X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) gratuluje zafasolkowanym - malutko tych czeresienek chyba ze lista nie aktualizowana- i tule te do ktorych przylazła wredna. Poproszę o dopisanie mnie na 12.06. Objawów póki co brak. Pozostalym testujacym w tym miesiacu zyczę zielonej kropeczki na wykresie!

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już się dziś ogarnęłam. wczoraj miałam wielkiego doła, ale już dziś jest lepiej.
    trochę z mężem mieliśmy wczoraj sprzeczkę, a raczej cichy dzień bo mnie wkurzył. niby mówi, że jak dostaję @ to on się na mnie nie denerwuje, tylko go sam fakt irytuje. po wczorajszym dniu zaczynam w to wątpić, mijał mnie jakbym mu kurde psa zabiła. on się w końcu trochę ogarnął, ale ja wtedy nie miałam ochoty z nim rozmawiać. to nie było miłe. dziś też nie zamierzam udawać, że mnie to nie poruszyło.

    jakoś nawet się cieszę, że mam jeszcze szansę na czerwiec. umówię się na monitoring 8 lub 9dc i zobaczymy co z tym moim śluzem. Pani sama go zobaczy i oceni. a 30 czerwca termin @.

    jeszcze zauważyłam coś takiego i nie wiem czy to jest od CLO czy innych suplementów i czy to normalne, ale moje @ zrobiły się mniej obfite a bardziej hmmm, jakby to ująć "treściwe". znaczy dużo tam takich kawałków tkanki i to całkiem sporych. dziś myślałam, że rano będzie mnie zalewać a tu nie. same prawie kawałki i trochę krwi.
    czy to aż tak endo się złuszcza? kiedyś pamiętam przed leczeniem nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałam, ale okresy były baardzo obfite.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja myślę, że to bardzo prawdopodobne. Ja tez tylko maszynką golę, depilator czy wosk to nie na moje nerwy. A krem dość drogo wychodzi.

    Marlena a co bierzesz oprócz CLO? Ja miałam lżejszy okres od duphastonu. Generalnie ja mam złe wspomnienia po CLO, a będę znowu go dostawać. Czułam się przeokropnie.

    Evve niestety mało płodny ten nasz czerwiec.


    ja dzisiaj monitoring i już mnie brzuch z nerwów boli....:/

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, biorę wit d3, ovarin, folik i bromergon. a clo odstawiłam i teraz zaczął mi się 4 cykl bez CLO. jak na razie jeszcze działa, bo owu przez te cykle zawsze miałam ładne.

    Kochana tylko on nie jest lżejszy. boli jak cholera, nawet jeszcze gorzej niż kiedyś, tylko jest mniej obfity, a więcej tego cholerstwa wypada. tak jakby kiedyś była sama krew a teraz takie błonki, skórki no nie wiem, coś takiego. i to takie spore kawałki, powiedzmy centymetrowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 09:05

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Ja właśnie lecę na badanie progesteronu ❤
    Widzę ze są tutaj już szczęśliwe mamy. Ja czekam na moje pierwsze:)
    Kochana doczekasz się I Ty :) (jak i każda z nas tutaj obecnych) a później będziesz z sentymentem wspominać czasy kiedy mogłaś pospać do której chciałaś albo po prostu poleniuchowac; )
    ale pomimo że czasem bywa ciężko to macierzyństwo jest najpiękniejszym czasem w moim życiu i z całego serca życzę każdej z Was która go jeszcze nie doświadczyła żeby takie małe Skarby jak najszybciej zawitały w Waszym życiu :)

    Marlena88, dobuska lubią tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapisałam się na poniedziałek, będzie 8dc i okaże się jak tam moje pęcherzyki i śluz. potem może wybiorę się na jeszcze jedną wizytę, żeby zobaczyć czy coś pękło czy nie.

    a jak tam pozostałe testujące? jakoś cicho?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje w niedziele czuloacia 10 bo to bedzie 10 dpo:-)

    dobuska lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMy tak jak pisze Dobuska powyżej 6 tys podwaja się ci 96 h. To u Ciebie po 96 powinno być około 34 tys. Przeliczając to po 48h to około 25-26 tys. Czy jest super!
    Susanna ja nic takiego nie zauważyła a biorę jeszcze clexane. Może zrób podstawowe badania z układu krzepniecia np. ATTP.

    dobuska, WhyMe lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za fasolki bety ..❤

    dobuska lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam chwilę przerwy w pracy, więc herbatka kanapka i mogę się do Was odezwać.
    Coraz bardziej się boję, że lekarz powie, że nic nie urosło. Ale muszę być dobrej myśli.

    Staraczka w takim razie powodzenia! :)

    Marlena aaaaa, ja po odstawieniu clo z kolei w drugim cyklu plamiłam caly miesiąc i też co jakiś czas wylatywały ze mnie takie błonki. Też miałam chyba bardzo skrzepliwy okres, więc może to byc coś z tym faktycznie związane.
    Na mnie sam CLO nie działał. :( Ten lekarz wierzy, że w połaczeniu z metforminą i dietą jajniki ruszą.

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Susanna ojej nie słyszałam o takim przypadku, ale z tego co piszesz to się klei kupy. bardzo możliwe, że to przez krzepliwość. moja babcia miała problemy z krzepliwością to nie goiły jej się rany a o dentyście mogła zapomnieć, był przypadek, że dentysta lekko zaczepił dziąsło i nie mógł potem tego zatamować aż musiał pomoc wołać. to wszystko spowodowane tymi zaburzeniami krzepliwości.

    to by się zgadzało co mówisz, a pytałaś lekarza?
    ale jak to jest golisz nogi i od razu krew w tym miejscu? jakieś naczynka podrażniasz?
    No nie zauwazylam za pierwszym razem i z dziesiec kropek bylo krwi na nodze nie dalo sie zatamowac przez godzine

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    WhyMy tak jak pisze Dobuska powyżej 6 tys podwaja się ci 96 h. To u Ciebie po 96 powinno być około 34 tys. Przeliczając to po 48h to około 25-26 tys. Czy jest super!
    Susanna ja nic takiego nie zauważyła a biorę jeszcze clexane. Może zrób podstawowe badania z układu krzepniecia np. ATTP.
    No zrobie a jakiw to sa dokladnie?
    Eh nie mam jeszcze clexane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena- moze robią się skrzepy? Moze warto pomyslec o acardzie- tylko lepiej skonsultowac z gin

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    WhyMy tak jak pisze Dobuska powyżej 6 tys podwaja się ci 96 h. To u Ciebie po 96 powinno być około 34 tys. Przeliczając to po 48h to około 25-26 tys. Czy jest super!
    Susanna ja nic takiego nie zauważyła a biorę jeszcze clexane. Może zrób podstawowe badania z układu krzepniecia np. ATTP.
    Dziekuje ,ze mnie tak stawiacie do pionu :)
    Jak to mowi moj maz, rozowa strona i dziewczyny prawde Ci powiedza :D

    ula87 lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Ja testuje w niedziele czuloacia 10 bo to bedzie 10 dpo:-)
    Tak jak ja❤

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało coś rzeczywiście dzieci czerwcowych, lista aktualizowana na bieżąco :)

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej spokojnie my zaraz dolaczamy po kolei ;)))
    Ale goraco mi wlasnie wyszlam z klimatyzowanej pracy aaa

    U mnie dopiero 3 dpo a testuje w ciul jeszcze ha ha
    Zadnych dolegliwosci nie zglaszam :)

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KolorowyBalonik wrote:
    Mało coś rzeczywiście dzieci czerwcowych, lista aktualizowana na bieżąco :)
    Proszę o wpisanie 17-nastego ;)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2022, 11:15

    SusannaDean, ula87, WhyMe, Aga26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Jechałam do domu dzisiaj i płakałam!

    Wyhodowałam jajco 19 mm, piękny śluz, piękne endo. Najpóźniej jutro pęknie. Ja sie troszkę zmartwiłam, że nie pęknie, bo z torbielkami miałam problem, ale lekarz zakłada piękny scenariusz, wszystko wyglądało pięknie. Od piątku mam brać duphaston, a w niedzielę na kolejny podgląd. Zobaczy czy wszystko ok. :)
    I ja i lekarz cieszyliśmy się jak dzieci prawie. :)

    Proszę o zmianę terminu testowania na 24 czerwca, pierwsza rocznica ślubu. :)

    Gratuluję kochana, wygląda na to, że clo u Ciebie działa ale nie popadaj w optymizm zbytni, ja na 1 cyklu z clo miałam już wizję bliźniąt i inne cuda i szczęśliwa chodziłam a @ dostałam, tak czy inaczej jest owu to będzie i bobas ale pamiętaj nic się nie stanie jak za 1,2 czy 3 cykle, bo wiem, ze będzie !!!! <3 <3

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ