Forum Starając się - ogólne torbiele
Odpowiedz

torbiele

Oceń ten wątek:
 • Nailew Koleżanka
  Postów: 36 6

  Wysłany: 9 października 2014, 08:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  justysss wszystkie jesteśmy tutaj w podobnej sytuacji.. dlatego fajnie jest podzielić się z kimś kto Cię zrozumie. Wierzę, że i na nas przyjdzie odpowiednia pora, głowa do góry :)

  styczeń 2015 - laparoskopia
  maj 2015 - 1 IUI - :(
 • justysss Autorytet
  Postów: 343 526

  Wysłany: 9 października 2014, 09:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Własnie...najważniejsze jest zrozumienie:) Mam nadzieje ze kiedyś i nas "TO" spotka:)

  Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
  9vk503.jpg
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 lutego 2015, 15:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, trafiłam ponownie na stary wątek :) od tamtego czasu byłam już u dwóch innych lekarzy i żaden z nich nie potwierdził PCOS - co więcej, na lewym jajniku nie mam już ani śladu po torbielach, w międzyczasie wchłonęły się same, a na prawym z czterech zostały mi dwie. Może i one znikną :)

  Teraz oby tylko było dobrze... :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego