X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Serdeczne gratulacje!

    A u mnie @...:'(
    przykro mi:-(oby sierpień był owocny:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, nicole dziękuję Wam kochane :*

    Przegadałam dziś z mężem pół wieczoru, ruszamy z kopyta, jutro dzwonię do lekarza i zaczynamy na poważnie diagnostykę.

    Czekam na te nasze brzuszki, będziemy pięknie paradować, zobaczycie :-* cierpliwości!

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mi się niestety nie udało. Ciąża obumarla. Leżę w szpitalu i czekam na czyszczenie. Prawdopodobnie zarazilam się od córki jak leżałam z nią w szpitalu bo potem ja się strasznie pochorowalam i zarodek przestał się rozwijać :(
    Na jakiś czas dam sobie spokój, może na zawsze. Trzymam za was kciuki i powodzenia!

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi bardzo Ci współczuję, nie wyobrażam sobie co musisz teraz czuć... bądź dzielna kochana, życzę Ci dużo siły! :* :(

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Dziewczyny, mi się niestety nie udało. Ciąża obumarla. Leżę w szpitalu i czekam na czyszczenie. Prawdopodobnie zarazilam się od córki jak leżałam z nią w szpitalu bo potem ja się strasznie pochorowalam i zarodek przestał się rozwijać :(
    Na jakiś czas dam sobie spokój, może na zawsze. Trzymam za was kciuki i powodzenia!
    Kochana tak bardzo mi przykro:"-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Przykro mi bardzo ale nie załamuj się i nie poddawaj tutaj jest wiele dziewczyn które to przeszły i ciagle walczą o fasolki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2017, 15:00

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
‹‹ 251 252 253 254 255
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ