie wmawiam).
    a dziś jak sie okazuje nie ma pęcherzyka. To ja sie pytam w takim razie gdzie mam go szukać ? cooo rozpłynął sie ?
    po pęknięciu jest jakiś płyn w macicy ponoć czy jakoś tak a u mnie go nie ma :(
    czy jest możliwośc że cooo pękł normalnie ?? mąz za tydzień na badanie nasienia a ja krwi. Tylko teraz zaś problem mamy bo czy to jego badanie ma sens skoro bierze proszek jakis do rozpuszczania Biofenac z powodu złamania tej nogi i zastrzyki ale podskórne przeciwzakrzepowe.
    Nie wiemy co robić a gina sie zapomniałam z wrażenia zapytac.. aha i robiłam dzis ok 11 test owu i mega ciemniejsza kontrolna jest.. leszcze ciemniejsza niż wczoraj.. ie wiem co robić .. :( mam dołka :( poradźcie coś :(

    Skoro pęcherzyka nie ma i nie ma płynu w zatoce Douglassa to czasem może być tak, że się wchłonął (ale co to znaczy, nie mam pojęcia :O). Ale co z tym fantem zrobić to nie wiem :( Za mało wiedzy mam jeszcze na ten temat i nie chciałabym w błąd wprowadzać.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam dziewczyny olane przez uzytkowniczki forum, wysmiane, i takie ktore sa nowe i im nie odpisuja

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpis z watku
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/wszystkie-olane-i-wysmiewane,8123.html
    zzostanie tu przeniesiony - prosze kjontynuowac w tym temacie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2015, 14:19

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry <macha>

    nie zauważyłam ze juz taki wątek istnieje i założyłam drugi.
    ciesze sie ze został stworzony, bo wszędzie kółka wzajemnego uwielbienia. Albo sie wyśmiewają albo nie widza pytan

    mam 26 wiosenek to mój pierwszy cykl. Wlasnie wyleguje sie od wczoraj nad woda pod namioty mam wyjazd <relaksik> moze jakoś nadrobię te strony w czytaniu <wyzwanie>

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że wątek ożywa :P kiedyś było na nim bardzo miło więc Szczęściara może i ty znajdziesz tutaj osoby do pogaduszek :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, ja bardzo chętnie dołącze ;)

‹‹ 680 681 682 683 684
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ