X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test ciążowy wieczorem- co teraz?
Odpowiedz

test ciążowy wieczorem- co teraz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Olalalala Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Robiłam sobie dzisiaj test ciążowy około 20 i wyszedł pozytywny- 2 grube ciemnoczerwone krechy i jestem w szoku. Trochę ostatnio zaniedbaliśmy starania, miałam spore problemy ze zdrowiem, bardzo nieregularne cykle. W sobotę mam zamiar iść na betę, ale zastanawiam się czy nie robię sobie dużych nadziei. Mam zamiar jeszcze powtórzyć test i iść do lekarza, ale dzisiaj już sama nie wiem co mam myśleć :) nie wierzę, że mogło się udać ot tak, kiedy już sobie nieco odpuściliśmy. Robiła sobie któraś z Was test wieczorem i się sprawdziło? :) Czy pozytywny test może się okazać jednak nieprawdą?
    Ulotkę mam przestudiowaną, biorę tylko parlodel- a tego co czytałam, nie powinien zaburzyć wyniku.

    201712067451.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam nie raz, jeżeli masz dwie grube krechy to raczej się nie myli :) gdyby to b ył cień ti inaczej. Jak potrafisz to wklej nam zdjęcie testu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, test się nie myli, z pewnością się udało i jesteś w ciąży :) tym bardziej, że krechy są grube.

    Gratulacje :)

    Długo się staraliście? :)

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele testow ma napisane, ze zaleca poranny mocz zwlaszcza przed terminem @. Skoro wyszedl pozytywny, to we krwi i moczu musi byc wysoki poziom hcg.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja robiłam nie raz, jeżeli masz dwie grube krechy to raczej się nie myli :) gdyby to b ył cień ti inaczej. Jak potrafisz to wklej nam zdjęcie testu.
    Nawet cień to ciąża, ale w tym przypadku nie ma raczej wątpliwości, skoro krechy są grube :D
    Gratulacje :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nawet cień to ciąża, ale w tym przypadku nie ma raczej wątpliwości, skoro krechy są grube :D
    Gratulacje :*
    Susanna niestety nie zawsze bo miałam już 2 razy cień a beta negatywna w ten sam dzień ;)

  • Olalalala Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraliśmy się kilka miesięcy, ale z przerwą, ponieważ miałam problemy ze zdrowiem (tokso oczna) i brałam silne leki, więc lekarz odradził nam staranie się. Niedługo kończę je brać a tu taka niespodzianka.
    Zrobiłam sobie test, bo dzisiaj mija 43 d.c- pomyślałam, że znowu mi się wszystko rozregulowało, a tu proszę.
    Oby to była prawda...
    Na razie coś mi nie idzie wstawianie ;) może później się uda.

    201712067451.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalalala wrote:
    Staraliśmy się kilka miesięcy, ale z przerwą, ponieważ miałam problemy ze zdrowiem (tokso oczna) i brałam silne leki, więc lekarz odradził nam staranie się. Niedługo kończę je brać a tu taka niespodzianka.
    Zrobiłam sobie test, bo dzisiaj mija 43 d.c- pomyślałam, że znowu mi się wszystko rozregulowało, a tu proszę.
    Oby to była prawda...
    Na razie coś mi nie idzie wstawianie ;) może później się uda.

    Ja tam Ci już gratuluje bo to jest ciąża :D 43dc to już 6tydzień :)

  • Olalalala Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/22610f567867c.jpg.html

    nie wiem czy się udało ;)

    Agnesia, kaka470 lubią tę wiadomość

    201712067451.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne II kreseczki <3 !!!!

    Leć na betę i umawiaj się do ginekologa :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co tutaj beta? do lekarza prosto idź :) ciąża jak nic <3

  • Olalalala Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O losie, dzięki dziewczyny :) nie wierzę, że to się dzieje. Zrobiłam tyle testów, które wyszły negatywnie, że ciężko mi uwierzyć, że się udało :>

    201712067451.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalalala wrote:
    O losie, dzięki dziewczyny :) nie wierzę, że to się dzieje. Zrobiłam tyle testów, które wyszły negatywnie, że ciężko mi uwierzyć, że się udało :>
    Udało się, a takie zaskoczenie jest najcudowniejsze <3

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 31 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalalala wrote:
    https://zapodaj.net/22610f567867c.jpg.html

    nie wiem czy się udało ;)
    Nie ma wątpliwości takie krechy !!!!!!!
    Spokojnej ciąży

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • lucia001 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie. Bardzo proszę o radę. Otóż już trzeci dzień testuje i wieczorem za każdym razem wychodzi blada druga kreska. Natomiast robiłam dwa innej firmy testy w ciągu dnia i z rana i jeden tej sam co wieczorem i wyszły negatywnie. Jaki może być powód że wieczorem wychodzi blada kreska po 2
    -3 minutach a rano nie :( może ktoś miał podobnie.

    histero i laparo- przegroda częściowo wycieta
    Jajowody drozne pcos 4 lata starań minęły i nic
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takiej ej sytuacji tylko beta

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • lucia001 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    W takiej ej sytuacji tylko beta
    Wiem ale niestety nie mieszkam w Polsce i nie jest takie takie proste. Miałam nadzieję że ktoś miał podobna sytuacje... Sorki ze jestem nadgorliwa

    histero i laparo- przegroda częściowo wycieta
    Jajowody drozne pcos 4 lata starań minęły i nic
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucia001 wrote:
    Witajcie moje drogie. Bardzo proszę o radę. Otóż już trzeci dzień testuje i wieczorem za każdym razem wychodzi blada druga kreska. Natomiast robiłam dwa innej firmy testy w ciągu dnia i z rana i jeden tej sam co wieczorem i wyszły negatywnie. Jaki może być powód że wieczorem wychodzi blada kreska po 2
    -3 minutach a rano nie :( może ktoś miał podobnie.
    Może to zależy od ilości wypitych płynów u Ciebie? Może pijesz mało w ciągu dnia i nie często chadzasz do wc i wieczorem bhcg jest zagęszczone w moczu. Jak nadrabiasz płyny na noc, przed snem, albo wstajesz jeszcze do tego w nocy siku to wtedy wyjdzie negatyw. Nie mam pojęcia w sumie, ale tak na logikę idę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 23:16

  • lucia001 Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Może to zależy od ilości wypitych płynów u Ciebie? Może pijesz mało w ciągu dnia i nie często chadzasz do wc i wieczorem bhcg jest zagęszczone w moczu. Jak nadrabiasz płyny na noc, przed snem, albo wstajesz jeszcze do tego w nocy siku to wtedy wyjdzie negatyw. Nie mam pojęcia w sumie, ale tak na logikę idę ;)
    Sama nie wiem i się gubię. Wiem że za parę dni się pewnie wyjaśni ale same wicie jak to jest jak się człowiek stara kilka dobrych lat - cierpliwość się powoli kończy.

    histero i laparo- przegroda częściowo wycieta
    Jajowody drozne pcos 4 lata starań minęły i nic
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyślam się... Rozumiem, że naturalnie się staracie teraz? Kiedy miałaś histero z laparo?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ