X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rozkręca się @ także przeskakuje na sierpniowe testowanie.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam koleżanki,
    Ja zatestuję jutro... chociaż tak się boję. Kiedyś nie mogłam zrozumieć, czego tu się bać, ale teraz z każdym kolejnym rozczarowaniem jest jednak coraz trudniej.

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa trzymam kciuki

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicole wrote:
    U mnie, beta 6 ehh
    Czekam do poniedziałku powtorka oby przyroslo
    A ja za Ciebie! Z całego serca:* Taka niepewność co z tego będzie to dopiero musi być trudne, ale zawsze jest nadzieja :)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to szczęście że bez lekow doszło do zapłodnienia bo ponad rok bez zabezpieczenia i nic

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 28 lipca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7 miesięcy, w maju miałam 4 dni spóźnienia, poza tym nic się nie dzieje. Martwi mnie ta niepewność czy w ogóle nam się uda.

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu się uda :-* :-*

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 lipca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po środowym bladziochu nie testowałam, dzisiaj już plamienia więc pewnie zgodnie z przewidywaniami gina biochemiczna bardzo wczesna i tak jak mówiła nawet @ się jakos nie przesunęła, jak jutro się rozkręci to będzie jeden dzień spóźnienia

    nadzieja73 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 28 lipca 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, trudne to wszystko... No, ale może dopóki nie ma @ jest jeszcze nadzieja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2017, 22:31

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 29 lipca 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    U mnie 7 miesięcy, w maju miałam 4 dni spóźnienia, poza tym nic się nie dzieje. Martwi mnie ta niepewność czy w ogóle nam się uda.

    Jestesmy w takiej samej sytuacji Sońka. Ja tez od stycznia się staram, a ze cykle mam krótkie to od stycznia wychodzi już 9 cykli:(

    Coraz bardziej się martwię.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 29 lipca 2017, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    U mnie po środowym bladziochu nie testowałam, dzisiaj już plamienia więc pewnie zgodnie z przewidywaniami gina biochemiczna bardzo wczesna i tak jak mówiła nawet @ się jakos nie przesunęła, jak jutro się rozkręci to będzie jeden dzień spóźnienia

    Tez mialam jakies tam bladziochy miesiac temu ale cykl sie wydluzyl do 36 dni
    Co ma byc to bedzie ;) Dalam sobie jakis tam czas jesli sie nie uda to widac tak musi byc... na sile nic nie zrobie...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 lipca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka od początku gin nie dawał niestety nadziei. Była pewna tego co mówi, za cienkie endometrium, brak szansy na zagnieżdżenie.
    MamaNI ech :( u mnie też się chyba jednak coś przesuwa bo temperatura dalej wysoka i dalej tylko plamienia...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane trzymam za was mocno kciuki:-*
    oby w końcu się udało:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka dziś w dół kreske eh test jakiś taki ze ledwo co widac .. poniedziałek wszystko wyjaśni

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 29 lipca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith musimy być dobrej myśli, wyluzować, odpuścić, albo trzeba zacząć się porządnie leczyć... Robisz już coś w tym kierunku?

    pilik no i co w takim przypadku, gdy endo jest cienkie? Jak wygląda leczenie?

    A ja dziś zmierzyłam rano, przed testem temperaturę - 36,7 to jest u mnie maksimum, temperatura charakterystyczna dla owulacji (przed okresem spada do 36,5, a przy 36,3 zawsze @ przychodzi), no i niestety negatywny. Dziś jest mój 30 dc, a mam 31dniowe, pewnie castagnus mi coś poprzestawiał, bo brałam od 1 dc licząc na cudowne poczęcie, także nie wiem co się z tego dalej rozwinie ???

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 29 lipca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta w 12 dniu po owu 40. Dzisiaj przechodzę z heparyny 0,4na 0,6

    Agnesia, anusiak5 lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 lipca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara gratulacje :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 29 lipca 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Dziewczyny beta w 12 dniu po owu 40. Dzisiaj przechodzę z heparyny 0,4na 0,6

    Super! Gratulacje i rosniecie w siłę!

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Dziewczyny beta w 12 dniu po owu 40. Dzisiaj przechodzę z heparyny 0,4na 0,6
    Gratulacje :-* rosnijcie

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 lipca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka - u mnie na razie gin kazała łykać acard i wiesiołka 3x2tabletki i czekać. Miałam zabieg początkiem czerwca i jest szansa że endo samo się odbuduje, jak nie to farmakologia... w sierpniu koło 10dc przed ovu mam się pojawić i wtedy się wszystko wyjaśni... jak bedzie lepsze to gin radzi odczekać jeszcze sierpniowy cykl i we wrześniu próbować.
    Sarra - gratulacje i trzymam za Was kciuki!!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ