X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test ciążowy wieczorem- co teraz?
Odpowiedz

test ciążowy wieczorem- co teraz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lucia001 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Domyślam się... Rozumiem, że naturalnie się staracie teraz? Kiedy miałaś histero z laparo?
    Tak naturalnie. Histero i laparo miałam w zeszłym roku plus droznosc. Wszystko niby powinno być ok ginekologiczne, a ciąży brak.

    histero i laparo- przegroda częściowo wycieta
    Jajowody drozne pcos 4 lata starań minęły i nic
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucia001 wrote:
    Tak naturalnie. Histero i laparo miałam w zeszłym roku plus droznosc. Wszystko niby powinno być ok ginekologiczne, a ciąży brak.
    To życzę, aby te 2 kreski zostały z Tobą na 9 miesięcy :) Daj znac jak uda się zrobić badanie i będziesz pewna

  • lucia001 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    To życzę, aby te 2 kreski zostały z Tobą na 9 miesięcy :) Daj znac jak uda się zrobić badanie i będziesz pewna
    Nie dziękuję żeby nie zapraszać choć wydaje mi się że nic z tego nie będzie w tym cyklu. Dzięki za wsparcie

    histero i laparo- przegroda częściowo wycieta
    Jajowody drozne pcos 4 lata starań minęły i nic
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ