X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa nooo... Okres dostałam, a dzisiaj dopiero 23dc... Wrrrrrr ale jestem zła!!!!!

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie na 30.06... Może czerwiec będzie jeszxze łaskawy dla mnie...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się okres spóźnia.... Testy negatywne. Przechodzę na lipiec

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska nosz kurde, za te teksty to tylko złapać za kołtuny i przeturkac po glebie!!! Ciekawe czy osoby które mówią ze może nie w tę dziurke same są takie bystre!! Bo jak widać mądre nie za bardzo. Jak mnie to irytuje, mi kiedys kolega powiedzial ze chyba mojemu szybciej brzuch urośnie niż mi. Od tamtej pory nie utzrzymuje z nim kontaktu. Niech sobie przemyśli.
    Niektórzy nie rozumieją ze to co dla nich jest bardzo proste dla innych może być tylko marzeniem. Kochana co my teraz przechodzimy z tymi staraniami to nikt nie zrozumie. No ake w końcu i nam sie uda zobaczysz

    dobuska, SusannaDean lubią tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    A mi się okres spóźnia.... Testy negatywne. Przechodzę na lipiec

    Niczego nie przesądzaj jak nie ma @. Czasem testy wychodzą późno. Mojej koleżance wyszedł dopiero tydzień po @.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Kurwa nooo... Okres dostałam, a dzisiaj dopiero 23dc... Wrrrrrr ale jestem zła!!!!!

    Doti zawsze masz takie krótkie cykle??

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś 25dc ( teoretycznie 14dpo) i jak narazie @ nie widać. Test jutro jesli @ nie przyjdzie. Oby. Moja ginka mówiła ze z usg wynika że termin @ 4 czerwca więc czekam aż nie przyjdzie:)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórym ludziom to naprawdę należy się strzał w mordę za takie teksty.. powinni się najpierw zastanowić czy takim głupim gadaniem nie sprawia komuś przykrości :/ ja za to coraz częściej słyszę teksty ze młodemu by się rodzeństwo przydało, że teraz pora na dziewczynkę itp itd. Na razie jeszcze coś tam odpowiem grzecznie ale znając siebie z czasem tej cierpliwości będę miała coraz mniej:)
    Doti a Ty nie byłaś czasem na wątku kwietniowe szczęścia 2016?

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Miałam w pierwszej ciąży z jednej a potem już z obu i taki to u mnie był objaw.... miałam plamienie 6dpo a ok 8-9 już krew z nosa i za każdym razem mi się potwierdziło, będę kontrolować to. Z tym krzepnięciem to nigdy nie wiadomo, podobno i tak mutacja ujawnia się dopiero w ciąży. Nie no, może po prostu tak masz, ja jak widać miałam tylko w przypadku zajścia od dziecka nigdy nie miewałam krwawień z nosa.... a teraz? Eh.

    No daj spokój z tym jajkiem to wyczekiwanie było, bo mu w 20 dc się zachciało, ale spoko takie cykle dłuższe czyli 32-33 są normalne wśród kobiet więc się nie stresuję :) Jak nie teraz to po clo zajdę na pewno bo na mnie fajnie działa, a teraz dietka tak jak i u ciebie widzę i chudnięcie, mam też metforminę na to, a ty?

    edit: widzę, że masz, 2 tabl?
    Na razie nie będę panikować, bo już nie wiem co leczyć:P
    Ja też mam długie cykle takie więc mam nadzieję, że we wtorek lekarz zobaczy już jajeczko, bardzo mam nadzieję. Od następnego cyklu też clo. :)
    Biorę dwie tabletki metforminy wieczorem, kwas foliowy, witaminę D, a rano Letrox 50.. Już mam dość tych tabletek.;p

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Dobuska nosz kurde, za te teksty to tylko złapać za kołtuny i przeturkac po glebie!!! Ciekawe czy osoby które mówią ze może nie w tę dziurke same są takie bystre!! Bo jak widać mądre nie za bardzo. Jak mnie to irytuje, mi kiedys kolega powiedzial ze chyba mojemu szybciej brzuch urośnie niż mi. Od tamtej pory nie utzrzymuje z nim kontaktu. Niech sobie przemyśli.
    Niektórzy nie rozumieją ze to co dla nich jest bardzo proste dla innych może być tylko marzeniem. Kochana co my teraz przechodzimy z tymi staraniami to nikt nie zrozumie. No ake w końcu i nam sie uda zobaczysz
    Tooo prawda. Nikt nie zrozumie jak się tym nie zetknie bezpośrednio. I nikomu tego nie zyczę. A niech gadają co chcą. :)

    Doti kurcze to na pewno @?

  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam Was regularnie i chciałabym wtrącić w Wasze rozmowy kilka swoich przemyśleń.
    Mówić czy nie mówić o staraniach- dla każdej z nas to indywidualna sprawa. Niestety ja w pracy byłam proszona o poinformowanie o takich zamiarach ( ze względu na trudną sytuację etatową w pracy- szkoła). Nie mam za złe tego mojej pani dyr., to super babka, po prostu poszłam w lutym i powiedziałam, że będziemy "robić" dziecko. Koleżanki też wiedzą w pracy, nic w tym złego, są mi życzliwe- normalnie, po ludzku, zawsze mnie pocieszą.
    Niestety nie mówię nic w rodzinie meża o staraniach- wieczne komentarze byłyby o tych dziurach itp. już to widzę oczami wyobraźni.

    Jeśli chodzi o starania- wiem, że 7 cs to mało. Bardzo mało. Wariatka ze mnie.
    Ale kiedy końcem maja dostałam okres to wpadłam w histerię. Serio. HISTERIĘ. Coś we mnie pękło. Płakałam, tłukłam się po łazience, ryczałam jak bóbr, wyłam. Przyszedł mąż, przytulił, wyryczałam się, przeszło.
    Poszliśmy spać, mąż oglądał TV, a ja znowu to samo, ryk, płacz ITP. Pierdolec.
    Mąż w końcu się zdenerwował, opierd%&%*Ł mnie z grubej rury, że hyba oszalałam, że Boga mam nie obrażać i kilka ostrych słów. Po czym nagle przestałam płakać, uspokoiłam się już całkowicie.
    I teraz wiecie co? Już nie podchodzę do tego tak emocjonalnie. Będę się starać, do gina jutro znów, ale wiecie co? Już mi przeszła histeria.
    Koniec pierdolca.
    Sorry, musiałam tak się wyżalić :)

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Na razie nie będę panikować, bo już nie wiem co leczyć:P
    Ja też mam długie cykle takie więc mam nadzieję, że we wtorek lekarz zobaczy już jajeczko, bardzo mam nadzieję. Od następnego cyklu też clo. :)
    Biorę dwie tabletki metforminy wieczorem, kwas foliowy, witaminę D, a rano Letrox 50.. Już mam dość tych tabletek.;p
    No to najważniejsze, na dobrej drodze jesteś do osiągnięcia szczęścia :)
    Też biorę dużo ale życie, jak trzeba to trzeba
    Mówisz że 2 na noc? ja biorę rano po śniadaniu i na wieczór...hmm. w sumie lekarz mi nie mówił jak brać, wzięłam to z ulotki

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KolorowyBalonik, każda z nas reaguje na @ conajmniej smutkiem. Ja na początku też bardziej się denerwowałam niż teraz. Teraz jeden cykl w tą czy w tamtą już nie robi różnicy. I tak za każdym razem mam wrażenie że i tak nic z tego nie będzie i się nie łudzę. Jak do tej pory zawsze miałam rację.
    Dobrze że Twój nie pozwala Ci się rozklwjać bo inaczej byś zwariowała:)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    KolorowyBalonik, każda z nas reaguje na @ conajmniej smutkiem. Ja na początku też bardziej się denerwowałam niż teraz. Teraz jeden cykl w tą czy w tamtą już nie robi różnicy. I tak za każdym razem mam wrażenie że i tak nic z tego nie będzie i się nie łudzę. Jak do tej pory zawsze miałam rację.
    Dobrze że Twój nie pozwala Ci się rozklwjać bo inaczej byś zwariowała:)
    Do pierwszych 3 cykli wariowałam, teraz już nie....nic a nic

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie każda @ to już nie nowość. Powiem Ci, że nawet tym razem sie nie nastawiam. Max jutro będzie @ skoro dziś jej nie ma.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie mam żadnych dziwnych objawów , mam za to takie jak co miesiąc czyli ustający pms.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    Niektórym ludziom to naprawdę należy się strzał w mordę za takie teksty.. powinni się najpierw zastanowić czy takim głupim gadaniem nie sprawia komuś przykrości :/ ja za to coraz częściej słyszę teksty ze młodemu by się rodzeństwo przydało, że teraz pora na dziewczynkę itp itd. Na razie jeszcze coś tam odpowiem grzecznie ale znając siebie z czasem tej cierpliwości będę miała coraz mniej:)
    Doti a Ty nie byłaś czasem na wątku kwietniowe szczęścia 2016?

    Nie, to nie ja :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Doti zawsze masz takie krótkie cykle??

    No właśnie nie, zazwyczaj koło 27-28 dni. I dlatego jestem zła że coś się pochrzanilo

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No to najważniejsze, na dobrej drodze jesteś do osiągnięcia szczęścia :)
    Też biorę dużo ale życie, jak trzeba to trzeba
    Mówisz że 2 na noc? ja biorę rano po śniadaniu i na wieczór...hmm. w sumie lekarz mi nie mówił jak brać, wzięłam to z ulotki
    Ja gdzieś czytałam, żeby brać wieczorem, poza tym jak biorę rano to źle się czuję. Moja ciocia z cukrzycą też bierze wieczorem więc tego sie trzymam, ale nie wiem w sumie czy to ma jakieś większe znaczenie.
    Damy radę kochana, robimy to dla swojego zdrowia.

    Ja tak samo jak Susanna, pierwsze 3-4 cykle z @ dostawałam szału, a potem już zaczęłam przyjmować kolejne niepowodzenie z irytacją lub obojętością. Ja jestem zmęczona i zirytowana tym, że mi się nie udaje.

    Doti a ten @ się rozkręca? Czy tylko delikatnie?

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety niektórzy nie maja taktu niby mówią żartem ,ale nie wiedza ze mogą komuś sprawić przykrość, mój od swojego szwagra usłyszał,ze co z niego za facet skoro nawet nie potrafi zrobic dziecka itp ,odcięliśmy sie od nich jedziemy tylko do chrześniaka np na urodziny. Chyba każda po takim załamaniu do starań podchodzi z innym podejściem .

    U mnie zaczyna dawać o sobie znac lewy jajnik :)

    age.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ