X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne torbiele
Odpowiedz

torbiele

Oceń ten wątek:
  • Nailew Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 9 października 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wszystkie jesteśmy tutaj w podobnej sytuacji.. dlatego fajnie jest podzielić się z kimś kto Cię zrozumie. Wierzę, że i na nas przyjdzie odpowiednia pora, głowa do góry :)

    styczeń 2015 - laparoskopia
    maj 2015 - 1 IUI - :(
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 9 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie...najważniejsze jest zrozumienie:) Mam nadzieje ze kiedyś i nas "TO" spotka:)

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, trafiłam ponownie na stary wątek :) od tamtego czasu byłam już u dwóch innych lekarzy i żaden z nich nie potwierdził PCOS - co więcej, na lewym jajniku nie mam już ani śladu po torbielach, w międzyczasie wchłonęły się same, a na prawym z czterech zostały mi dwie. Może i one znikną :)

    Teraz oby tylko było dobrze... :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ