X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest jak jest więcej niż jeden pęcherzyk najpierw jeden pęka za dwa dni drugi to kiedy tempka rośnie? Jak poznać kiedy dupka zaczynać . Pytam z ciekawości bo ja mam zawsze tylko jeden pęcherzyk i tylko z prawej strony. Widzę że dziewczyny tutaj mają tych pęcherzyków więcej które nadają się do pęknięcia.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean do gina chodzę prywatnie, to lekarz, który ma 65 lat. Na oddziale jest "bossem" i robi takie rzeczy jakoś załatwia.
    Po prostu po mojej historii choroby itp powiedział, że ten cykl jeszcze monitoring, a jak bym dostała okres to bezpośrednio do szpitala mam iść na tę przyjemność.
    Powiedział, że po tym badaniu miał dużo pacjentek, które zaszły.

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KolorowyBalonik wrote:
    SusannaDean do gina chodzę prywatnie, to lekarz, który ma 65 lat. Na oddziale jest "bossem" i robi takie rzeczy jakoś załatwia.
    Po prostu po mojej historii choroby itp powiedział, że ten cykl jeszcze monitoring, a jak bym dostała okres to bezpośrednio do szpitala mam iść na tę przyjemność.
    Powiedział, że po tym badaniu miał dużo pacjentek, które zaszły.
    No jeśli po tej stronie leży problem to jak najbardziej :)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Dziewczyny jak to jest jak jest więcej niż jeden pęcherzyk najpierw jeden pęka za dwa dni drugi to kiedy tempka rośnie? Jak poznać kiedy dupka zaczynać . Pytam z ciekawości bo ja mam zawsze tylko jeden pęcherzyk i tylko z prawej strony. Widzę że dziewczyny tutaj mają tych pęcherzyków więcej które nadają się do pęknięcia.
    Bo normalnie co miesiav jest jeden pecherzyk. Te co maja ich kilka sa po stynulacji owulacji. Czyli fostajemy lek na wywolanie jej bo bez lekow mamy cykle bezowulacyjne. To troche taka procedura jal przy in vitro.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Bo normalnie co miesiav jest jeden pecherzyk. Te co maja ich kilka sa po stynulacji owulacji. Czyli fostajemy lek na wywolanie jej bo bez lekow mamy cykle bezowulacyjne. To troche taka procedura jal przy in vitro.
    No nawet nie do końca, bo przy cyklach owulacyjnych też się dostaje clo aby zwiększyć właśnie ilość pęcherzyków i tym samym zwiększyć szansę na ciążę. Nie, nie jest to taka procedura jak przy in vitro bo to nadal jest naturalne staranie

    ula87 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No nawet nie do końca, bo przy cyklach owulacyjnych też się dostaje clo aby zwiększyć właśnie ilość pęcherzyków i tym samym zwiększyć szansę na ciążę. Nie, nie jest to taka procedura jak przy in vitro bo to nadal jest naturalne staranie
    Racja moze zle sie wyrazilam chodzilo mi o przygotowanie jakby pecherzykow do zaplodnienia.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Racja moze zle sie wyrazilam chodzilo mi o przygotowanie jakby pecherzykow do zaplodnienia.
    No nie hehe ale spoko :)
    Tak czy inaczej clostibegyt jest podawany w przypadkach kiedy jest owulacja ma za zadanie pobudzić pęcherzyki do wzrostu, zazwyczaj właśnie więcej niż jeden ale to indywidualna sprawa, z doświadczenia wiem, że przyspiesza owulację i rzeczywiście podnosi szansę na ciążę, ale należy monitorować

    dobuska, staraczka24 lubią tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta negatywna . także czerwiec nie jest moim szczęśliwym.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Odebralam bete Pomozie please
    w sobote 17672
    po 48h dzis wynik: 25553

    Jest zle prawda?
    ;(!
    Mieścisz się w granicach podanych w Labie co dotygodnia w którym jesteś? Na tym poziomie przyrost inaczej się wylicza, beta wolniej rośnie. Ostatnio koleżanka mnie oświeciła ze gdyby co 48h się podwajały to w 6tyg byłoby się na etapie 20tyg (nie było to wyliczone)

    WhyMe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie zobaczyłam ze zaraz się rozpocznie tydzień intensywnych działań u mnie :) już się nie mogę doczekać:D najgorsze później będzie czekanie na testowanie to zawsze się dłuży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra, przykro mi, uda się następnym razem

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się tutaj dzieje!
    Mi lekarz przy 10 dc powiedział, że nic się nie zapowiada, ale być może owulacja będzie później. Ja mam długie cykle-31-35 dni więc miało prawo nie być dominującego pęcherzyka.
    Jutro 16 dc i coraz więcej śluzu, a dzisiaj znalazłam bardzo dużo płodnego kurzego więc muszę spokojnie wyczekać do jutra. :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.ja dzisiaj miło wstałam o 5 rano, taka cudowna pobudke mi synek zrobił... Ledwo na oczy patrzę..

    Dzisiaj zaczynam clo i w poniedziałek lecę na monitoring, ciekawe jak zareaguje mój organizm na to :-) pierwszy raz biorę na stymulacje coś.

    dobuska lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti uzbroj sie w cierpliwosc bo mozesz byc nerwowa po clo :-P
    Co do wstawania ja pobudke mialam 5.20 bo syn zaczal wymiotowac wiec rewelacja

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) u mnie 5:30 to norma ;) jak pośpi do 6:30 to jestem szczęśliwa :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wkurze... Od poronienia mam problwmy z krwia myslalam ze to przypadek ze nie moge ogolic nog bez fontanny krwi...okazuje sie ze nie od tego czasu pp prostu nie moge sie golic maszynka...chyba bede zarosnieta chodzic bo inne sposoby mnie bola.... Jejuuuu za jakiw grzechy. Dziewczyny czy wy myslicie ze to moze byc zwiazane z mutacja tej krzepliwosci? One sie ujawniaja w ciazy wiec wydaje sie to realne

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie lecę na badanie progesteronu ❤
    Widzę ze są tutaj już szczęśliwe mamy. Ja czekam na moje pierwsze:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez próbował zacząć dzień o 5 ale go poskromiłam i zasnął do 7 :)

    Edit.
    Ucięło mi post:/
    Pieke jeszcze ciasto drożdżowe bo dziś przyjeżdzają koleżanki z dziećmi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 08:16

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nawet nie dał się położyć już... Modlę się żeby ten czas zapierdzielal szybciej do drzemki i kładę się też hihihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ojej nie słyszałam o takim przypadku, ale z tego co piszesz to się klei kupy. bardzo możliwe, że to przez krzepliwość. moja babcia miała problemy z krzepliwością to nie goiły jej się rany a o dentyście mogła zapomnieć, był przypadek, że dentysta lekko zaczepił dziąsło i nie mógł potem tego zatamować aż musiał pomoc wołać. to wszystko spowodowane tymi zaburzeniami krzepliwości.

    to by się zgadzało co mówisz, a pytałaś lekarza?
    ale jak to jest golisz nogi i od razu krew w tym miejscu? jakieś naczynka podrażniasz?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ