Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne test ciążowy wieczorem- co teraz?
Odpowiedz

test ciążowy wieczorem- co teraz?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lucia001 Znajoma

Wysłany: 24 czerwca 2018, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Domyślam się... Rozumiem, że naturalnie się staracie teraz? Kiedy miałaś histero z laparo?
    Tak naturalnie. Histero i laparo miałam w zeszłym roku plus droznosc. Wszystko niby powinno być ok ginekologiczne, a ciąży brak.

histero i laparo- przegroda częściowo wycieta
    Jajowody drozne pcos 4 lata starań minęły i nic
  • Selina Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucia001 wrote:
    Tak naturalnie. Histero i laparo miałam w zeszłym roku plus droznosc. Wszystko niby powinno być ok ginekologiczne, a ciąży brak.
    To życzę, aby te 2 kreski zostały z Tobą na 9 miesięcy :) Daj znac jak uda się zrobić badanie i będziesz pewna

Koniec starań
  • lucia001 Znajoma

Wysłany: 24 czerwca 2018, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    To życzę, aby te 2 kreski zostały z Tobą na 9 miesięcy :) Daj znac jak uda się zrobić badanie i będziesz pewna
    Nie dziękuję żeby nie zapraszać choć wydaje mi się że nic z tego nie będzie w tym cyklu. Dzięki za wsparcie

histero i laparo- przegroda częściowo wycieta
    Jajowody drozne pcos 4 lata starań minęły i nic
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego