Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:10

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona co test to różne kreski pokazuje. Ja robiłam 4 testy i te 25 pokazywały mi grubsze krechy niż test o czułości 10.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:10

  • Mama Aniołków Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres...

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Dziś wg planu testuje. 13 dpo, biel na 2 testach. Morwa możesz wpisać @. Odstawiam wszystkie leki, okres powinnam dostac za 2-3 dni.

    Powodzenia dla reszty testujących! 😘

    Ja 10dpo nic, dziś 12dpo nic. Nie zaskakuje mnie to.
    Zrobię jeszcze jutro i w niedzielę. 🐵 max w niedzielę.

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 10:42

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 27 marca 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, któraś musi rozpocząć znowu dobrą passę ! Dziewczyny zachodziły wcześniej w trzech zwartych grupach :)
    Pora na czwartą !

    Susanne, Ulaa, doomi03 lubią tę wiadomość

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ale beta rosła. Trzymam kciuki z całych sił 🍀✊
    I za koktajlowa tez🍀✊

    Ja też poproszę na jutro kciuki. Może wreszcie pokaże się jakiś cien 🤔

    boo123, nick nieaktualny, Ulaa, koktajlowa lubią tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona mimo wszystko wierzę że będzie dobrze. Czekamy na Twoje wyniki.
    Ja dzisiaj też chce jechać na betę popołudniu, bo zbadalam tylko raz.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczółka kciukasy ☺️

    nick nieaktualny, Pszczolka36l lubią tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Ale miałaś ewidentny pozytyw. A ja mam cały czas dane bladziochy. Jakby zatrzymanie bety na poziomie 20.

    Żadne zatrzymanie.
    Nie krwawisz przecież, a plamienia się zdarzają.
    Odzywaj się.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, koktajlowa kciuki za was musi być dobrze ✊

    Boo123 kciuki za betę ✊🍀

    Ja też poproszę o kciuki rano zrobiłam betę wyniki ok 16.

    nick nieaktualny, Pszczolka36l, boo123, Susanne, luthienn, koktajlowa lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:10

    Pszczolka36l, boo123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:10

    Anet.kaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:10

    boo123, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3238

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Plamień prawie nie ma.

    Ale może być u mnie biochem...

    Mimo wszystko mam nadzieję!!!!

    Aneta, wysiaduj jajo!

    Nona, musi być dobrze. Ja pamiętam jak długo się starasz. Trzymam kciuki z całej siły za Ciebie

    nick nieaktualny, Murzynek lubią tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:10

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3238

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    LA Belle Perle, hej kochana!!!!
    Jak u Ciebie? Jesteś gotowa wrócić do starań? :)
    Jak z partnerem się poukładało?


    wróciłam ;) ale tu Ciebie zaskoczę, bo mam nowego partnera... I dziękuję Bogu, że tamto się skończyło. Ten człowiek niestety nie był szczery.

    nick nieaktualny, boo123, Koteczka82, Murzynek lubią tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:10

    LaBellePerle lubi tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3238

    Wysłany: 27 marca 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Oooo super. Cieszę się, że tak się to poukładało. Widzisz, w życiu wszystko jest po coś!

    Na acardzie zajdziesz a potem heparyna i będzie dobrze!

    No ja bardzo to przeżyłam... ale zrobił rzeczy, których po prostu już nie dało się wybaczyć...

    nick nieaktualny, Murzynek lubią tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ