X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:

    Marlena, z tym dupkiem może być strzał w dziesiątkę!

    dzięki za wsparcie :) no to czekam z niecierpliwością :) dobrze, że mogę zacząć już w tym cyklu.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana no tak jeśli cały czas zachodzisz to nie ma sensu inseminacja. Mnie się wydaje, ze u mnie jest gorzej ... i że branie cloxane po to aby wspomóc zagnieżdzenie jajeczka które się zapłodni jeden raz na 10 cykli jest bezsensu. Pogadam z lekarzem o inseminacji. Mąz też ma dobre nasienie a mimo to wydaje i sie, ze tylko raz na te 11 miesiecy udało się zapłodnić moje jajeczko. Chyba, ze udawało się wcześniej tylko o tym nie wiedziałam bo beta zrobiona w 13 dniu po owu już wykazywała 0. Ale pamiętam , ze robiłam pare razy bete w 8, 9 , 10 dniu po wu a i tak nic nie było. Dopiero w ostatnim cyklu wyszło w 11 dniu po owu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 10:35

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież inseminacja też nie jest pewnikiem jeśli chpdzi o zapłodnienie, nie wiem skad ta opinia

    Niestety jeden dłuzej drugi krócej zajdzie ale jak masz clexane to nie odstawiaj , po coś to jest

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nawet sama babka z kliniki powiedziała, że możemy spróbować IUI, ale może się nie udać patrząc na moje wyniki. to chyba ma skuteczność podobną do naturalnych starań. tak mi się wydaje

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    mi nawet sama babka z kliniki powiedziała, że możemy spróbować IUI, ale może się nie udać patrząc na moje wyniki. to chyba ma skuteczność podobną do naturalnych starań. tak mi się wydaje
    Oczywiście, iui ma znaczenie np przy problemie ze śluzem, bo wtedy jak podadzą te plemniki to omijana jest bariera śluzowa

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to clexene to bierzesz od owulacji do dnia aż będzie wynik bety tzn gdy jest negatywna to odstawiasz a gdy pozytywna to bierzesz dalej? a widzicie to ja mylałam, ze IUI daje pewność zapłodnienia jajeczka i tylko czekać czy dojdzie do zagnieżdżenia czy też nie.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!

    Ja będę testowała w czwartek.
    Staram się od ok. roku. Przez dłuższy czas byłam nieaktywna bo niestety na początku stycznia straciłam świeżutką ciąże.

    Jestem z powrotem z nowymi nadziejami.

    Jak udało mi się zajść w ciążę w grudniu nie miałam kompletnie żadnych objawów i było to duże zaskoczenie. (czasami zakuł prawy jajnik - co też było dla mnie inne)

    W tym miesiącu jest też inaczej niż do tej pory ale zobaczymy.
    Czwartek już nie długo........

    a jak tam wasze objawy???? :)

    Mika
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oczywiście, iui ma znaczenie np przy problemie ze śluzem, bo wtedy jak podadzą te plemniki to omijana jest bariera śluzowa

    a no może to tak. ale wtedy warto wcześniej chyba zrobić to badanie na wrogość. wtedy będzie wiadomo czy to masz czy nie. u mnie chcieli od razu podchodzić do IUI bez tego badania na wrogość. więc ja na razie się na to nie piszę i popróbuję z dupkiem :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ takze wszystko przede mna ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    hej dziewczyny!

    Ja będę testowała w czwartek.
    Staram się od ok. roku. Przez dłuższy czas byłam nieaktywna bo niestety na początku stycznia straciłam świeżutką ciąże.

    Jestem z powrotem z nowymi nadziejami.

    Jak udało mi się zajść w ciążę w grudniu nie miałam kompletnie żadnych objawów i było to duże zaskoczenie. (czasami zakuł prawy jajnik - co też było dla mnie inne)

    W tym miesiącu jest też inaczej niż do tej pory ale zobaczymy.
    Czwartek już nie długo........

    a jak tam wasze objawy???? :)

    mi jeszcze się nie udało niestety, ale zawsze mam bardzo silne objawy pms i to mnie często myli. raz po CLO miałam tak silne objawy że już byłam niemal pewna, że to to, nawet @ mi się spóźniała. niestety nie udało się. teraz sama nie wiem czy umiałabym rozpoznać ewentualne objawy ciąży. przykto mi z powodu Twojej straty ale warto walczyć dalej. starasz się od początku roku, my już trzeci rok i ciągle nadzieja się tli, tym bardziej, że doktor mówi ciągle o jego nowych pacjentkach, którym się udało i które też bardzo długo czekały :) bądźmy dobrej myśli :)

    Izabell2016 lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    a no może to tak. ale wtedy warto wcześniej chyba zrobić to badanie na wrogość. wtedy będzie wiadomo czy to masz czy nie. u mnie chcieli od razu podchodzić do IUI bez tego badania na wrogość. więc ja na razie się na to nie piszę i popróbuję z dupkiem :)
    Dokładnie tak a dupek może bardzo pomóc tu :)

    MamaNi jak to ????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabel, przykro mi, wiem co to znaczy :(

    U mnie jedyny objaw to było plamienie 7dpo i kłucie cycków (wysoki prog chyba) i czekam dziś 10 dpo

    Izabell2016 lubi tę wiadomość

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    mi jeszcze się nie udało niestety, ale zawsze mam bardzo silne objawy pms i to mnie często myli. raz po CLO miałam tak silne objawy że już byłam niemal pewna, że to to, nawet @ mi się spóźniała. niestety nie udało się. teraz sama nie wiem czy umiałabym rozpoznać ewentualne objawy ciąży. przykto mi z powodu Twojej straty ale warto walczyć dalej. starasz się od początku roku, my już trzeci rok i ciągle nadzieja się tli, tym bardziej, że doktor mówi ciągle o jego nowych pacjentkach, którym się udało i które też bardzo długo czekały :) bądźmy dobrej myśli :)

    u mnie często zwiastunem @ jest ból głowy i rewolucje jelitowe :)
    Tak własnie miałam wczoraj. Minimalne plamienie się pokazało i już byłam pewna że @ przyjdzie, czekałam wczoraj cały dzień a tu nic. Dzisiaj już plamienia nie ma.
    Ale nadzieja jest, chociaż wiadomo że nie chcę się nakręcać aby nie było rozczarowania.
    Próbuję udostępnić mój wykres

    c9200f6b792af6767135bf14d59109cf.png

    Mika
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po paru dniach dołka wracam. Rozmawiałam z moim facetem i wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy. Miałyście racje, trzeba na spokojnie podejsc do tematu i porozmawiać. W każdym razie razie mamy starać sie dalej. Mam nadzieję, ze nastepnym razem bedzie lepiej.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    u mnie często zwiastunem @ jest ból głowy i rewolucje jelitowe :)
    Tak własnie miałam wczoraj. Minimalne plamienie się pokazało i już byłam pewna że @ przyjdzie, czekałam wczoraj cały dzień a tu nic. Dzisiaj już plamienia nie ma.
    Ale nadzieja jest, chociaż wiadomo że nie chcę się nakręcać aby nie było rozczarowania.
    Próbuję udostępnić mój wykres

    c9200f6b792af6767135bf14d59109cf.png
    No ciekawe okaże się w czwartek, ja mam wtedy 12 dpo ale możliwe, że z testem zaczekam jeszcze a w niedzielę chciałam na betę oczywiście jak będzie brak kreski to nie idę

    A wykres wygląda ok, temp rośnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 11:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Po paru dniach dołka wracam. Rozmawiałam z moim facetem i wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy. Miałyście racje, trzeba na spokojnie podejsc do tematu i porozmawiać. W każdym razie razie mamy starać sie dalej. Mam nadzieję, ze nastepnym razem bedzie lepiej.
    No widzisz po co stresów sobie dokładać, jak można pogadać jak ludzie dorośli :)

    Cola87 lubi tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przyjdzie @ to podam nowa date testowania. Chociaż po przemyśleniach zaczęłam sie nakrecać czy w tym msc faktycznie jest to aż tak nierealne.
    ❤️ było w 11 dc rano (od 11 śluz rozciagliwy) i 13 dc wieczorem z tym, ż tego 13 moj T. nie wiedział czy doszedł ( co bylo tez dziwne) ... Miałam sporo jakiejś wydzieliny ale czy ode mnie czy od niego nie wiem...napewno nie tyle co powinno być normalnie. Co o tym myślicie? Nie chce sobie nie potrzebnie znów robić nadzieji :( cykle mam 27-30 dniowe.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No ciekawe okaże się w czwartek, ja mam wtedy 12 dpo ale możliwe, że z testem zaczekam jeszcze a w niedzielę chciałam na betę oczywiście jak będzie brak kreski to nie idę

    A wykres wygląda ok, temp rośnie

    SusannaDean a jak długo trwają Twoje cykle? udostępnij swój wykresik

    Mika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Jak przyjdzie @ to podam nowa date testowania. Chociaż po przemyśleniach zaczęłam sie nakrecać czy w tym msc faktycznie jest to aż tak nierealne.
    ❤️ było w 11 dc rano (od 11 śluz rozciagliwy) i 13 dc wieczorem z tym, ż tego 13 moj T. nie wiedział czy doszedł ( co bylo tez dziwne) ... Miałam sporo jakiejś wydzieliny ale czy ode mnie czy od niego nie wiem...napewno nie tyle co powinno być normalnie. Co o tym myślicie? Nie chce sobie nie potrzebnie znów robić nadzieji :( cykle mam 27-30 dniowe.
    Yhy faktycznie dziwne... z tym twoim chłopem nie wiem jak to rozumieć

    Poczekaj do terminu @

    Cola87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    SusannaDean a jak długo trwają Twoje cykle? udostępnij swój wykresik
    Nie prowadzę wykresu :) Mam na clo cykl czyli powinien być 26 dni teraz mam 23 dc :)

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ