Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Odebralam wyniki i nie wiem sama.. prosze pomozcie. Robione dzisiaj w 4/5dc.

Tsh 1,4 (nie robilam pelnego badania)
    LH 6,32
    Fsh 5,16
    Estradiol 55
    Progesteron 0,2
    Prolaktyna 25,16

Mam wysoka prolaktyne i zastanawiam sie czy powodem moze byc to ze jeszcze mam @. W piatek ide do gina i juz nie powinnam miec @. Martwi mnie poziom estradiolu - niby mieszcze sie w normie laboratoryjnej ale chyba jest za niski?
    Do piatku oszaleje :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki testuje wieczorem....

staraczka24, karolinams lubią tę wiadomość

• KolorowyBalonik Ekspertka

Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna trzymam kciuki!

niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Chatte Ekspertka

Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:

Trzymam kciuki, koniecznie wstaw zdjęcie;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 22:18

thgfs65g0z0leut3.png
  • Aga26 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna czekamy na zdjęcie :)

• staraczka24 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna czekamy na foto

Tak mialam pregnyl ale jego juz nie bylo. Beta jest beta. Kluje mnie caly dzie. Czasem delikatnie macica. Okres pewnie sie szykuje

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Aga26 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziewczyny! Odebralam wyniki i nie wiem sama.. prosze pomozcie. Robione dzisiaj w 4/5dc.

Tsh 1,4 (nie robilam pelnego badania)
    LH 6,32
    Fsh 5,16
    Estradiol 55
    Progesteron 0,2
    Prolaktyna 25,16

Mam wysoka prolaktyne i zastanawiam sie czy powodem moze byc to ze jeszcze mam @. W piatek ide do gina i juz nie powinnam miec @. Martwi mnie poziom estradiolu - niby mieszcze sie w normie laboratoryjnej ale chyba jest za niski?
    Do piatku oszaleje :)
    Musisz wytrzymać do piątku. Pamiętam, że jak miałam wyniki przed lekarzem to potrafiłam z dr google wymyślać różne diagnozy :) a potem się okazywało, że wszystko w pożądku. Pamiętam,że np. stosunek LH do FSH powinien być blisko 1.

• Selina Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia wrote:
    Polecam na infekcje lactacyd plus, ma niskie pH, fajnie jest ejszcze poprosic gina o gynoflor- oprócz pałeczek kwasu mlekowego ma estrogeny, ktore pozytecznie wpływają na śluzówkę. No i dużo nabiału- kefiry, mniej słodyczy. Ale jeśli infekcja jest nasilona to trzeba wziąc nystatynę. Przepraszam, że tak sie wymądrzam, ale może jakoś pomogę ;)
    Powodzenia!
    Przepraszam że się wtrącę, bo do wątku nie należę, ale czasem podczytuje ;)
    Otóż nabiał przy infekcjach jest nie wskazany. Powiedziała mi to już wiele lekarzy i też sporo nt.temat czytałam. Jogurty i kefiry mają znikomy % pożytecznych bakterii który może nam pomóc. Najlepiej więc łykać probiotyki w kapsułkach j jeść naturalne kiszonki (kapusta, ogórki, buraki), które są bogate w pożyteczne bakterie a unikać serków, serow, twarogów itd. U mnie samo odstawienie słodyczy nie pomagało, musiałam faktycznie ograniczyć nabiał i teraz jest dobrze

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 22:52

Koniec starań
  • Aga26 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka myślę co by ci tu napisać.. I nie potrafie nic wymyśleć sensownego. Może dlatego, że nie wiem co bym chciała sama usłyszeć na Twoim miejscu. Jedno mogę powiedzieć, że wierzę w Twoje 2 kreseczki w bardzo bliskim czasie. Wtedy będziesz się bardzo cieszyć i zaczniesz się martwić sprawami związanymi z ciążą. A o tym co czujesz w takich momentach jak ten dzisiaj szybko zapomnisz.

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:

Oczy mi się kleją ale czekam!

• anusiak5 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czekam

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze że juz ta aktualizacja sie skonczyła bo mnie już kurwica brała na nia bo nie można było wejsc na strone

SusannaDean lubi tę wiadomość

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie da się wstawić tzn mam problem z kablem usb ale w ogóle to ja tam nie widzę nic próbowałam sobie na meila wrzucić i też nie idzie chwila

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm mówię jak nie słabsza od wczorajszej o ile jest tam wogóle.....cieżko jak o 21 sikałam a miałam rano testować to nie zwracałam uwagi...

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/680cfc805484.jpg

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę rano już sama nie wiem w co wierzyć aaaa

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rano mi powiecie wstawię świeży, ciągle mi się zdaje że coś majaczy..dziś 10 dpo nie oszukujmy się :)

• Aga26 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2017, 00:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hm mówię jak nie słabsza od wczorajszej o ile jest tam wogóle.....cieżko jak o 21 sikałam a miałam rano testować to nie zwracałam uwagi...

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/680cfc805484.jpg
    Ciężko stwierdzić czy tam coś jest,ale jedno jest pewne. Jak są takie cienie to ciężko to aparatem złapać. Ty możesz coś widzieć, a my tutaj w zależności od naszych ekranów możemy jedne widzieć, a drugie nie. Jak masz jeszcze testy to spróbuj zasnąć i z porannym moczem zrobić test. Napewno będzie bardziej skoncentrowany niż ten wieczorny :) no tylko jak tu zasnąć...

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 czerwca 2017, 00:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie bo niby widze a za chwile kurde juz nie ha ha taka prawda i sama nie wiem czy zwidy ale ten wczoraj z rana bardziej wyrazny no mialam dopiero rano testowac jutro Ale podkusilo mnie a wypilam w pracy ok 1.5 l wody i to o 20 jeszcze pilam wiec cudow nie wymagam ... To ide spac a rano wysle wam oby cos bylo dobranoc...no krwia soe zalewam z nosa leci to moze to jakis objaw takze czekamy

• Chatte Ekspertka

Wysłany: 14 czerwca 2017, 05:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zrob rano to większe stężenie w moczu bedzie bo po całym dniu sikania o 23.00 mogło tam mało byc;) bo ja niestety nic nie widze:(

thgfs65g0z0leut3.png
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2017, 06:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna czekam na dzisiejszy test bo na wczorajszym nic nie widze :(

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego