Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    A ja właśnie mam na odwrót, dzięki temu że mam czas gotować to pilnuje co jem, no może poza wieczorem... bo do serialu wjeżdża popcorn.

    Przede wszystkim brak ruchu na nas źle wpływa niestety :(
    Wiesz ja pracuje w żłobku, więc jem w pracy raczej zdrowo. Nie mam tam też czasu chodzić za jedzeniem. A w domu częściej czuje potrzebę czegoś przegryzenia. 🙄 A brak ruchu masz rację, nie pomaga

    Anet.kaa lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby biel vizira szybko zniknęła z Waszych testów! 💚✊💚

    Kiteczko a Ty kiedy testujesz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic trzymam kciuki, żeby udało się podejrzeć.

    Justyna przykro mi z powodu @

    justyna_95, kic83 lubią tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Kiteczko a Ty kiedy testujesz?

    Nie wiem Kicuś 🤷 Nie wiem kiedy miałam owulację i czy w ogóle pęcherzyk pękł.

    Ustawiłam sobie sama owu na 14dc.

    W 13dc pęcherzyk miał ponad 18mm i założyłam, że może pęknąć powyżej 20mm.

    Jeśli tak by było to dziś mam 8dpo.

    Może zatestuję jak się wpisywałam w piątek to będzie 10dpo. Obstawiam jednak @ w niedzielę.

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka trzymam kciuki za test ✊🍀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Rany dziewczyny przytylam 3 kilo przez dwa tygodnie siedzenia w domu. Jestem zalamana.....😕

    Strasznie szybko można przybrać przez takie siedzenie w domu, ja w styczniu jak zobaczylam się na wadze, uświadomiłam sobie że jeszcze tyle nie wazylam powiedziałam sobie o nie, ani grama więcej i od 18.01 jestem na diecie, żadna tam specjalna, zwykle żp, do tego żadnych słodyczy, jem tylko to co ugotuje , nie jem kolacji , wolno idzie ale idzie do dzisiaj czyli w sumie 2msc zjechałam 4kg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 18 marca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 10:49

    Joan lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajlowa, lec na bete, tu nie ma watpliwosci!

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pochwalę, że jem regularnie 4-5 posiłków, nie jem żadnych słodyczy, robię słodkości na bazie daktyli czy erytrolu, nie jem chipsów, nie podjadam, nie jem pszennego (troszkę raz na tydzień) i już zauważyłam zmianę w samopoczuciu oraz na wadze. Nie miałam z nią problemów, ale jestem lżejsza o dobry 1kg ☺️

    nick nieaktualny, Gagatka, Joan, Pszczolka36l, Anet.kaa, kic83, Susanne, Morwa, Ola_45, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajlowa ciemnieje jak nic! udało się! leć na kolejną betę :) czyli dzisiaj który dpo? już pewnie pisałaś ale się nie dogrzebałam

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladySiSi wrote:
    Ale masz zarąbisty stół. Oglądałam kiedyś na YT jak się taki robi :)

    Z Ukrainy ściągany 💪
    Nieskromnie powiem, że mi też się mega podoba ☺️

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajlowa cały czas trzymałam kciuki i kciuków nie puszczam 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2020, 10:24

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 10:49

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie myślę, że mimo wszystko ten wirus dobrze nam zrobi. Właśnie przez to że chociaż na chwilę zwolni y tempo... Możemy się wyspać, spędzić czas razem. Trzeba to docenić. W końcu jest czas, by zrobić coś dla siebie...

    nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo, Ladinola, Justa91, Fragaria - jak u Was? :)

    Karolkaks - testujesz jutro? :)

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Koktajlowa ciemnieje jak nic! udało się! leć na kolejną betę :) czyli dzisiaj który dpo? już pewnie pisałaś ale się nie dogrzebałam
    13dpo? Sama nie wiem, ostatnie 🐝 były 5 i 7 marca. Zanik śluzu był 5. Ciągle się trzymam tego, że owu była 5. Dzień po szczycie śluzu.

    Byłam na becie. Trzymać kciuki 🙂

    Gagatka, nick nieaktualny, Pszczolka36l, nick nieaktualny, ladySiSi, Susanne, Znużona, Evelle28, Morwa, Joan, in_co_gni_to, Ola_45, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    13dpo? Sama nie wiem, ostatnie 🐝 były 5 i 7 marca. Zanik śluzu był 5. Ciągle się trzymam tego, że owu była 5. Dzień po szczycie śluzu.

    Byłam na becie. Trzymać kciuki 🙂

    to wszystko się ładnie zgadza, beta to formalność:) kciuki zaciśnięte!

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    13dpo? Sama nie wiem, ostatnie 🐝 były 5 i 7 marca. Zanik śluzu był 5. Ciągle się trzymam tego, że owu była 5. Dzień po szczycie śluzu.

    Byłam na becie. Trzymać kciuki 🙂

    Dawaj znac jak dostaniesz wynik!

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    13dpo? Sama nie wiem, ostatnie 🐝 były 5 i 7 marca. Zanik śluzu był 5. Ciągle się trzymam tego, że owu była 5. Dzień po szczycie śluzu.

    Byłam na becie. Trzymać kciuki 🙂
    Trzymamy i czekamy na wyniki 💪

    koktajlowa lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 10:49

    Julik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ