X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam w tym miesiącu wiesiołka, tylko do owulacji, bo gdzieś wyczytalam, że może powodować mikroskurcze, co mogło by być zagrożeniem dla zaplodnionej komórki, ale czy to prawda to nie mam pojęcia.
    Jutro dzień @ i oby nie przyszła! :-(

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 lipca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka tak tak, wiesiołka kazała do owulacji. Acard najlepiej cały czas ale jakbym nie chciała albo miała jakieś krwawienia przez to to mam od owulacji brac. Poki co łykam, najwyżej odstawię.
    @ tak się rozkręciła wieczorem że się pół nocy z bólu zwijałam. Czuje się jakby mnie kto sponiewierał porządnie, aż nogi mam zdrętwiałe... nie miałam nigdy aż takich bóli, byle szybko minęło...
    Trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, oj biedna Ty! Leż, odpoczywaj i zbieraj siły na kolejny raz kochana :*
    U mnie dziś termin @, temp. nie spadła nawet o kreskę, powiem to pierwszy raz głośno: cyc mnie tak boli jakby mi ktoś klamerki przypiął, jakoś mocno okresowo to ja się nie czuję, więc dopóki @ nie będzie, mam małą nadzieję... kurczee no! Ale tak się boję kolejnego rozczarowania... uf, muszę się w sobie zebrać i być dzielna!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2017, 10:07

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonka trzymam kciuki ja tez sie @ nie czuje jutro beta wyjasni U.mnie czy przyrosla

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole, trzymam kciuki, oby przyrosła jak trzeba, żeby już można sie bylo tylko cieszyć :) A masz jakieś objawy?

    Może i ja powinnam zrobić betę? A nie katować się tymi testami, tak to chociaż od razu wszystko wiadomo...
    No chyba, że ten castangus mi coś poprzestawial? Macie z nim jakieś doświadczenia?

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bralam nigdy więc nie pomogę.
    Mi gin dał na 3 cykle orgametril na uregulowanie cykli i ten jest pierwszy bez niego :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy sikam śpię na siedząco rozkojarzona boli od 30dc lewy jajnik trochę mnie zapachy denerwują czuje mocnoej jeść mi.się nie chce i czuje się jakbym miała gorączkę A nie mam. Tylko senna zmeczona najbardziej

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole, to odpoczywaj, bo dziś tropikalne upały, męcząca pogoda ;) I zbieraj siły, żeby beta pięknie przyrastała :) czekamy na dobre wieści!

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywam zimno mi.pod kocem leżę :-D

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow, no to faktycznie objaw jak malowany, bo ja mam ochotę zdjąć z siebie skórę:P

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik wspólczuje oby @ szybko się skończyła
    Sońka kciuki zaciśnięte:-)
    nicole piękne ciążowe objawy:-)
    u mnie już po ovu teraz czekam na testowanko:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, niech moc będzie z Tobą!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2017, 12:36

    Rene lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene kciukam :-*

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicole,Sońkaa dzięki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - trzymam kciuki bardzo!!
    Sońka oby Twoje objawy nie były z leków! I beta byłaby najbardziej wiarygodna na pewno :)...
    Ja muszę czekać w próbami i testami do września, chyba temat wrześniowy muszę już zalozyc! ;)

    Rene lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rene - trzymam kciuki bardzo!!
    Sońka oby Twoje objawy nie były z leków! I beta byłaby najbardziej wiarygodna na pewno :)...
    Ja muszę czekać w próbami i testami do września, chyba temat wrześniowy muszę już zalozyc! ;)
    oby to był Twój szczęśliwy cykl:-)daj znać jak założysz wątek;-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 lipca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene po wizycie u gin, jak tylko potwierdzi że możemy we wrześniu działać zakładam :)... 7.08 chyba będę do niej szła i będzie jasność...!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2017, 18:01

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rene po wizycie u gin, jak tylko potwierdzi że możemy we wrześniu działać zakładam :)... 7.08 chyba będę do niej szła i będzie jasność...!
    oby było już zielone światło:-)trzymam kciuki za wizytę&&

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 lipca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chciałabym żeby w sierpniu było ok! Ale już się nie nastawiam i jak powie że mamy czekać to grzecznie (choć jak na szpilkach) będziemy czekać do września...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, jak mus to mus... ale swoją drogą do września już wcale nie tak daleko. Jakby co to odpoczniesz sobie psychicznie od tych wyliczeń i presji trafienia w TE dni.

    Ja jutro powtarzam test, o ile temp nie spadnie i dam znać :*
    Chodzę po domu jak wariatka i sprawdzam czy mnie cyc nie przestaje oby przypadkiem boleć, ale nie, szczypie mnie skóra trochę tak jak za mocno opalone ciało heh... no tak podobnie, tylko od środka w okolicy sutków :P

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
‹‹ 251 252 253 254 255
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ