X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Serdeczne gratulacje!

A u mnie @...:'(
    przykro mi:-(oby sierpień był owocny:-)

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sońkaa Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2017, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, nicole dziękuję Wam kochane :*

Przegadałam dziś z mężem pół wieczoru, ruszamy z kopyta, jutro dzwonię do lekarza i zaczynamy na poważnie diagnostykę.

Czekam na te nasze brzuszki, będziemy pięknie paradować, zobaczycie :-* cierpliwości!

10 cs szczęśliwy <3

ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Aendzi Przyjaciółka

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mi się niestety nie udało. Ciąża obumarla. Leżę w szpitalu i czekam na czyszczenie. Prawdopodobnie zarazilam się od córki jak leżałam z nią w szpitalu bo potem ja się strasznie pochorowalam i zarodek przestał się rozwijać :(
    Na jakiś czas dam sobie spokój, może na zawsze. Trzymam za was kciuki i powodzenia!

3i49tv73chf2jd1l.png
  • Sońkaa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi bardzo Ci współczuję, nie wyobrażam sobie co musisz teraz czuć... bądź dzielna kochana, życzę Ci dużo siły! :* :(

10 cs szczęśliwy <3

ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Dziewczyny, mi się niestety nie udało. Ciąża obumarla. Leżę w szpitalu i czekam na czyszczenie. Prawdopodobnie zarazilam się od córki jak leżałam z nią w szpitalu bo potem ja się strasznie pochorowalam i zarodek przestał się rozwijać :(
    Na jakiś czas dam sobie spokój, może na zawsze. Trzymam za was kciuki i powodzenia!
    Kochana tak bardzo mi przykro:"-(

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś

Przykro mi bardzo ale nie załamuj się i nie poddawaj tutaj jest wiele dziewczyn które to przeszły i ciagle walczą o fasolki...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2017, 15:00

Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
‹‹ 251 252 253 254 255
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ