X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Odebralam wyniki i nie wiem sama.. prosze pomozcie. Robione dzisiaj w 4/5dc.

    Tsh 1,4 (nie robilam pelnego badania)
    LH 6,32
    Fsh 5,16
    Estradiol 55
    Progesteron 0,2
    Prolaktyna 25,16

    Mam wysoka prolaktyne i zastanawiam sie czy powodem moze byc to ze jeszcze mam @. W piatek ide do gina i juz nie powinnam miec @. Martwi mnie poziom estradiolu - niby mieszcze sie w normie laboratoryjnej ale chyba jest za niski?
    Do piatku oszaleje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki testuje wieczorem....

    staraczka24, karolinams lubią tę wiadomość

  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna trzymam kciuki!

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki testuje wieczorem....

    Trzymam kciuki, koniecznie wstaw zdjęcie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 22:18

    thgfs65g0z0leut3.png
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna czekamy na zdjęcie :)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna czekamy na foto


    Tak mialam pregnyl ale jego juz nie bylo. Beta jest beta. Kluje mnie caly dzie. Czasem delikatnie macica. Okres pewnie sie szykuje

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziewczyny! Odebralam wyniki i nie wiem sama.. prosze pomozcie. Robione dzisiaj w 4/5dc.

    Tsh 1,4 (nie robilam pelnego badania)
    LH 6,32
    Fsh 5,16
    Estradiol 55
    Progesteron 0,2
    Prolaktyna 25,16

    Mam wysoka prolaktyne i zastanawiam sie czy powodem moze byc to ze jeszcze mam @. W piatek ide do gina i juz nie powinnam miec @. Martwi mnie poziom estradiolu - niby mieszcze sie w normie laboratoryjnej ale chyba jest za niski?
    Do piatku oszaleje :)
    Musisz wytrzymać do piątku. Pamiętam, że jak miałam wyniki przed lekarzem to potrafiłam z dr google wymyślać różne diagnozy :) a potem się okazywało, że wszystko w pożądku. Pamiętam,że np. stosunek LH do FSH powinien być blisko 1.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia wrote:
    Polecam na infekcje lactacyd plus, ma niskie pH, fajnie jest ejszcze poprosic gina o gynoflor- oprócz pałeczek kwasu mlekowego ma estrogeny, ktore pozytecznie wpływają na śluzówkę. No i dużo nabiału- kefiry, mniej słodyczy. Ale jeśli infekcja jest nasilona to trzeba wziąc nystatynę. Przepraszam, że tak sie wymądrzam, ale może jakoś pomogę ;)
    Powodzenia!
    Przepraszam że się wtrącę, bo do wątku nie należę, ale czasem podczytuje ;)
    Otóż nabiał przy infekcjach jest nie wskazany. Powiedziała mi to już wiele lekarzy i też sporo nt.temat czytałam. Jogurty i kefiry mają znikomy % pożytecznych bakterii który może nam pomóc. Najlepiej więc łykać probiotyki w kapsułkach j jeść naturalne kiszonki (kapusta, ogórki, buraki), które są bogate w pożyteczne bakterie a unikać serków, serow, twarogów itd. U mnie samo odstawienie słodyczy nie pomagało, musiałam faktycznie ograniczyć nabiał i teraz jest dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 22:52

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka myślę co by ci tu napisać.. I nie potrafie nic wymyśleć sensownego. Może dlatego, że nie wiem co bym chciała sama usłyszeć na Twoim miejscu. Jedno mogę powiedzieć, że wierzę w Twoje 2 kreseczki w bardzo bliskim czasie. Wtedy będziesz się bardzo cieszyć i zaczniesz się martwić sprawami związanymi z ciążą. A o tym co czujesz w takich momentach jak ten dzisiaj szybko zapomnisz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki testuje wieczorem....

    Oczy mi się kleją ale czekam!

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czekam

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze że juz ta aktualizacja sie skonczyła bo mnie już kurwica brała na nia bo nie można było wejsc na strone

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie da się wstawić tzn mam problem z kablem usb ale w ogóle to ja tam nie widzę nic próbowałam sobie na meila wrzucić i też nie idzie chwila

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm mówię jak nie słabsza od wczorajszej o ile jest tam wogóle.....cieżko jak o 21 sikałam a miałam rano testować to nie zwracałam uwagi...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/680cfc805484.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę rano już sama nie wiem w co wierzyć aaaa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rano mi powiecie wstawię świeży, ciągle mi się zdaje że coś majaczy..dziś 10 dpo nie oszukujmy się :)

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hm mówię jak nie słabsza od wczorajszej o ile jest tam wogóle.....cieżko jak o 21 sikałam a miałam rano testować to nie zwracałam uwagi...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/680cfc805484.jpg
    Ciężko stwierdzić czy tam coś jest,ale jedno jest pewne. Jak są takie cienie to ciężko to aparatem złapać. Ty możesz coś widzieć, a my tutaj w zależności od naszych ekranów możemy jedne widzieć, a drugie nie. Jak masz jeszcze testy to spróbuj zasnąć i z porannym moczem zrobić test. Napewno będzie bardziej skoncentrowany niż ten wieczorny :) no tylko jak tu zasnąć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie bo niby widze a za chwile kurde juz nie ha ha taka prawda i sama nie wiem czy zwidy ale ten wczoraj z rana bardziej wyrazny no mialam dopiero rano testowac jutro Ale podkusilo mnie a wypilam w pracy ok 1.5 l wody i to o 20 jeszcze pilam wiec cudow nie wymagam ... To ide spac a rano wysle wam oby cos bylo dobranoc...no krwia soe zalewam z nosa leci to moze to jakis objaw takze czekamy

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zrob rano to większe stężenie w moczu bedzie bo po całym dniu sikania o 23.00 mogło tam mało byc;) bo ja niestety nic nie widze:(

    thgfs65g0z0leut3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna czekam na dzisiejszy test bo na wczorajszym nic nie widze :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ