SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Temp owu @ i wszystko naraz
Odpowiedz

Temp owu @ i wszystko naraz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jest to moj 4 dc. Ogolnie inny niz zawsze. Bo brak skrzepow jrwi tylko żywa krew czasem nawet blada.
    W 17 dc owu potwierdzona testami. Temp od tego czasu 36 9 badz 37 . dzis mierzona ( przez pierwsze dni cyklu nie mierzylam tylko dzis ) i 37.45.
    I okropny bol glowy oraz klucie w lewym jajniku.
    Test owu cien cienia wiec negatyw
    Test ciazowy wykonany 2 dni przed @ o czułości 10 i odrazu cien cienia .
    W dniu @ test o czulosvi 25 i brak
    I 2 godziny pozniej @ ..
    Lekarz 28.12 dopiero .( umowiona by zobaczyć monitoring w 15 dc czy owu sie zbliza i czy wg bedzie )
    Ale nie w tymrzecz skad ta temp wysoka teraz ?
    Ostatnie cykle to zaczelam mierzyc w 6 dc i byla 37 i dopiero w 10 dc spadla do 36.7 i nastepnie urosla w 18 dc do 36.93

    Pomozecie o co kaman ? . ktos mial podobnie ? Tak wysoka temp w @ . ? Chora nie jestem ani sie nie zapowiada
    Ale nie wiem czy nie ma to wspólnego z karmieniem piersia ? Karmie 2 lata ..

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ