X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne torbiele
Odpowiedz

torbiele

Oceń ten wątek:
  • Nailew Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 9 października 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wszystkie jesteśmy tutaj w podobnej sytuacji.. dlatego fajnie jest podzielić się z kimś kto Cię zrozumie. Wierzę, że i na nas przyjdzie odpowiednia pora, głowa do góry :)

    styczeń 2015 - laparoskopia
    maj 2015 - 1 IUI - :(
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 9 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie...najważniejsze jest zrozumienie:) Mam nadzieje ze kiedyś i nas "TO" spotka:)

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, trafiłam ponownie na stary wątek :) od tamtego czasu byłam już u dwóch innych lekarzy i żaden z nich nie potwierdził PCOS - co więcej, na lewym jajniku nie mam już ani śladu po torbielach, w międzyczasie wchłonęły się same, a na prawym z czterech zostały mi dwie. Może i one znikną :)

    Teraz oby tylko było dobrze... :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ