Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Byłam dzisiaj na monitoringu i urosl jeden z 3 pęcherzykow i ma 21,5mm także lada moment pęka... no Ciekawe czy coś da z tego
    Oby :) owocnych starań

18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2017, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super doti :)

• Rene Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti trzymam kciuki:-)

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja spałam 3 godz ale brzuch mnie boli jakby mnie ktoś nożem ciachal po nim także czekam na @ żeby zacząć nowy cykl ...

Asia....

7b8eefdd2f5c20c7acf0507837e09f43.png
  • MamaNl Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti trzymam kciuki :)

Asia....

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2017, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    A ja spałam 3 godz ale brzuch mnie boli jakby mnie ktoś nożem ciachal po nim także czekam na @ żeby zacząć nowy cykl ...
    Przeciez ty mialas cien na tescie

• Rene Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Przeciez ty mialas cien na tescie
    a no właśnie to @ ma nie być

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby miałam ale mam przeczucie ze nic z tego a skoro tak to niech szybko przychodzi i spada potem Hahah

Asia....

• honda92 Przyjaciółka

Wysłany: 10 lipca 2017, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do Was i testuję w lipcu :)
    dziś 12dpo (byłam u ginekologa i ocenił,że owulacja będzie za 1-2dni,dostaliśmy zadanie domowe na te 2 dni i liczę, że się udało :))
    pojechałam do szpitala na betę ale spanikowałam i uciekłam :( później poszłam do apteki ale jak na złość nie było żadnego testu o większej czujności (10) więc też nie kupiłam. Teraz siedzę i żałuje bo wolałabym już wiedzieć. Myślicie, że z krwi będzie w 100% wiarygodny wynik?a kiedy test mógłby wyjść pozytywny? @powinna przyjść w sobotę

oar8vfxmyaw4sa27.png
  • Doti87 Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym poczekala z beta do dnia @ bo moze zapłodnienie doszło trochę później i ci z krwi nie wyjdzie... na spokojnie bym poczekala do piątku ☺

SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

f2w3s65g6ss24352.png

f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2017, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze chwile bo widac po cos cie tknelo w szpitalu pewnie nie bylaby ta beta jeszcze miarodajna ;*

• clair Ekspertka

Wysłany: 10 lipca 2017, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, lepiej poczekaj :) ja taka niecierpliwa że sama sobie tym testowaniem stresu dokładam

f2w33e3kvrxi2e75.png

4apfdcimz0vm65th.png

Clair
  • jagodowa91 Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Piekne! Gratuluje kresek! Przykro mi z powodu @ i trzymam kciuki za kolejne cykle. :**

SusannaDean, Rene, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • yvonneSW Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 18:44

SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2017, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvonne, to teraz już z górki i napewno się uda!

MamaNi ty mnie nawet nie denerwuj czekać na @ w ciąży ha ha

yvonneSW lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2017, 23:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Hejka Piekne! Gratuluje kresek! Przykro mi z powodu @ i trzymam kciuki za kolejne cykle. :**
    jak wypoczynek?

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2017, 23:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej susana. Trochę poczytałem o tych mutacjach i jestem załamana bo mija wersja mutacja pai homozygocie jest gorsza niż hetero zygotycznych. Reszta jest tak sami jak u ciebie ci do mutacji mthfr. Co na to dostałaś poza acardem? Słyszałaś o clexane?

SusannaDean lubi tę wiadomość

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2017, 23:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Hej susana. Trochę poczytałem o tych mutacjach i jestem załamana bo mija wersja mutacja pai homozygocie jest gorsza niż hetero zygotycznych. Reszta jest tak sami jak u ciebie ci do mutacji mthfr. Co na to dostałaś poza acardem? Słyszałaś o clexane?
    Już własnie miałam ci pisać :)

Ja dostałam info od hematologa (byłam u dwóch różnych) , że mutacja pai-1 i mthfr jest mniej kluczowa dla ryzyka zakrzepicy w ciaży, jednak mutacja pai-1 może skutkować problemem z implantacją zarodka, czytałam tu już fora amerykańskie i polskie, jednak najlepszym wybawieniem jest heparyna, ja zmusiłam gina aby przepisał mi już przed ciążą i dziś miałam 11 zastrzyk już, poza tym z racji na moje wczesne straty poprosiłam o encorton - steryd ważny przy autoagresji, jednak nie wyszło mi z tych badań które robiłam.

Co mogłabym ci poradzić jako bardziej (o 2 miesiace czytania hehe i kilka wizyt lekarskich) bardziej doświadczona, doradzić?

- przede wszystkim kup sobie metylokobalaminę, wchłanialną b12
    - zbadaj homocysteinę, to wbrew pozorom ona, nie mutacja bezpośrednio wpływa na poronienia. Zbyt wysoki powyżej 8 nalezy obnizyc a powyzej 12 koniecznie obnizyc, mozna to zrobic własnie b12 i kwasem foliowym w wersji folianu
    - no więc własnie foliany, najlepiej mimo wszystko wymieszane z tym zwykłym kwasem ja biorę jakiś z apteki 0,2 ma więc łykam 4 tabl kosztował 9,90 ale mozna też kupić taki co ma 0,4 lub 0,8 np swanson, solgar. ok 1 mg brać chyba ze lekarz zaleci tak jak mnie 15 mg syntetycznego, tobie niekoniecznie, z racji homozygoty, dlatego lepiej kupić dużą dawkę metylofolianu właśnie
    -dieta- wiem wiem- ale u mnie dodanie zdrowej diety przysłużyło się wynikom, mniej glutenu, więcej warzyw owoców - mozesz pogadać z dietetykiem

Tak czy inaczej nie martw się, jak bedzie zastrzyk z clexane to powinno być dobrze :) !!!

<3

• adelcia Ekspertka

Wysłany: 11 lipca 2017, 00:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść dziewczyny,
    ja w dalszym ciągu na wsi u rodziców. W sobotę miałam grilla, trochę popiłam. Wczoraj jak się pakowałam u teściów to nad podwórkiem bocian krążył ;p

W nocy miałam sen, 2 kreski na teście. Obudziłam się, znów to samo. Wstałam i zrobiłam test-akurat wzięłam z domu ostatni z allegro o czułości 10.

Po kilku sekundach pojawiła się kreska kontrolna a za nią testowa :) nie jakaś gruba, ale widoczna-nie cień cienia, tylko po prostu słaba :) byłam w szoku,bo z pierwszym dzieckiem mi 2 tyg po terminie @ zaczęła mi wychodzić słaba druga. Dodam,że jestem 12dpo.Po południu zrobiłam drugi test,bobo test, wyszedł cień cienia. Ogólnie,to jestem w szoku. Widocznie zioła sroki pomogły. I wychodzi na to,że wróciliśmy z tych Mazur już w większym składzie :) do 12go tygodnia nikomu nie chcemy nic mówić,od sierpnia wracam do pracy, choć na 2 miesiące. Boję się,że coś pójdzie nie tak do 12go tygodnia i nie chćę z tego powodu rezygnować z opiekunki już teraz. Jak będzie dobrze, to pewnie pod koniec września pójdę dopiero na l4 jak zajmę drugi trymest. Umówiłam się na 20go do swojego gina na wizytę. W piątek wracam do domu,to chyba pójdę na betę. Jestem dalej w szoku, choć miałam dobre przeczucia. Asia-bez- gratulacje. Obyśmy dotrwały szczęśliwie do końca. Pozostałym dziewczynom życzę powodzenia,obyśmy wszystkie zaszły. Pozdrawiam.
    P.S. Mąż znów dowiedział się przez telefon,ale bym nie wytrzymała kolejnych dni bez powiedzenia mu :)

Magdzia85F, Rene, SusannaDean, asia-bez, Cola87, jagodowa91 lubią tę wiadomość

deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2017, 06:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelcia gratulacje!!!!!! Super!!!!

A ja się ładnie witam tu i zmykam na wątek plotkowy.

SusannaDean lubi tę wiadomość

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego