X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    29,96mIU/ml beta
    Gratulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki aga, zobaczymy cos jest na rzeczy bo krwawienie z nosa z kazdym dniem sie nasila....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Moze byla malutka i zdazyla spasc roznie jest...
    Takiej możliwości nie ma bo w 2h nie spadnie ;) No i po becie na następny dzień tez kreska była. Torbiele tez wykluczone. Taka uroda mojego testowania :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Takiej możliwości nie ma bo w 2h nie spadnie ;) No i po becie na następny dzień tez kreska była. Torbiele tez wykluczone. Taka uroda mojego testowania :p
    Kiepsko masz ehhh ino beta ci zostala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie w pracy kitram z forum bo na open space pracuje ha ha i widac co robie ;) tak czy inaczej jak ma byc vos to mi wyjdzie jutro bo to bedzie 48 h po ttm tescie co go wrzucilam...trzymajcie kciuki inaczej wyjdzie ze mamy omamy wzrokowe i do paychiatry hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi siw nudzi w robocie dziewczyny....

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja za was mocno trzymam kciuki. Ja chyba nadziei juz nie mam i sil tez. Iest powtorka z rozrywki z pierwszej ciazy. Nie mam juz ani sil ani ochoty walczyc. :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Dziewczyny ja za was mocno trzymam kciuki. Ja chyba nadziei juz nie mam i sil tez. Iest powtorka z rozrywki z pierwszej ciazy. Nie mam juz ani sil ani ochoty walczyc. :(
    Co sie dzieje? Nie poddawaj sie nie takie cuda sa

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka miała dodatnie testy a ciąży nie było po długich zmianach lekarzy okazało się ze ma pęknięty jajowod brała zastrzyki żeby się zrosło. Teraz niestety okazało się ze ma torbiel na jajniku i musiała mieć usunięty jajnik.

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Co sie dzieje? Nie poddawaj sie nie takie cuda sa
    Woerzysz w to ze moze za dwa dji bedzie pozytywny test? Ja nie. Alei tak bede je robic...

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysl pozytywnie i wyjasnij co jest grane powiedz lekarzowi o tym to moze cos z hormonami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zatestuje ale watpie w to.jiz nie poje od 20kolo 23 dam znac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze mnie to wkurza te krwawienie z nosa o z tym ide do lekarza nie moze tak byc ze mi to przeszkadza w pracy az sie na mnie gapia ciagle to jest niedorzeczne....albo to ciaza albo ide do hemtologa szybko bo cos bedzie grubo nie tak!!!!

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Staraczka bardzo mi przykro że beta Ci wyszła tyle. Ciężko się cieszyć jak wiem że Wy tu macie takie problemy.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak czasem jest ja tez sie nie nakrecam na sukces... Powiem wam ze to moze jakies zwidy aaa mam zle juz samopoczucie za duzo tego zlego

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna moje hormony sa ok. Jestem pod stala opiela lekarza. To juz kolejna stymulacja od lisyopada 2016! Mialam 3 kiechy przerwy teraz przez torbiele. Naprawde wole odpiscic i pogodzic sie ze mam 1 zdrowe dziecko cieszyc sie. Organizm moj juz nie dake rady brac tylu lekow. Ja niebiore po 1czy 2 tabletki clostylbegytu na stymulacje ja misze brac 4 potem zastrzyki podwojne dawki. Nicna mnie nie dziala juz.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)
    Gratuluję zafasolkowanym!!!
    Staraczka nie wiem jak Cię pocieszyć słowami, że się nie udaje, ale ciesz się jedną pociechą, bo to zawsze lepsze niż bezdzietność.
    Niestety ja w tym miesiącu zmieniłam nastawienie.
    Przestaję się już nakręcać z tym dzieckiem. Obejrzałam na youtube film jednej dziewczyny, która opisywała swoje problemy z brakiem potomstwa. I mądre tam słowa padły. Lekarka youtuberki zapytała ją, ile dziś widziała na ulicy wózków.- Dużo. A ile osób niepełnosprawnych? - Nie wiem, chyba żadnej.
    Lekarka stwierdziła, że to swego rodzaju "fiksakcja", w którą popadamy w zwiazku z chęcią posiadania dziecka.
    Trzeba się cieszyć pięknym dniem, ulubioną piosenką w radio, słońcem.

    Już chyba czara goryczy się u mnie przelała i stąd ten wpis.
    Będziemy robić remont korytarza, taras, kostkę fachowcy pod domem kończą układać.
    Cóż, w pracy też zapierd(**) nie ma czasu załadować ;)
    I dobrze, nie ma czasu myśleć.

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh staraczka nie wiem jak pomoc....

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie znacie mnie ale sledze czasem wasz watek.

    Staraczka z tego co czytałam po pregnylu najlepiej wstrzymać sie z testem do 14dpo bo hcg moze sie tyle utrzymywać i falszowac testy..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty staraczka mialas pregnyl?

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ