X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik najprawdopodobniej ok 15tej, więc pół dnia w stresie :D
    Link do testu http://www.tinypic.pl/zxp05e0w954x

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie widziałam już :) Widać cień

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelcia, ale historia :) gratuluję :)

    trzymam też kciuki za kolejne testetki. do mnie jeszcze daleko więc sobie jescze poczekam. ja dopiero w 2dpo więc jeszcze trochę :)

    ogólnie wpadłam na chwilkę, żeby zaktualizować informacje.

    otóż, postanowiłam, że zrezygnuję na chwilę z kliniki i wrócę do mojego poprzedniego gina. tak zrobiłam , poszłam do niego wczoraj. obejrzał mnie, wyszło, że jest nawet ok, bez clo mam swoje owulacje, więc był nawet zadowolony. endo 9mm, ciałko żółte 22mm. powiedział, że jest pewien że się uda, tlyko jest jakiś jeden mały problem, który to blokuje i on go znajdzie. skoro pęcherzyki mam całkiem całkiem bez clo, jest widoczne ciałko żółte, mąż zdrowy i drożne jajowody, to zaniepokoiły go moje bóle piersi przed okresem. mówił, że mimo wysokiego proga mogą być jakieś wahania, które mogą blokować implantacje i przepisał mi duphaston na 3 miesiące zawsze po ovu przez 10 dni. mam zaczynać od 16dc. to może pomóc w ew. implantacji zarodka, poprawić śluzówkę. zrobię jak mi zalecił i wierzę, że się w końcu uda. :)

    co o tym sądzicie? czy któraś brała dupka i pomógł w takiej sytuacji?

    buzialki :*

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair, kciuki !! :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam iść na pobranie krwi ale pospałam do 9 a tylko do 9.30 pobierają krew w przychodni, cały tydzień na 6 do pracy więc w tym tygodniu się nie upewnię raczej

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Clair-dzień widoczny. Który to dpo? Wrzucę zdjęcie,ale w czwartek. Nie mam kabelka do telefonu żeby zrzucić. MYslicie,że warto iść na betę jak wychodzi z testu? Ciekawe czy ten sen z bliźniakami tez proroczy :P

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia, a chciałabyś żeby był ? :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, mnie też zawsze bolą cycki przed okresem ale wydawało mi się że to normalne :) cieszę się że masz tak zdeterminowanego gine, ciężko trafić na dobrego lekarza

    Adelcia, tak jak pisałam wyżej - wg of 17dpo, wg mnie 12dpo :)
    A co do bliźniaków - pod moim wykresem dziewczyny się śmieją że będą bliźniaki bo mam dwa duże spadki jeden po drugim haha

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelcia smigaj na betę :)

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję kreseczek :)
    Ja na razie porobiłam badania, beta rośnie, progesteron wysoki, homocysteina 7,2, witamina D3 na granicy, więc pewnie będę musiała brać, łykam póki co acard, a w niedzielę idę do profesor i mam nadzieję, że coś da :)
    Sara, ja mam dokładnie te same mutacje, ale lekarka jeszcze nic mi o nich nie powiedziała, nie zdążyłam zrobić wszystkich badań i są || ;)

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Adelcia, ale historia :) gratuluję :)

    trzymam też kciuki za kolejne testetki. do mnie jeszcze daleko więc sobie jescze poczekam. ja dopiero w 2dpo więc jeszcze trochę :)

    ogólnie wpadłam na chwilkę, żeby zaktualizować informacje.

    otóż, postanowiłam, że zrezygnuję na chwilę z kliniki i wrócę do mojego poprzedniego gina. tak zrobiłam , poszłam do niego wczoraj. obejrzał mnie, wyszło, że jest nawet ok, bez clo mam swoje owulacje, więc był nawet zadowolony. endo 9mm, ciałko żółte 22mm. powiedział, że jest pewien że się uda, tlyko jest jakiś jeden mały problem, który to blokuje i on go znajdzie. skoro pęcherzyki mam całkiem całkiem bez clo, jest widoczne ciałko żółte, mąż zdrowy i drożne jajowody, to zaniepokoiły go moje bóle piersi przed okresem. mówił, że mimo wysokiego proga mogą być jakieś wahania, które mogą blokować implantacje i przepisał mi duphaston na 3 miesiące zawsze po ovu przez 10 dni. mam zaczynać od 16dc. to może pomóc w ew. implantacji zarodka, poprawić śluzówkę. zrobię jak mi zalecił i wierzę, że się w końcu uda. :)

    co o tym sądzicie? czy któraś brała dupka i pomógł w takiej sytuacji?

    buzialki :*
    Hej Marlena, w tamtym roku w pierwszym miesiącu z dupkiem udało mi się zajść, chociaż tyle mi pomógł, no u mnie było poronienie ale nie przez to (mutacje)

    Także kto wie :D Za kilkanascie dni będziesz wiedzieć

    Marlena88 lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susana a nie myślałaś o inseminacji? tzn po to aby mieć pewność, że doszło do zapłodnienia jajeczka i wtedy peność, ze kłucie ma sens.? boje się, że będę się tak kłuć przez pół roku od owulacji i oiaże się , ze nawet nie doszło do zapłodnienia jajeczka. Widzisz u mnie po 11 miesiacach dopiero wychwyciłam, ze w ogóle doszło do zapłodnienia jajeczka. Przez 11 mmiesiecy wydaje mi się , ze nci nei było. A te kłucie mają faktycznie sens chyba gdy doszło do zapłodnienia jajeczka a tylko inseminacja daje taka pewność? jakie masz zdanie?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Dziewczyny, gratuluję kreseczek :)
    Ja na razie porobiłam badania, beta rośnie, progesteron wysoki, homocysteina 7,2, witamina D3 na granicy, więc pewnie będę musiała brać, łykam póki co acard, a w niedzielę idę do profesor i mam nadzieję, że coś da :)
    Sara, ja mam dokładnie te same mutacje, ale lekarka jeszcze nic mi o nich nie powiedziała, nie zdążyłam zrobić wszystkich badań i są || ;)
    A co teraz bierzesz jakie leki? clexane?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    susana a nie myślałaś o inseminacji? tzn po to aby mieć pewność, że doszło do zapłodnienia jajeczka i wtedy peność, ze kłucie ma sens.? boje się, że będę się tak kłuć przez pół roku od owulacji i oiaże się , ze nawet nie doszło do zapłodnienia jajeczka. Widzisz u mnie po 11 miesiacach dopiero wychwyciłam, ze w ogóle doszło do zapłodnienia jajeczka. Przez 11 mmiesiecy wydaje mi się , ze nci nei było. A te kłucie mają faktycznie sens chyba gdy doszło do zapłodnienia jajeczka a tylko inseminacja daje taka pewność? jakie masz zdanie?
    Mój maż ma rewelacyjne nasienie, w ciągu kilku miesięcy zachodzę w ciążę, inseminacja to w moim przypadku pomyłka nie miałaby sensu.... Tak jak mówię, będę się kłuła cały czas jeśli ma to pomóc...

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A co teraz bierzesz jakie leki? clexane?

    Teraz tylko acard. Dopiero dostałam wyniki, sama nic nie będę brała, mam nadzieję, że do soboty dociągnę ;) Poprzednia ciąża zatrzymała się w 8/9 tygodniu, a tu jest dopiero 4.. Gdybym zatestowała tak jak miałam w planach to i tak dopiero jutro bym się dowiedziała o ciąży. A mój lekarz nic nie chce dawać bez konsultacji ze specjalistą od mutacji, na razie pozostaje czekanie.

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hej Marlena, w tamtym roku w pierwszym miesiącu z dupkiem udało mi się zajść, chociaż tyle mi pomógł, no u mnie było poronienie ale nie przez to (mutacje)

    Także kto wie :D Za kilkanascie dni będziesz wiedzieć
    clair wrote:
    Marlena, mnie też zawsze bolą cycki przed okresem ale wydawało mi się że to normalne :) cieszę się że masz tak zdeterminowanego gine, ciężko trafić na dobrego lekarza

    Susanna, Clair,
    mój lekarz próbuje wszystkiego, dlatego teraz startujemy z dupkiem. pamiętam Twoją historię Susanna, no niefajnie się skończyło, ale masz już zdiagnozowane problemy i dążycie do celu wytrwale więc życzę powodzenia.
    Jeśli chodzi o mnie to jestem pełna nadziei na te przyszłe cykle, bo najpierw dostałam od niego leki na wydłużenie pierwszej fazy- nie pomogło, potem CLO na podrasowanie ovu- nie sprawdziło się, teraz stara się podrasować fazę lutealną, może to coś w tym kierunku, skoro te piersi bolą mnie nie przed samym okresem, a w połowie drugiej fazy. tak jakby ten prog spadał za szybko.
    Clair ja też myślałam, że to normalne, ale widocznie to coś znaczy, że przestaje mnie boleć 23dc a 25-26 dostaje @. no ozbaczymy, zawsze to coś nowego.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    Marlena, mnie też zawsze bolą cycki przed okresem ale wydawało mi się że to normalne :) cieszę się że masz tak zdeterminowanego gine, ciężko trafić na dobrego lekarza

    Adelcia, tak jak pisałam wyżej - wg of 17dpo, wg mnie 12dpo :)
    A co do bliźniaków - pod moim wykresem dziewczyny się śmieją że będą bliźniaki bo mam dwa duże spadki jeden po drugim haha
    To w 12 dpo beta już powinna być wiargodna. Jak jest cień cienia to napewno coś wyjdzie. Mi z córką testy nie wychodziły nic a nic, pierwszy cień cienia był 2 tyg po spodziewanej @, gdzie ja od 2 tyg miałam potwierdzoną ciąże. Strasznie mnie brzuch boli dziś, jak na okres. Marlena-chciałabym mieć 3jkę,ale nie wiem czy bliźniaki. Tyle,że przy bliźniakach płatne macierzynskie 2 lata i potem juz spokoj-dzieci odchowane. Poza tym,mąż mówi że jakby było troje to się bierze za budowę domu-bo ciężko by było nam taką gromadą w mieszkaniu.zobaczymy

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wiec zdaj się na lekarza
    Ja biorę przed ciążą już bo bym na zawał zeszła
    poza tym mi pozwolił lekarz, więc się cieszę

    Marlena, z tym dupkiem może być strzał w dziesiątkę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia wrote:
    To w 12 dpo beta już powinna być wiargodna. Jak jest cień cienia to napewno coś wyjdzie. Mi z córką testy nie wychodziły nic a nic, pierwszy cień cienia był 2 tyg po spodziewanej @, gdzie ja od 2 tyg miałam potwierdzoną ciąże. Strasznie mnie brzuch boli dziś, jak na okres. Marlena-chciałabym mieć 3jkę,ale nie wiem czy bliźniaki. Tyle,że przy bliźniakach płatne macierzynskie 2 lata i potem juz spokoj-dzieci odchowane. Poza tym,mąż mówi że jakby było troje to się bierze za budowę domu-bo ciężko by było nam taką gromadą w mieszkaniu.zobaczymy
    Miałaś więcej pęcherzyków, że liczysz na bliźnięta? :)
    Ja bym chciała, może kiedyś hehe

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia wrote:
    Marlena-chciałabym mieć 3jkę,ale nie wiem czy bliźniaki. Tyle,że przy bliźniakach płatne macierzynskie 2 lata i potem juz spokoj-dzieci odchowane. Poza tym,mąż mówi że jakby było troje to się bierze za budowę domu-bo ciężko by było nam taką gromadą w mieszkaniu.zobaczymy

    ja też chciałabym trójkę, ale najpierw zacznijmy od jednego, bo w moich planach w obecnym momencie miałabym już dwoje:) no ale niestety :) zobaczymy, na pewno trzeba się o to starać, żeby się udało :) trzymam kciuki !

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ