X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba muszę sie przestać nakrecać, bo coś czuje, że szukam na siłę jakejś nadzieji :( dzieki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 11:31

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Chyba muszę sie przestać nakrecać, bo coś czuje, że szukam na siłę jakejś nadzieji :( dzieki :*
    No tak to już jest z nami staraczkami hehe :P

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wam też się nie chce jesc? Jest tak duszno,że nie mam siły a musze przed pracą obiad...eh

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja wiecznie jestem głodna także mną się nie sugeruj :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny czy wam też się nie chce jesc? Jest tak duszno,że nie mam siły a musze przed pracą obiad...eh
    Obiadu też mi się nie chce jeść ani robić za to serniczek na zimno się chłodzi

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo, tylko siedzę i pije soczek. Deszcz pada od rana a mimo to duchota jest niesamowita. Jestem śpiąca i fatalnie się czuje, temperatura 37,3

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co jeszcze serniczek może bym zjadła ale jadłam banana i mi się wszystkiego odechciało tak mnie odrzuca a na obiad wołowinka...nic najwyżej nie zjem...

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zjem jak mi ktoś upichci coś dobrego ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    Ja to samo, tylko siedzę i pije soczek. Deszcz pada od rana a mimo to duchota jest niesamowita. Jestem śpiąca i fatalnie się czuje, temperatura 37,3
    U mnie też duszno a tu do pracy trzeba zapierdzielać za 1,5 h

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym jadła i jadła :)

    Mika
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, jeszcze pytanko do Ciebie bo oczywiście musiałam zgłębić co nieco wiedzy na temat tego dupka. wyczytałam, że gdy po kuracji pojawią się dwie kreski najlepiej nie przerywać tylko brać dalej. mój doktorek nie powiedział mi nic na ten temat, co robić w przypadku pozytywnego testu, więc gdy taka sytuacja się zadzieje, będę musiała do niego dzwonić prawdopodobnie a on jest dostępny tylko 2 dni w tyg. jak kochana było to u Ciebie? jak się udało to odstawiłaś? bo jeśli to jest naprawdę takie ważne to zadzwonię do niego wcześniej zanim skończę je brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 11:58

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Susanna, jeszcze pytanko do Ciebie bo oczywiście musiałam zgłębić co nieco wiedzy na temat tego dupka. wyczytałam, że gdy po kuracji pojawią się dwie kreski najlepiej nie przerywać tylko brać dalej. mój doktorek nie powiedział mi nic na ten temat, co robić w przypadku pozytywnego testu, więc gdy taka sytuacja się zadzieje, będę musiała do niego dzwonić prawdopodobnie a on jest dostępny tylko 2 dni w tyg. jak kochana było to u Ciebie? jak się udało to odstawiłaś? bo jeśli to jest naprawdę takie ważne to zadzwonię do niego wcześniej zanim skończę je brać.
    Powiem tak, dopóki nie wykluczysz ciąży nie odstawiaj dupka, powinno to być tak : 2-3 dni po owu (branie wcześniej może blokować zapłodnienie poprzez zmiany w śluzie) bierz 10-12 dni potem wykonaj test jeśli jest pozytywny brać dalej jeśli negatywny to odstawic i dopiero ok 3 dni i przyjdzie @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    ja bym jadła i jadła :)
    A ja dziś nie... totalna odwrotnośc zeszłego tygodnia kiedy marzyłam o podwójnej porcji dobrego obiadku :) a dziś blee. No życie

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    jak wypoczynek?
    Jest super, dupki opalone :) bardzo wolno leci nam tu czas :D

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Susanna, jeszcze pytanko do Ciebie bo oczywiście musiałam zgłębić co nieco wiedzy na temat tego dupka. wyczytałam, że gdy po kuracji pojawią się dwie kreski najlepiej nie przerywać tylko brać dalej. mój doktorek nie powiedział mi nic na ten temat, co robić w przypadku pozytywnego testu, więc gdy taka sytuacja się zadzieje, będę musiała do niego dzwonić prawdopodobnie a on jest dostępny tylko 2 dni w tyg. jak kochana było to u Ciebie? jak się udało to odstawiłaś? bo jeśli to jest naprawdę takie ważne to zadzwonię do niego wcześniej zanim skończę je brać.

    Wiem, że pytanie było do konkretnej osoby, ale jeśli mogę to i ja się wypowiem na ten temat.
    Miałam dokładnie takie samo zalecenie od lekarza jak napisała Sussana :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Jest super, dupki opalone :) bardzo wolno leci nam tu czas :D
    Ładną macie pogodę? Super <3

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ładną macie pogodę? Super <3
    Wczoraj w nocy burza, dziś ciepło, ale deszczyk kropi.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Wczoraj w nocy burza, dziś ciepło, ale deszczyk kropi.
    U mnie, w Katowicach takie duchoty, że szok..a burza omija nas...

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Susana jesteś z Kato? ja z Bytomia. Chciałam się zapytać kiedy będziesz robić bete . Przypomnij ile jesteś dni po owulacji? Powiedz i właśnie z powodu tej mutacji robisz te bety tak bardzo wcześnie?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny można jeszcze dołączyć? :) Choć raczej nie mam złudzeń co do wyniku testu :D

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ