X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Mialam bardzo podobna sytuacje w 11dc i 26dc pozytywne testy, ale robilam dalej testy, 30dc pecherzyk na lewym jajniku, stwierdzenie lekarza brak owu w tym miesiacu, wywolujemy @. 43dc test ciazowy pozytywny.. :) Mam nadzieje ,ze u Ciebie bedzie podobnie :*
    Ale numer... ha ha zobaczymy co to będzie z tego cyklu... wszystko jest możliwe :) Pytanie czy i kiedy brać dupka..chyba nie ma potrzeby ? Sama nie wiem

    ula87 lubi tę wiadomość

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale numer... ha ha zobaczymy co to będzie z tego cyklu... wszystko jest możliwe :) Pytanie czy i kiedy brać dupka..chyba nie ma potrzeby ? Sama nie wiem
    Rob jeszcze testy, dupka moze tak od 30dc ja tak bralam lutke, potem ja odstawilam bo test negatywny, i po 2 tyg test pokazal 2 kreski :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 13:09

    ula87 lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Kochana a pamietasz jak lekarz liczyl Ci tyg ciazy? przy tej owulce..

    Oj niestety zamieszanie było spore :(
    Tygodnie liczyli wg miesiączki, natomiast data porodu jest korygowana 1 usg.
    Niestety mój bąbel był duży i na 3 usg przeskoczył o 2 tyg i finał był taki, że:
    25 luty - data wg miesiaczki
    6 marca - data wg faktycznego wieku ciąży

    przez to, ze mały nadrobił te prawie 2 tyg później owulacji lekarze ostatecznie trzymali się terminu lutowego i położyli mnie do szpitala "jako po terminie" - ostatecznie urodziłam 6 marca:P 2 tyg po terminie a dziecko nie miało oznak przenoszenia :)
    Więc w takim przypadku warto obstawać na danych z pierwszego usg i nie pozwalać już im w to ingerowac :D

    WhyMe lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Oj niestety zamieszanie było spore :(
    Tygodnie liczyli wg miesiączki, natomiast data porodu jest korygowana 1 usg.
    Niestety mój bąbel był duży i na 3 usg przeskoczył o 2 tyg i finał był taki, że:
    25 luty - data wg miesiaczki
    6 marca - data wg faktycznego wieku ciąży

    przez to, ze mały nadrobił te prawie 2 tyg później owulacji lekarze ostatecznie trzymali się terminu lutowego i położyli mnie do szpitala "jako po terminie" - ostatecznie urodziłam 6 marca:P 2 tyg po terminie a dziecko nie miało oznak przenoszenia :)
    Więc w takim przypadku warto obstawać na danych z pierwszego usg i nie pozwalać już im w to ingerowac :D
    Aha, dziekuje Ci bardzo! bardzo mi sie to przyda. Mam nadzieje :P

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis o 10 minela 48godzina od podania leku napekniecie pecherzykow. Bolu owulacyjnego niemialam jeszcze a zawsze sie pojawial gdy owu byla. Martwie sie... Podglad mam dopiero w srode u swojej gin. Myslicie ze jak jutro zrobie progesteron to pokaze ze owulka byla? W pon ide do innejgin na usg bo moja ma urlop.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej do mnie dzis zawitala @ wiec zaczynamy kolejny cykl termin @ na 30 czerwca wiec jeszcze nic straconego w czerwcu :) Prosze o zmiane terminu :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie mnie na 21 czerwiec :)

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje wizytę u gin.
    Ciąża na swoim miejscu:)
    Pęcherzyk 16mm , widoczne ciałko żółte,Zarodka brak :( z usg wychodzi na 6t0d
    Mam zrobić 2 Razy betę... choć lekarz twierdzi ze na zarodek jeszcze czas...
    Cholera trochę się boje, ale wytrzymam!
    3ymam kciuki za pozytywne tesciory!

    SusannaDean, dobuska, Marlena88, meggi90 lubią tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Miaaaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) nieśmiało proszę o wpisanie mnie na listę czerwcowych testujących :) to mój drugi cykl starań :) będę testować 16.06

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe spokojnie, ja też syna zobaczylam bardzo późno i się stresowalam jak nie wiem co... Czekałam na to serduszko z niecierpliwością. Będzie dobrze i za 2 tygodnie już zobaczysz swoją fasolke <3

    WhyMe lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whyme ja pierwszy raz serduszko zobaczyłam w 8 tyg chyba wiec tez późno :) a chlop jak dąb jest

    WhyMe lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres zawita 8 czerwca...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj @ przyszła więc proszę o przepisanie z testowania dzisiejszego na 30.06. Może czerwiec jeszcze nie będzie stracony :)

    madziallena lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam.
    Mam nadzieje ze moja fasolka się pojawi z bijącym ❤️!

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Dziękuje Wam.
    Mam nadzieje ze moja fasolka się pojawi z bijącym ❤️!
    Pewnie, że tak!!!! Hehe nawet nie myśl inaczej

    Ja niby miałam jakieś kłucia w podbrzuszu ale czy to owu...dziwne by było jak teraz nie poczuję ale spoko jakoś to przeżyję... zakupię jeszcze te testu owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeszcze w sumie wczoraj miałam tak 2 h takie bóle miesiączkowe takie napiecie, może była owu? jeju czuje sie jak we mgle ciekawe czemu nie mam typowego bólu musiało sie coś popierdzielić albo wogóle nie miałam owu....ale dziwne by to było zważywszy na nowe odżywianie, suplementy i wgl..tym prędzej powinna być

  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki dopisuje sie na testowanie! 28 czerwca! Powodzenia dla wszystkich staraczek! Czerwiec będzie szczęśliwy!!❤

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No i jeszcze w sumie wczoraj miałam tak 2 h takie bóle miesiączkowe takie napiecie, może była owu? jeju czuje sie jak we mgle ciekawe czemu nie mam typowego bólu musiało sie coś popierdzielić albo wogóle nie miałam owu....ale dziwne by to było zważywszy na nowe odżywianie, suplementy i wgl..tym prędzej powinna być
    Ja po zabiegu Wogole nie czułam owulki. Kompletnie! Wiec wszystko dobrze jest możliwe :)

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Ja po zabiegu Wogole nie czułam owulki. Kompletnie! Wiec wszystko dobrze jest możliwe :)
    eh oby oby

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17672.0 beta z dziś.
    Zobaczymy przyrost w poniedziałek.

    casteams, dobuska, Doti87 lubią tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ