X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny czy mogłabym się wprosić do waszego wątku. Ja testuje 11 czerwca. Owu potwierdzona na usg w 13 dn cyklu. Trzymajcie kciuki:)

    ula87, dobuska lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    My też kiedyś na małej rodzinnej imoprezce od męża kuznki mojego B. usłyszelismy, że on w wieku mojego B to już miał dwóch synów że chyba nie umiemy robić dzieci, że albo nie w tą dziure albo B. ślepakami wali. Aż ze złości i rozpaczy zatkało mnie... Łzy w oczach mi stanęły, bo akurat byłam w transie krwawienia po kolejnej cb. Na głupotę nie ma rady. Na szczęście większość rodziny wie, że w listopadzie miałam zabieg i nikt i nic nie pyta i nie wspomina. Choć teraz głównym temtem rozmów jest dwumiesięczny synek mojeo kuzyna i to też łamie mi serce, bi dali mu na imię taka jak ja chciałam dać.
    U mnie jakieś brunatne plemienia, ale już się przyzwyczailam, że cykl po cb jest niestandardowy.
    Szkoda, że weekend się już kończy. Przydały mi się jeszcze jedne dzień wolnego...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja akurat dostane okresu dwa dni przed weselem i to jedziemy ponad 400 km :-/ ale sie namęczę ech

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma chyba nic "lepszego" niż troska rodzinki lub znajomych. Ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. No nic zostaje ignorować takie taborety i tyle. Albo powiedziec raz a dobrze ,ze aż sie zamknie.

    Bobisia witaj, testujesz za pare dni:)

    U mnie nadal cisza, ale czuję ze po prostu przed burzą..

    dobuska lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy sprawdzanie drożności jajowodów to trzeba iść do szpitala czy nie? Mój gin mi wspominał, że jeśli się nam nie uda w najbliższym czasie to mnie to czeka. Na czym to polega?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2017, 21:03

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KolorowyBalonik wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy sprawdzanie drożności jajowodów to trzeba iść do szpitala czy nie? Mój gin mi wspominał, że jeśli się nam nie uda w najbliższym czasie to mnie to czeka. Na czym to polega?
    Przejdź sobie na temat hsg, tam jest sporo o tym co i jak.
    Jeśli pójdziesz na kasę chorych to pewnie w szpitalu, jeśli prywatnie to w gabinecie ale to dość drogi zabieg.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    ja już słyszałam, że nie umiemy zrobić dziecka chyba, słabo sie staramy, a mój mąż, że chyba nie do tej dziurki wkłada (serio!). Dlatego powiedziałam wszytskim jak jest i się skonczyło.
    Załamań miałam kilka, ale najgorzej chyba znosiłam pierwsze cykle. Teraz jest łatwiej jak dostję @. Po prostu jest jakoś inaczej...


    Ja piernicze ale ludzie nie maja taktu!!!!!Wrrr

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Nie, to nie ja :-)
    a to przepraszam ;) kojarzę ze była tam właśnie jakas Doti a ze dzieci mamy w podobnym wieku to pomyślałam że to może Ty ;)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja myslalam ze w koncu okres sie rozkreci;/, mialam delikatne , ledwo widoczne ale brazowe plenienie wraz ze sluzem i koniec;/
    Dwa dni sie malpa spoznia, piersi mam takie zaokraglone i nawet maz zauwazyl ze jakies inne, mniej juz bola niz np 5 dcni temu i na jednej zauwazylam taka niebieska zylke, pierwszy raz....
    a to ze czuje sie jak balon, to drugorzedna sprawa....;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2017, 21:24

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 dziękuję za inf ;)
    NIe wiedziałam o wątku.
    Chodzę prywatnie ale pewnie zostanie to załatwione na kasę chorych.

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dobrze ze po rodzince nie latam i nie mam takiwj niewrazliwej bo te teksty makowa o zawrot glowy moga przyprawic chyba by ode mne wazonem w leb dostal ten kuzyn.....

    k91, dobuska lubią tę wiadomość

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) wpiszcie mnie na 17 czerwca na testowanie. Mam półroczną córeczkę, o którą staraliśmy się 17 miesięcy więc rozumiem jak to boli kiedy nie wychodzi i kiedy rodzina "życzliwie" dopytuje... Jak udało nam się cudem zajść w ciążę to nawet nie myślałam o drugim dziecku. Chciałam szczęśliwie urodzić i tyle. A po porodzie to już w ogóle, kiedyś w przyszłości dalekiej... I co? Pomimo wyłącznego kp dostałam @ i zwariowałam... Nic tylko myślę o drugim dziecku. Zdroworozsądkowo to za wcześnie dla mnie, ale co jeśli znowu to staranie tyle potrwa? Mam totalny młyn w głowie, poza mężem nie mam się komu wygadać. Kto mnie zrozumie jak nikt nie wiedział przez co przeszliśmy. W dodatku koleżanka zaszła w kolejną ciążę w pierszym miesiącu starań. Nie wiem co się ze mną dzieję

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś @ od bladego świtu :( i to właśnie dlatego nie lubię robić testów zbyt wcześnie..

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula87 wrote:
    a ja myslalam ze w koncu okres sie rozkreci;/, mialam delikatne , ledwo widoczne ale brazowe plenienie wraz ze sluzem i koniec;/
    Dwa dni sie malpa spoznia, piersi mam takie zaokraglone i nawet maz zauwazyl ze jakies inne, mniej juz bola niz np 5 dcni temu i na jednej zauwazylam taka niebieska zylke, pierwszy raz....
    a to ze czuje sie jak balon, to drugorzedna sprawa....;/

    Mi to na implantaxja wygląda, tak miałam z synem że już myślałam że okres się zaczyna a nic się nie ruszyło i po dwóch dniach kreski dwie piękne zobaczylam

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 przytulam

    65cs, 30 lat
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Dzisiaj taki duży spadek temperatury, że już na czerwiec nie mam nadziei. No cóż... lipiec, sierpień, to równie piękne miesiące na zajście w ciążę :)

    Będę Was mimo mojego niepowodzenia podczytywała tutaj i trzymała kciuki za jak największą liczbę czerwcowych fasoleczek :)

    k91 lubi tę wiadomość

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Witajcie :) wpiszcie mnie na 17 czerwca na testowanie. Mam półroczną córeczkę, o którą staraliśmy się 17 miesięcy więc rozumiem jak to boli kiedy nie wychodzi i kiedy rodzina "życzliwie" dopytuje... Jak udało nam się cudem zajść w ciążę to nawet nie myślałam o drugim dziecku. Chciałam szczęśliwie urodzić i tyle. A po porodzie to już w ogóle, kiedyś w przyszłości dalekiej... I co? Pomimo wyłącznego kp dostałam @ i zwariowałam... Nic tylko myślę o drugim dziecku. Zdroworozsądkowo to za wcześnie dla mnie, ale co jeśli znowu to staranie tyle potrwa? Mam totalny młyn w głowie, poza mężem nie mam się komu wygadać. Kto mnie zrozumie jak nikt nie wiedział przez co przeszliśmy. W dodatku koleżanka zaszła w kolejną ciążę w pierszym miesiącu starań. Nie wiem co się ze mną dzieję

    Jeżeli czujesz się gotowa to Twój wybór. Przecież nie Ty pierwsza miałabyś dzieci z taką różnicą wieku. Zresztą może to całkiem dobry plan, organizm jeszcze o ciąży nie zapomniał, jest przygotowany do ciąży. Podobno krótko po porodzie jest całkiem łatwo zajść w kolejną ciążę, czego CI życzę z całego serduszka :)

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    U mnie dziś @ od bladego świtu :( i to właśnie dlatego nie lubię robić testów zbyt wcześnie..


    :( Jak już pisałam, lipiec i sierpień to równie piękne miesiące.. Trzymam kciuki za powodzenie!

    Marlena88 lubi tę wiadomość

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nic z tego, testy negatywne, @ powinna przyjść dziś, ale coś nie widać jej na razie :/

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam testować jutro ale dziś ekstremalny spadek temperatury i śluz się barwi na brązowo-czerwono więc nie testuję bo @ za rogiem :(

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ