Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 25 marca 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Wreszcie przyszedł okres :) fanfary!

    Szona teraz głowa do góry i działasz w następnym cyklu 😉✊

    szona lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 25 marca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Szona teraz głowa do góry i działasz w następnym cyklu 😉✊

    Taki właśnie jest plan!

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    🙈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Ja też!!
    Ale teraz sex może nie istnieć 🤣
    Serio?
    Ja w ciąży miałam popęd dwa razy wiekszy niż zwykle na początku to mogłam bez przerwy potem zaczęłam krwawić i cztery miesiące bez myślałam że oszaleje taką miałam chcice. Przeszło mi w połogu

  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 582 250

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chce tylko coś sprawdzić tym wpisem

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 582 250

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc tu jest stopka 😁

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona paczka właśnie do mnie dotarła :) teściowa zadzwoniła do męża, że listonoszowi znowu nie chciało się do nas wjeżdżać bo zostawił paczkę u nich. Ale najważniejsze, że dotarła. Dziękuję:* A testy to w ogóle mnie ratują bo nie mam już w domu ani jednego. Ani owulaka ani ciążowego ;)

    nick nieaktualny, Lalia, nick nieaktualny, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

    preg.png
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 582 250

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zerknelybyscie na moje badania w stopce? Będę bardzo wdzięczna!

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak będzie wszystko dobrze to też mam kilkadziesiąt owulaków do oddania gdyby któraś z Was chciała :) Mam nadzieje, że mi sie juz nie przydadzą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2020, 17:21

    nick nieaktualny, Pszczolka36l, Lalia, Morwa, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:09

    Lalia, Morwa, kic83, Anet.kaa, TakBardzoCiebieChcę, boo123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:09

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    U mnie mini plamienie beż na wkladce. Chyba od luteiny dopochwowej... Bo zmieniłam z duphastonu na nią dziś.
    Dupka nie chce bo to sztuczny Prog a mam mutacje i nie mogę niby. Najwyżej podjęzykowa będę brała.
    Nona a Luttagen? Ja go mam przepisanego, co prawda nie mam w nadmiarze ale może by Ci się udało dostać e receptę?

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:09

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Zapytam gina, może lepiej cos doustnie, on jest doustny tak?
    Tak doustny. Ja biorę 3 razy dziennie po 1 tabletce.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Zapytam gina, może lepiej cos doustnie, on jest doustny tak?
    Ja biorę luteinę podjęzykową

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Zapytam gina, może lepiej cos doustnie, on jest doustny tak?

    Luteinę podjęzykową może, moja koleżanka bierze, i dobrze na nią reaguje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Super Morwa, są zawirusowane ciążą wiec przyniosą Ci szczęście!
    Bardzo bym chciała się zarazić, wtenczas ślę Twoją paczkę dalej i dorzucam coś od siebie :) takim sposobem zarazimy się wszystkie tą wyczekiwaną ciążą :)

    A co do luteiny to można ją też zmienić na inne dowcipne. Są takie w formie kapsulki z kremem. Nie podrazniają tak jak taka sucha zbita tabletka luteiny. Nie przypomnę sobie nazwy , ale może któraś takie bierze i powie coś więcej.

    nick nieaktualny, Koteczka82, nick nieaktualny, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

    preg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Rozumiem o czym piszesz w kontekście tej kobiecej energii, ale chyba musiałabym upaść mocno na głowę aby aż tak wyręczyć Jaśnie Pana aby oddał trochę nasienia :D
    Coś do jedzenia i ładna bielizna mu stykną

    No wiesz, i tak to dużo, ja obyłabym się nawet bez jedzenia 😂
    Majty w dół i jazda :)

    Joan, Anet.kaa, Julik lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Ja też!!
    Ale teraz sex może nie istnieć 🤣

    Ha ha i dla mnie ;) ale u mnie to żadna zmiana ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wam się nudzi, to możecie uzupełnić ankietę 😉
    https://www.survio.com/survey/d/L5Y7S1M6A8N7L7P8J

  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 25 marca 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrze pamiętam że jest wśród nas radca prawny?

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ