Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27172

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    Wlasnie widzialam na gemini test z krwi naklucia palca babycheck :d stosowalyscie kiedys taki??
    Ja nawet nie wiedziałam, że takie są do kupienia 😂 aż się chyba skuszę 😂 chociaż sikanie jest takie fajne 😂

    dmg111, Minea lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    230 zl poszłooo.
    Trochę mnie to wkurza, żadna z moich koleżanek nie wydawała tyle na starania, suple, lekarzy, badania... ehh....

    Co zamówiłaś ?

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 14:11

    nick nieaktualny, Joan lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam testy ciążowe horienmedicalczy jakoś tak. Paskowe. Stosowała któraś?

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 09:22

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Czemu za późno? Nawet 7 dni po możesz podjechać i będzie widoczne na jajniku ciałko żółte, które będzie potwierdzeniem ,że do owulacji doszło ;) wrzucaj zdjęcia usg , przede wszystkim o nie proś to będziemy wróżyć ;) powodzenia na monitoringu :*

    :*
    hmm dalo mi to do myslenia, ponieważ w styczniu bylam na usg na tydzien po domniemanej owulacji i gin nic nie mowil, ze widzi ciałko. mozliwe ze sie wcześniej wchlonelo? za to powiedzial że prawy jajnik wygaszony a w lewym male pecherzyki. w sumie w lutym inny gin tez powiedzial ze prawy "wygaszony" a w lewym mialam juz duzy pecherzyk pod owu. teraz mnie zastanawia to "wygaszenie" 😕 ale nic nie mowili że jest cos nie tak...
    z nfz pewnie nie da mi zdjec ale poprosze :)

    💙
    💗
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    :*
    hmm dalo mi to do myslenia, ponieważ w styczniu bylam na usg na tydzien po domniemanej owulacji i gin nic nie mowil, ze widzi ciałko. mozliwe ze sie wcześniej wchlonelo? za to powiedzial że prawy jajnik wygaszony a w lewym male pecherzyki. w sumie w lutym inny gin tez powiedzial ze prawy "wygaszony" a w lewym mialam juz duzy pecherzyk pod owu. teraz mnie zastanawia to "wygaszenie" 😕 ale nic nie mowili że jest cos nie tak...
    z nfz pewnie nie da mi zdjec ale poprosze :)

    Ja na NFZ zawsze dostawałam zdjęcia z USG.

    Zulugula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 09:22

    Zulugula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 09:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    Anastazja brzmi jak księżniczka :D

    Moja jest Emilka i to jest totalny łobuziak w stroju Elsy :P nie wiem, czy imię ma na to wpływ, ale może
    Spoko, moja jest Kornelia, a mam wrażenie że to Kornel 😂 taki szatan 😂

    Gagatka, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Spoko, moja jest Kornelia, a mam wrażenie że to Kornel 😂 taki szatan 😂

    Hahaha 🤣 Kornelka tez śliczne. Ale Łucja tez piękne 😍

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy cialko zolte po owulacji zawsze powinno byc widoczne? Mi lekarz zawsze tylko mowil ze pecherzyka juz nie ma, jest plyn, a nic nie wspominal o cialku..

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Hahaha 🤣 Kornelka tez śliczne. Ale Łucja tez piękne 😍

    Ja mam Łucję 😊. Od zawsze wiedziałam, że tak moja córka będzie miała na imię. Mąż nie miał szans ze swoimi propozycjami 😉

    nick nieaktualny, Gagatka lubią tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 09:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Ja mam Łucję 😊. Od zawsze wiedziałam, że tak moja córka będzie miała na imię. Mąż nie miał szans ze swoimi propozycjami 😉
    ❤️😍

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 14:11

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 09:22

    Anet.kaa, Gagatka, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 14:12

    Joan, Gagatka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Zapomniałam o migdałach dziś na zakupach, shiet.
    Mi owsianka trochę się znudziły, jem je od 5 lat :D teraz gryczanki, serek wiejski z nasionami i płodne kanapki.
    Dziś pasta z makreli z twarożkiem i kiełkami na śniadanie.
    2 śniadanie koktajl siemię lniane/banan/szpinak/borowki/burak
    Obiad łosoś pieczony z suszonymi pomidorami i kaszą gryczaną
    Obiad 2 zupa ogórkowa i kanapka jak na śniadanie
    Kolacja ananas 2 plastry i zapewne coś jeszcze

    Jem duuuuuzooo 😀

    Wyglada ladnie! Ja dzis na sniadanie.. Tort, bo tesc mial wczoraj urodziny, a nie chcialam wieczorem.
    Potem taki kotlet z buraka, jak burger i zupa ogorkowa, na kolacje pewnie jakas kanapka chociaz mam ochote na tosty :)

    Dzis nie byl moj dobry dzien jedzeniowo :) ale lece na joge zaraZ.

    Moj maz je owsianki, ja nie znosze, wiec zazwyczaj jakies twarozki, jajka jem rano

    Ale na wakacjach bedzue mnostwo warzyw, owocow, ryb i owocow morza, to moze moj maz naladuje sie witaminami, cynkiem i selenem :)

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27172

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Mi też nikt nigdy nie wspomniał o ciałku zoltym, ale też nie dopytywałam.
    Wrzuciłaś dzisiaj ciałko żółte 😉 ono powstaje z pękniętego pęcherzyka. Lekarze nie używają tej nazwy za często przy pacjetkach aby nie przerazić tych ,które nie wiedzą co to takiego i aby nie trzeba było im tego tłumaczyć ;) Dlatego jak się znasz to pytaj odrazu czy jest widoczne ciałko żółte na jajniku ;) płyn w zatoce Dauglasa nie utrzymuje się za długo i niekoniecznie musi świadczyć o przebytej owulacji. Ciałko żółte jest dłużej widoczne i jest przez to lepszym nieco wyznacznikiem tego, że owulacja się odbyła.

    Minea lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ