X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety.....test negatywny ;((((((((((!! Okresu brak od wczoraj. Jka clzowiek zaczyna powaznie podchodzic to sie rozlegulowywuje.....wrrrrr

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula87 póki @ nie ma to nic nie wiadomo. A wiesz ile dpo jesteś?

    ula87 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkad zaczelam sie starac to tez mam cykl pochrzaniony. Zanim byly starania to cykl 28-29 dni, zaczelam sie starac to automatycznie cykl sie skrocil i jest raczej 25-27 dni. W zasadzie to od dnia owu licze 14dni i poki co sie zgadza ;)

    Dziewczyny myslicie ze warto robic pakiet badan dla kobiet starajacych sie czy po prostu zrobic to co mnie interesuje. Nigdy nie badalam tarczycy i nie wiem czy robic wszystkie markery czy tylko TSH. Chcialabym isc do gina juz z jakimis wynikami zeby nie tracic czasu na robienie badan.

    I mam pytanie: na pewno sie suplementujecie - ja biore tylko folik z wit d3 - ale widze ze duzo z Was bierze inne suple jak Acard. Czy ktoras z Was bardziej doswiadczona moglaby wypisac polecane suplementy, na co one dzialaja i w ktorej czesci cyklu brac?

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z Wami w czerwcu, na chwile znikłam ale juz jestem.Z niektórymi z Was już sie znam z poprzednich miesięcznych wątków.Termin wypada mi około 8-9 czerwca. Gratuluje wszystkim zaciążonym, za resztę trzymam kciuki

    Mysia:), SusannaDean lubią tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula tule <3 <3

    ula87 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też negatyw. czekam na @ 5.06. potem zobaczymy :)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O prosze, kolejna fasoleczka :) Miniaa gratulacje:) spokojnej ciazy kochana :)
    U mnie chyba kolejny cykl będzie stracony bo sama się nie zaplodnie :/ z moim R się ostatnio ciągle klocimy:/ do d..y ten miesiąc ostatni.. Najpierw szpital w domu bo cała nasza trójka się pochorowała, później synek miał jakiś kryzys i się mocno dawał we znaki, a teraz z R znowu jakieś jazdy. Normalnie sił mi już brakuje :( przydałyby się jakieś wakacje, wyjazd cokolwiek zżeby się zresetować ale na razie nie ma takiej opcji... pozostaje mi cieszyć się z Waszych dwóch kreseczek wiec testujcie dziewczyny i dzielcie się swoim szczęściem :) :*

    Miniaa lubi tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    U mnie też negatyw. czekam na @ 5.06. potem zobaczymy :)

    Poczekaj poczekaj, może jeszcze Cię zaskoczy, skoro sama mówiłaś że dziś dość wcześnie ;) nadal trzymam kciuki ;) i czekaj nie na @ a na termin zrobienia testu ;)

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaa gratki! Ula, Sylwia tule, choć póki @ nie ma to nic nie jest przesądzone.

    Casteams
    Ja biore sporo suplementów, ale to ze względu na moją mutację. Formy metylowe kwasu foliowego, B12, B6, acard, wit d3, magnez,żelazo, miovarin,do owu koenzym q10 i wiesiołek, no i dostinex, euthyrox,
    jeśli chcesz zrobić badania, to raczej to co Cie interesuje, w pakiecie może nie być wszystkiego lub część tego co nie jest potrzebne i wtedy kasowo wyjdzie tak samo. Jeśli robisz tsh to razem z ft3 i ft4.

    Miniaa lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta fajnie, że wróciłaś :) witaj w grze :) testujesz trochę po mnie.

    Ula, Sylwia szkoda, ale może na czerwiec jeszcze się załapiecie. :)

    u mnie dziś 12dpo (23dc). czekam jeszcze z testowaniem tak jak sobie ustaliłam na niedzielę. :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:

    I mam pytanie: na pewno sie suplementujecie - ja biore tylko folik z wit d3 - ale widze ze duzo z Was bierze inne suple jak Acard. Czy ktoras z Was bardziej doswiadczona moglaby wypisac polecane suplementy, na co one dzialaja i w ktorej czesci cyklu brac?

    ja tak jak Ty d3 i folik to standard. kiedyś brałam też falvit mama ale jakoś nie byłam do niech przekonana i odstawiłam. dostałam też zalecenie na ovarin i biorę go 4 cykl. i olej z wiesiołka w pierwszej fazie ale to jak mi najdzie to biorę, nie jakoś specjalnie regularnie.

    co do stosowania acardu we własnym zakresie, to nie jestem tak do końca przekonana. wolałabym zapytać gina czy mogę. raczej nie stosuję leków na własną rękę. może lepiej zapytaj gina lub farmaceutę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 09:42

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah to i ja się dołącze :)
    6 cykl starań, w między czasie 2 ciąże biochemiczne.

    Testowanie 26 czerwca - dokładnie w tym samym czasie 2 lata temu zobaczyłam najpiękniejsze 2 kreski na świecie oby i ten czerwiec był tak szczęśliwy :)

    Dziewczyny trzymam za nas moccccno kciuki <3 <3 <3

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    ula87 póki @ nie ma to nic nie wiadomo. A wiesz ile dpo jesteś?


    W 13 dc bylam na usg, pecherzyk 21 mm, w 15 dc kłul mnie jajnik , 21 dc bylam na kolejny usg, lekarz potwierdzil brak pecherzyka. ALE wykryl na drugin jajniku ze pecherzyk dojrzal i mial 23 mm wiec mowi lada moment peknie, druga opozniona owulacja. Tak stwierdzil.
    Takze liczac od tego pierwszego potwierdzonego pekniecia pecherzyka to 15 dzien po owulacji, bo dzis mam 30 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 10:45

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    O prosze, kolejna fasoleczka :) Miniaa gratulacje:) spokojnej ciazy kochana :)
    U mnie chyba kolejny cykl będzie stracony bo sama się nie zaplodnie :/ z moim R się ostatnio ciągle klocimy:/ do d..y ten miesiąc ostatni.. Najpierw szpital w domu bo cała nasza trójka się pochorowała, później synek miał jakiś kryzys i się mocno dawał we znaki, a teraz z R znowu jakieś jazdy. Normalnie sił mi już brakuje :( przydałyby się jakieś wakacje, wyjazd cokolwiek zżeby się zresetować ale na razie nie ma takiej opcji... pozostaje mi cieszyć się z Waszych dwóch kreseczek wiec testujcie dziewczyny i dzielcie się swoim szczęściem :) :*

    Dokladnie , wyjedzcie gdzies nawet na pare dni, weekend:) z dala od domu :)

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ah to i ja się dołącze :)
    6 cykl starań, w między czasie 2 ciąże biochemiczne.

    Testowanie 26 czerwca - dokładnie w tym samym czasie 2 lata temu zobaczyłam najpiękniejsze 2 kreski na świecie oby i ten czerwiec był tak szczęśliwy :)

    Dziewczyny trzymam za nas moccccno kciuki <3 <3 <3

    Piekny mialabys 2 dzien testowania :) POwodzenia! :*

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jezu a u mnie lipa, rano miałam pozytywny test owulacyjny, to do tej pory u mnie wskazywało na owu tego samego dnia. Zrobiłam po 12 h teraz znowu test i jest słabszy, lh spada.... hm nic mnie nie bolało a zazwyczaj mam ból...albo owu była bezbolesna, albo będzie albo jej wcale nie będzie,bo.....18 dc dziś...w sumie w zeszłym cyklu miałam w 19 dc może będzie jeszcze.

    I pytanie, czy późniejsza owulacja oznacza gorszą? Kiedyś od lekarza to usłyszałam, ale mój obecny lekarz mówi, że nie można tego wiedzieć a jedynym wskaźnikiem dobrej pwu jest ciąża.. więc nie wiem co sądzić. Jak coś to i tak od @ clo
    Ja chyba owulke mialam ok 32dc i jestem w ciazy , co za glupota! czemu gorsza?.
    Moze Ci sie owulka przesunela.. czekaj cierpliwie :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    I pytanie, czy późniejsza owulacja oznacza gorszą? Kiedyś od lekarza to usłyszałam, ale mój obecny lekarz mówi, że nie można tego wiedzieć a jedynym wskaźnikiem dobrej pwu jest ciąża.. więc nie wiem co sądzić. Jak coś to i tak od @ clo

    Szczerze wątpię, żeby późna owulacja była gorsza:) Choć faktycznie przeiwneły mi się dziewczyny tu na forach, którym learze tak mówili :)
    Mój syn jest z pięknej później owulacji w 25 dc :P
    Teraz mam owulacje w 15 dniu i guzik więc nie ma reguły

    Trzymam mocnoo kciuki <3

    SusannaDean, WhyMe lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Ja chyba owulke mialam ok 32dc i jestem w ciazy , co za glupota! czemu gorsza?.
    Moze Ci sie owulka przesunela.. czekaj cierpliwie :)
    No jedna lekarka mi tak mówiła a badała mnie raz... Teraz lekarz nic nie mówił, miałam w 12 dc 10 mm na jednym jajniku i 9 mm na drugim ale nie umawiałam się na ponowne usg, wczoraj ok 12 miałam pozytyw owu a o 22 już zbladł, stąd wnioski się nasuwają, że była albo będzie (zawsze czuję) ale chyba po tych stratach muszę się liczyć, że mój organizm może płatać figle i wcale nie muszę czuć owu, mimo że ostatnie 1,5 roku ponad czułam....

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No jedna lekarka mi tak mówiła a badała mnie raz... Teraz lekarz nic nie mówił, miałam w 12 dc 10 mm na jednym jajniku i 9 mm na drugim ale nie umawiałam się na ponowne usg, wczoraj ok 12 miałam pozytyw owu a o 22 już zbladł, stąd wnioski się nasuwają, że była albo będzie (zawsze czuję) ale chyba po tych stratach muszę się liczyć, że mój organizm może płatać figle i wcale nie muszę czuć owu, mimo że ostatnie 1,5 roku ponad czułam....
    Mialam bardzo podobna sytuacje w 11dc i 26dc pozytywne testy, ale robilam dalej testy, 30dc pecherzyk na lewym jajniku, stwierdzenie lekarza brak owu w tym miesiacu, wywolujemy @. 43dc test ciazowy pozytywny.. :) Mam nadzieje ,ze u Ciebie bedzie podobnie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 12:19

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Szczerze wątpię, żeby późna owulacja była gorsza:) Choć faktycznie przeiwneły mi się dziewczyny tu na forach, którym learze tak mówili :)
    Mój syn jest z pięknej później owulacji w 25 dc :P
    Teraz mam owulacje w 15 dniu i guzik więc nie ma reguły

    Trzymam mocnoo kciuki <3
    Kochana a pamietasz jak lekarz liczyl Ci tyg ciazy? przy tej owulce..

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ