X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne troje dzieci
Odpowiedz

troje dzieci

Oceń ten wątek:
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zawsze marzylismy o 2 ale jak doszły problemy z poczęciem 1 maluszka pragnelismy miec chociaż jednego babla i udało sie po 6 latach starań mamy już prawie 4 letnia córkę Julkę marzymy o synku i własnie o niego walczymy może się uda kto to wie jakby był synus bedzie miel imiona Jakub Gwidon te imiona czekaja już 12 lat może sę doczekają powiedziałam sobie tylko żeo maluszka staramy się do końca roku jak nie wyjdzie to pasujemy bedziemy mieć jedynaczkę ja w tym roku kończe 31 lat maż 40 a ja nie mam zamiaru rodzić w wieku 40 lat maż bedzie miał wtedy 50 a to już czas by się szykować by być dziadkami a nie rodzicami hehe ale co ma być to bedzie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - powodzenia, na pewno się uda.
    Też nie wyobrażam sobie być mamą po 40. Szczególnie, że mam już dwoje dzieci, inaczej pewnie bym myślała gdybym nie miała w ogóle. Moja mam urodziła brata w wieku 40 lat, i z obserwacji wnioskuję, że to nie był najlepszy czas na dzieci dla niej i mojego taty.
    My z mężem będziemy próbować przez trzy cykle. Jeśli się nie uda to odpuszczamy. Dlaczego tylko trzy? Jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że nigdy nie miałam problemu z zajściem w ciążę. Wystarczył jeden raz w okolicach dni płodnych bez zabezpieczenia i już (w przypadku drugiej córki - z pierwszą też nie było problemów, ale wtedy nie monitorowałam cyklu).
    Niestety, jak pisałam wcześniej, mąż się wstrzymuje, jeśli sytuacja u niego w pracy się nie ustabilizuje to będzie zmieniał... no a to wyklucza starania. ach, mam jednak cichą nadzieję, że już w marcu zaczniemy. Bardzo się nastawiłam na to :(

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh u mnie ciężko idzie... od września i nic :) ale mam nadzieję że w końcu się uda

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ehh u mnie ciężko idzie... od września i nic :) ale mam nadzieję że w końcu się uda

    Na pewno się uda, dwa razy się udało to i za trzecim razem będzie fasolka :) Ja też chciałabym już móc próbować, no ale trzeba czekać.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 28 lutego 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też marzę o trójce, póki co życie daje kłody, żeby zacząć się strać o drugie...ale mam nadzieję, że już niedługo i będę mogła cieszyć się ciążą :)

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • bonusowa Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 29 lutego 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam ☺ jestem mamą dwóch dziewczynek z 2010 i 2013 roku ☺ staramy się 2 cykl. O tym, że będziemy mieć 3ciego szkraba wiedzieliśmy już po urodzeniu młodszej. Mieliśmy plan starać się na moją 35tkę ale uznaliśmy, że możemy się nieco rozleniwić. W maju kończę 31 lat i mam nadzieję niedługo ujrzeć 2 kreseczki

    śliwka w czekoladzie lubi tę wiadomość

    c6e4db55f4418f0d1776eb6b732b40a2.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bonusowa wrote:
    Dołączam ☺ jestem mamą dwóch dziewczynek z 2010 i 2013 roku ☺ staramy się 2 cykl. O tym, że będziemy mieć 3ciego szkraba wiedzieliśmy już po urodzeniu młodszej. Mieliśmy plan starać się na moją 35tkę ale uznaliśmy, że możemy się nieco rozleniwić. W maju kończę 31 lat i mam nadzieję niedługo ujrzeć 2 kreseczki

    Oj tak, z tym rozleniwieniem to racja, my też planowaliśmy trójkę, ale po drugiej córce już nam się odechciało (chociaż obie dziewczynki grzeczne jak aniołki), na szczęście po 4-letnim odpoczynku wracamy do gry :D

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 2 marca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) mnie też od zawsze marzyła się trójeczka...a teraz nawet nie wiem czy drugie będzie... :(

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • marek445 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 listopada 2023, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://kosznapieluchy.pl/produkty/ , na której znajdziecie sklep internetowy z wysokiej jakości koszami na pieluchy i koszami na pampersy. W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ