X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Totalny brak ochoty na seks
Odpowiedz

Totalny brak ochoty na seks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 21 lipca 2021, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moim problemem jest kompletny brak ochoty na sex z mezem . Gdy probuje mnie dotykac całować czy nawet przytulac odpycham go , nie wiem czemu czuję taka jakby niechęc do niego. Dodam że mam 25lata moj maz 24 , mamy dwuletnia coreczke i od trzech lat jestesmy małzenstwem . Malzenstwo bylo zwarte z milosci bardzo duzej milosci, tylko kiedys kochalismy sie codziennie nawet po kilka razy dziennie bylo nam ze soba cudownie. A teraz... wedlug mnie jest tragedia , czuje sie z tym okropnie bo jestem mloda i czuje ze trace to co powinno byc najpiekniejsze . Chciała bym kochac sie z mezem tak jak dawniej miec na siebie ochote , a ja sie czuje tak jakby mi on zbrzydl wiem ze to glupie ale tak sie czuje. Kocham go i jestem w stanie zrobic wiele by bylo tak jak kiedys , bo jednego jestem pewna jak bedzie tak dalej chyba sama pozwole mu odejsc gdyz szkoda mi go ze nie moze dotknac wlasnej zony a nie chce by sie meczyl , a ja przez to takze ciagle sie obwiniam mam ogromne wyrzuty sumienia . Dziwne stany , nachodza mnie rozne dziwne mysli , jestem smutna . Unikam wspolnego lezenia w lozku dłuzej , klade sie spac jak on juz mocno spi aby tylko sie nie przebudzil . Nie wiem czy to normalne ale kiedys kiedy jeszcze nie znalam moje meza bylam z jednym chlopakiem 4 lata i po ok 3 latach bylo dokladnie to samo tak jak teraz niechec do zblizen , zwiazek skonczylam ja bo poznałam mojego obecnego meza a myslalam ze poprostu przestalam kochac tego pierwszego i dlatego tak sie go brzydze. Nigdy nie spodziewalam sie ze znowu mnie dopadnie to samo , czy cos jest ze mna nie tak ?? chwilami to siedze i poplakuje bo wiem ze krzywdze meza i sama takze zle sie z tym czuje , nie potrafie sie cieszyc ze maz mnie bardzo kocha, jest uczciwy , szanuje mnie . Czego mi brakuje czy to jakas choroba?? Dodam ze gdy zmuszam sie do stosunkow czuje okropny bol, suchosc w pochwie taka jakby ciasnosc i myslami jestem zupelnie gdzie indziej czuje sie wtedy upokorzona i mam wtedy jeszcze gorsze wyrzuty sumienia .Bardzo prosze o jakas rade

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 21 lipca 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Birzesz może tabletki antykoncepcyjne? Bo może w tym jest problem. U mnie tabletki zmniejszały ochotę .Potem z nich zrezygowałam. Poprawiło się ale nie na długo. Z czasem również mi sie nie chciało. Obecnie przyjmuję suplement diety Libido therapy. Są to witaminy tak więc nie jest to absolutnie szkodliwe i powiem Ci,że czuję się o wiele lepiej. Bardziej mi się chce. U seksuologa nie byłam ale tabletki polecił mi mój ginekolog. Jak chcesz możesz sobie przetestować.

  • Nuna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuj jeszcze powrotu do "randki". Wejdźcie na spacer wieczorem. Do kina. Może tzw. kolacja przy świecach, z czasem na rozmowy. Faza "zakochania" trwa 1,5 roku. Wtedy jest zauroczenie i motyle w brzuchu. Później wiele zależy od tego jak pracujecie nad miłością. Nie tylko nad seksem, ale nad tym, jak rozwijać i pielęgnować uczucie. Jeśli teraz zrezygnujesz, w kolejnym związku po kilku latach będzie tak samo. Euforia zauroczenia opadnie. Ale całość musisz wziąść pod lupę, wasze relacje, gdzie i z kim mieszkacie, czy macielub planujecie dzieci. Itd. Związek to całość i każda jego sfera ma wpływ na inne. Poszukaj głębiej

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:30

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki sam problem ma moja żona. Niby mnie kocha, niby wszystko jest ok jak sama pisze ale nie chce ze mną uprawiać seksu. Przez to nasze małżeństwo się rozpada ;/ Jest naprawdę kiepsko. Dodam, że żona obecnie nie przyjmuje żadnych środków antykoncepcyjnych. Gdzie można kupić ten LIbido therapy? Możesz cos o nim więcej napisać?

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:30

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiaam przez internet :)

  • Rotes Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobne odczucia co autorka tego postu. Niechęć do męża i w pewnym sensie obrzydzenie gdy mnie dotykał. To się działo w mojej głowie niestety bo on niczemu nie zawinił - był dobry dla dziecka, dobrze zarabiał niczego mi ne brakowało - wakacje, urlopy. Starałam sobie to wszystko poukładać w głowie ale to na nic. Zaczęłam szukać jakiejś pomocy, próbowałam różnych tabletek bez większego rezultatu dopiero trafiłam tez z internetu głośno o tych tabletkach było kobiety pisały że bardzo dobre z tymi ziołami z Meksyku i Brazylii nazywały się Feminam Libido mam jeszcze opakowanie przeterminowane choć to było kilka lat temu i nie wiem czy jeszcze je sprzedają ale po nich naprawdę ochota na zbliżenia, satysfakcja z seksu i nawilżenie pochwy wszystko wróciło do dawnej normy i z tego co pamiętam bardzo szybko już za pierwszym razem gdy wzięłam trochę więcej niż napisane na opakowaniu, później sporadycznie stosowałam. Poszukajcie może ktoś to jeszcze sprzedaje bo innego rozwiązania wtedy nie znalazłam.

    kocham życie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ