X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Dziewczyny ratujcie, bo chyba zwariuje.. Dostałam dzis @, tylko że nie była ona taka jak zawsze pierwszego dnia. Zamiast krwistego koloru byl kolor jasno rozowy, ktory utrzymuje sie do teraz. Obfity też tak bardzo nie jest. Coś mnie podkusilo i zrobilam test. Czekalam 3 minuty az tu nagle pojawila sie druga kreska. Jasna ale dalo sie ja zauwazyc bez problemu. Nie wiem co o tym myslec...
    daj znac czy robilas kolejny test i jak tam sprawa z @

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    A ja siedze i wyje bo zaczelam plamic na brunatno poki co. Boje sie isc do wc :( jutro wizyta w Niemczech u polskiego lekarza. Wcisnal mnie miedzy pacjentki zebym tylko przyjechala.
    Kochana trzymaj się,Oby skończyło się tylko na strachu
    Trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Rene teoretycznie 10 dpo w czwartek ;) wtedy spróbuję chyba rano a następny w razie wu w poniedziałek,żeby wiedzieć kiedy leki odstawić.
    A dziś zdobywalam z córa górkę w okolicy- jej pierwsza :D
    Dziecko wymeczone ale ja jeszcze bardziej. ...
    Gratulujemy zdobycia górki:-)
    Oby były dwie kreseczki kciuki zaciśnięte&&:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sońkaa, staram się, ale nie zawsze się da.
    Co u Ciebie?
    zgadza się

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Gratulujemy zdobycia górki:-)
    Oby były dwie kreseczki kciuki zaciśnięte&&:-)

    Nie dziękuję ;) na razie brak odczuć ze to trafiony cykl, ale może dlatego że to pierwszy z naturalną owulacja i boję się że szybko juz taka nie trafi... wiec stres i chyba presja podświadomie jest...

    ex2buay3h02dl23a.png
  • palusia171 Ekspertka
    Postów: 170 112

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 13:04

  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,

    przykro mi, z powodu negatywnych testów i @... .wierzę, że w końcu na każdą przyjdzie czas <3

    Tincia, najlepiej testować w dniu spodziewanej miesiączki, ale 80% dziewczyn na tym forum testuje już od 10 dnia po owulacji :D :D W tym ja oczywiście :D

    Casteam - rozumiem, jak bardzo się denerwujesz.... przechodziłam to samo w pierwszej ciąży. Plamienie, a według mnie krwawienie, pojawiło się w dużej ilości, musiałam użyć podpaski. Byłam przerażona, a to było jeszcze przed usg serduszkowym. Pojechałam na IP i wtedy okazało się, że maleństwo ma się dobrze, a krwawienie było najprawdopodobniej wynikiem podróży i braku snu. Dostałam duphaston i nakaz odpoczywania, córeczka ma dziś 4 lata <3 Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!

    Palusia171 trzymam kciuki i po cichutku dopinguję, oby te dziwne plamienia były implantacją!

    palusia171, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Jagna <3 15.04.2018
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    A ja siedze i wyje bo zaczelam plamic na brunatno poki co. Boje sie isc do wc :( jutro wizyta w Niemczech u polskiego lekarza. Wcisnal mnie miedzy pacjentki zebym tylko przyjechala.

    Trzymam kciuki kochana zeby wszystko bylo dobrze, daj znac co powie lekarz ...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bylam dzis na 1 monitoringu, Pani doktor oblookala dokladnie endo i jajniki, lewy cvaniak sie schowal ale dorwala i jego ;)

    Endo prawidlowe jak na 5dc, jajniki wielkoscia ok na obu widac jakies tam jajeczka.
    W sobote mam nastepny monitoring, zobaczymy co wykarza ;)

    justysbp, Rene lubią tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wieczorem zaczal okropnie bolec brzuch wiec raczej szykuje sie mega @ czyli gorszy scenariusz :(
    Dziewczyny powiedzcie mi na czym polega ten monitoring?

    MamaNl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    daj znac czy robilas kolejny test i jak tam sprawa z @
    Moniśka dam znać na pewno. Jutro jadę po test ale nie wiem czy wytrzymam do czwartkowego poranka. Najchętniej to zatestowałabym zaraz po jego zakupieniu, bo dziś chodzę jak struta dosłownie. Jeszcze takie dziwne uczucie jakby coś mnie ciągnęło w brzuchu, którego do tej pory nigdy nie mialam i kłucie jajnika jak przy owulacji...

    moniśka... lubi tę wiadomość

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo2 wrote:
    Mnie wieczorem zaczal okropnie bolec brzuch wiec raczej szykuje sie mega @ czyli gorszy scenariusz :(
    Dziewczyny powiedzcie mi na czym polega ten monitoring?


    Sorrki niechcacy dalam lubie to zamiast cytuj :/

    Monitoring polega na sprawdzeniu czy twoje endo jest prawidlowe i czy jajeczka rosna i pozniej pekaja tak w skrocie ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sońkaa, staram się, ale nie zawsze się da.
    Co u Ciebie?
    Wiesz kochana, powrót do pracy to i czasu mniej...
    Ale dziś było miło, grill, leżak i lampka wina :) oczywiście na endo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 22:32

    s1985, Ellka lubią tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo2 wrote:
    Mnie wieczorem zaczal okropnie bolec brzuch wiec raczej szykuje sie mega @ czyli gorszy scenariusz :(
    Dziewczyny powiedzcie mi na czym polega ten monitoring?
    Oby jadnak to nie była @.... Daj znać jutro co i jak

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos nam ten sierpien zwolnil z fasolkami. mam nadzieje ze jeszcze troche przybedzie a reszta pozaraza sie i zafasolkuje we wrzesniu. powodzenia, ja w niedziele lub sobote testuje

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam trzymam mocno kciuki, napewno wszystko bedzie dobrze. W pierwszej ciazy tez mialam plamienia, raz byly dosc obfite i wszytsko sie dobrze skonczylo! Glowa do gory i dawaj znac co powoedzial lekarz:**

    Moniśka trzymam kciuki za testowanie:-) mam nadzieje ze sie skutecznie zaraze wiruskami i we wrzesniu zonacze II kreseczki:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry moje drogie :)

    Niepokoje się o casteam... Mam nadzieję, że szybko się odezwie i będziemy mogły odetchnąć z ulgą.

    Czy myślicie, że jest sens zrobić dziś, w 16 dc LH,FSH i PRL? Mam wyniki z 4 dc, a wizytę 18, może dopełni to ginkowi obrazu sytuacji? Czy wstrzymać się do 7 dni po owu? Co radzicie???

    Miłego dnia kochane!

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć☀️☀️
    Mam 20 Dc i 6 dpo.
    Od wczoraj mam bóle takie jak na @, czasami kłuje mnie jajnik gdzie była owu do tego dużo białego płynnego śluzu.
    Pierwszy raz mam tak, ze w środku cyklu boli mnie brzuch ... zawsze dokucza mi w dniu spodziewanej @.



    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo, to testuj za 5 dni, kto wie może to Ty zapoczątkujesz nową lawinę ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;) U mnie temp w dół, brzuch nie boli @. Piersi dalej ciężkie i bolesne. Czekam :P

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ