X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne testy owu,owulacja kiedy?
Odpowiedz

testy owu,owulacja kiedy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak w tytule dziewczyny. ;) dwa osattnie to są z dzisiaj, jeden robiłam o 11, a ostatni przed chwilką. :) dalej mam rwanie jajnika. :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3746e28c72ad4a4b.html

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powielaj tego samego tematu w 3 roznych dzislach.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie wydaje ze 4 i 5 od lewej mogly swiadczyc o ovulce ale tak cciezko zobaczyc po zdjeciach ale ten ostatni to juz po ovulce moim zdaniem ale tez musisz brac poprawke na to ze testy sa zawodne ...i od pozytywnego testu ovu owulacja moze wystopic przeciagu 36 h:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ