X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wczesniej nie zaszkodzi zrobic :)
    nooo zwłaszcza ze u mnie po tych tabl sie cykle skracaja na szczesie i nie wiem za bardzo kiedy sie spodziewac owulacji... ale testow owu mam zapas to moge robic :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    hehe fajnie,ze Wy wierzycie a ja nie
    Ty nie musisz :P my wierzymy :D jeszcze wspomnisz moje słowa ... ejjjj ale na belly nam ie ucieknij :P Ciekawe co tam u Niusi ... jaks zaginęła w akcji gdzieś :0

    natasza82 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    nooo zwłaszcza ze u mnie po tych tabl sie cykle skracaja na szczesie i nie wiem za bardzo kiedy sie spodziewac owulacji... ale testow owu mam zapas to moge robic :)
    <3

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka chyba wole pozniej sie rozczarowac niz wczesniej:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane sie wykapac i sie klasc .
    Dobranoc buziaki :*

    natasza82, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa Kochana:* tez ide wlasnie bo mi leb peknie wole sie polozyc, takze dobranoc zWam wszystkim:* do jutra!!!!!!!! :******

    Jackie, natasza82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Ewelinka chyba wole pozniej sie rozczarowac niz wczesniej:)
    trzymam kciuki <3

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na to jest możliwość ze będziesz juz świetowac dzien matki w tym roku :D
    do maja jeszcze troche czasu jest to może i ja zdązę :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochane sie wykapac i sie klasc .
    Dobranoc buziaki :*
    Pa kochana :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Tym które zmykają spać :) słodkich snów i miłego <3 :)

    Jackie lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zmykam do Męża :D <3 :D nooo coooo :P
    papapapa do jutra :)

    natasza82 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Kochane zadam może troche głupie pytanie, ale ktore mnie bardzo nurtuje. Dopiero od niedawna ucze sie badac szyjke macicy ale mam z tym problem. No bo tak: jak radzi OF należy włozyc środkowy palec do pochwy i sprawdzic jej miekkosc, wysokosc, otwartosc. No ALE szyjka macicy to przeciez nie to samo co pochwa! Wystarczy wstukac w google w grafike i dokladnie widac, że szyjka jest nad pochwa wiec co ja mam oceniac ja sie pytam?:P przeciez nie mam az takiego długiego palca ;D No i nie umiem :P

    Ezia widze, ze dziewczyny olaly Twoje pytanie. Musisz po prostu sprobowac, skoro juz wiesz jak to wyglada, to wiesz czego szukac ;) Jak szyjka jezt nisko, to bez trudu ja dosiegniesz - palec wejdzie plytko, opuszkiem palca jestes w stanie wyczuc czy jest otwart, uchglona czy zamknieta.Jak jest srednio to trzeba sie nieco bardziej wysilic, ale tez nie powinno byc z tym klopotu, ze swojego doswiadczenia powiem, ze jak jest wysoko, to niekiedy mam problemy z okresleniem jej otwarcia. W dniach plodnych, to niekiedy mam wrazenie jakby zlewala sie ze sciankami pochwy, ale to tylko wrazenie, bo jest tak miekka ;) Mysle, ze po kilku dniach badania szyjki bedziesz w stanie bezblednie okreslic jej polozenie. Jak bedziesz miala watpliwosci, co do ktoregos parametru, to go nie zaznaczaj. Mam nadzieje, ze zrozumiale opisialam (sama rozumiesz - ta godzina ;p )

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    jasne Sylvko :*
    okazalo sie jak przypuszczalam cykle bezowulacyjne wystarczylo ze spojrzala na wynik badan hormonow powiedziala mi ze taka prolaktyna progesteron czy estrogeny ja na dzisiejszy dzien nie obchodza tylko cos z tarczyca i jeszcze cos .
    narysowala mi nawet rysunek ...
    ;D
    powiedziala ze daje na 4 miesiace i bd maluch ;D
    czekam tylko na @ i 8 dc na monitoring ruszam ;D !!!!
    nie moge sie doczekac @ czuje ze wspaniale trafilam ...

    Jackie, to wspaniale wiesci. Zmiana lekarza to czesto bardzo dobry krok, a taki, ktory zainteresuje sie powaznie problemem i ma w tej kwestii bogate doswiadczenie to prawdziwy skarb. Mam nadzieje, ze wlasnie do takiego lekarza trafilas!!!

    Ja wiele przeszlam i zycze Wam wszystkim tutaj, zeby Wasza droga do macierzynstwa byla jak najkrotsza i codziennie trzymam za Was kciuki.
    Ja na poczatku mojej drogi, a konkretnie przez dwa dlugie lata chodzilam do roznych ginow, ktorzy wmawiali mi, ze jestem zdrowa. Dopiero jak trafilam do konkretnego gina, zlecil nam pakiet badan i okazalo sie, ze nie jest tak rozowo. Dlatego jak macie jakiekolwiek watpliwosci, badz wrazenie, ze ktos Was nie traktuje powaznie, lepiej sie skonsultowac z kilkoma lekarzami, niz rt
    tracic czas u konowalow, ktorzy uwazaja sie za lekarzy. To taki moj osobisty apel ;)

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam Wam jeszcze, ze po 4 pelnych latach staran, 2 latach bezskutecznego leczenia, mimo wszystko nie stracilam nadziei. Podchodzilismy juz trzykrotnie do IUI, w tym cyklu przymierzamy sie do ostatniego - czwartego podejscia. Stymulacja rozpoczeta, przed walentynkami powinnam znac wynik. Jak sie nie powiedzie, to zostaje nam IVF, na ktore obecnie nas kompletnie nie stac. Ale jak nie teraz, to za rok, moze dwa nazbieramy na nie i w koncu zostaniemy rodzicami.

    Mam nadzieje, ze teraz na forum beda sie pojawiac same radosne wiadomosci. Moze juz chcialm napisac jutro, ale mam na mysli juz dzien dzisiejszy ;)
    Milego dnia dziewczynki.

    Kaśka lubi tę wiadomość

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    pa Kochana:* tez ide wlasnie bo mi leb peknie wole sie polozyc, takze dobranoc zWam wszystkim:* do jutra!!!!!!!! :******
    Miska moje gratulacje:* od paru dni zaglądam na Twoj wykres i tak jak myślałam zakończyło sie zielono! super:*

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 masz tu link który powie Tobie coś wiecej na temat badania szyjki macicy.
    http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :) jak tam mija dzień ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    hej dziewczynki :) jak tam mija dzień ?
    cudnie mamy zieloną kropeczkę:)u Miśki:)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    cudnie mamy zieloną kropeczkę:)u Miśki:)
    super :) gratuluje :) a nie mówiłam !!! od początku jej to mówiłam !!!! ale ona nie wierzyła :) ale sie ciesze :)

    natasza82, Miska0811 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia wrote:
    Ezia90 masz tu link który powie Tobie coś wiecej na temat badania szyjki macicy.
    http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html

    Ok, pomogło mi to;) mniej wiecej wiem co i jak.
    Ale zadam znowu głupie pytanie: Mam szukac tego "przecinka" w tej "kulce"? ;D i wtedy dokonywac obserwacji

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
‹‹ 650 651 652 653 654 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ