X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 29 lipca, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, widzę że pytalyscie o mnie.

    Co tu dużo mówić, czas był i jest ciężki dla nas, ale widzę że ta przykra sytuacja bardzo nas do siebie jednak zbliżyła. Nie chcę tego mówić ale wbrew pozorom mocno się przysłużyła.

    Jestem w szpitalu, zaaplikowali mi cytotec dopochwowo, po obiedzie wzięłam 2 tabletki doustne.

    Na USG pęcherzyk się zmniejszył i pojawiły się w nim skrzepy, więc ewidentnie się wchłaniał. Miał dzisiaj 24mm, poprzednio w piątek 32mm.

    Miałam badania krwi: beta w trzy dni spadła do 13tys, a więc l 12,5 tysiaca! Bardzo cieszy mnie ten wynik.

    Za to nie cieszy hemoglobina która w dwa tygodnie z 12,5 spadła na 11,5, poszły też erytrocyty j hematokryt. MCHC itd. w połowie normy. Muszę się tym dobrze zająć... Czy to możliwe że organizm przygotowywał się do poronienia w taki dziwny sposób i posypały się parametry?

    Zaczęłam ronic jakoś godzinę temu. Szybko bardzo, cieszy mnie to. Na razie jest znośnie z bólem, miewałam gorsze miesiączki.

    Zdziwiłam się bo jestem bardzo głodna odkąd się zaczęlo. I mam zachcianki większe niż przeżyłam w ciąży. A najbardziej na wino czerwone, ale koniecznie zimne z lodówki. Coś czuję że sobie na tą hemoglobine wezmę po wyjściu ze szpitala. I wleci sałatka z wątróbka.

    Co jeszcze... Weekend spędziłam na nie myśleniu. Pomijam fakt że od piątku bolała mnie głowa. W sobotę byliśmy w zoo i na tajskim jedzeniu, wczoraj przeszliśmy się na festyn do wioski obok i zjedliśmy fajne jedzonko.

    Jest średnio, często poplakuje z byle pierdoły, ale jakoś się trzymam. Myślę o tym co przede mną, bo przecież ważne są dni których nie znamy...

    PS w moim szpitalu dobrze karmią, przynajmniej mi smakuje. Wakacje all inclusive tylko brakuje %. 🥴

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 985 2666

    Wysłany: 29 lipca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku, serce pęka jak się to czyta ❤️‍🩹jesteś silna! Dobrze,że masz oparcie w mężu. Przejdziecie przez to razem.
    Jak już się zaczęło to niech szybko się skończy,żebyś mogła zacząć od nowa. Mocno Cię przytulam 🫂

    Melduje, że 🦖 wskoczył do brzuszka i niech tam sobie siedzi 🥹💫
    Teraz czekamy 😊 05.08 beta.
    Progesteron mógłby być wyższy, jest niecałe 15, potem ma dzwonić lekarz to może coś dołoży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca, 18:45

    gattina, Zosis, Marti27, Angi90 , Cukruś, Beezi, Pfry, Mart768, Emka06, rozalaa, BuBu90, Kania_czubajka, Amunicja, Clausix, jo_ana, Dara, Paprota9418, RinTinTin lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 779 1549

    Wysłany: 29 lipca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy Słonko. Ty jesteś twarda jak stonka (tak mówiła kiedyś moja serdeczna przyjaciółka i to jest komplement). Naprawdę z całego serca wierzę, że masz już wystarczająco doświadczeń życiowych i los się odwróci. Jedzonko z festynu brzmi zachęcająco tak samo jak i czerwone winko. 🤩 organizm wie, czego potrzebuje, trzeba mu dostarczać 😊

    Migotka 😍 jak słodko. Pewnie, że posiedzi 😇

    Pfry skoro tak wpisali to może dobry znak i teraz IUI przypomni o sobie pozytywną betą 🤭 Jaki macie plan na te dwa tygodnie czekania?

    Aśś z mojej perspektywy miałaś zupełnie normalna reakcje. Ale szybko się pozbierałaś. A jakie masz wskazania do histero, przypomnij?


    Marti, Lipcowa miło Was widzieć 😊

    Rozalaa 🗣️

    Emka czytałam, że zmieniasz pracę, gratulacje. Ja też, idziemy w to razem 🤭

    Oferta przyszła, jak już straciłam nadzieję na zmiany. Będę miała rewolucje w życiu, bo to praca stacjonarna, ale czuje, że potrzebuje nowego początku. Ja zaczynam już we wrześniu, a Ty? Po przeczytaniu Twojego wpisu stwierdziłam, że też nie przerywamy starań. Jeszcze przez pół roku naturalnie, za 3-4 miesiące chce zrobić hsg z lipiodolem (wskazane przy Endo). Jak do końca roku nie zaskoczy to może będę gotowa na starania z pomocą medyczna. Bardzo liczę na to, że rezygnacja z toksycznego (mentalnie) środowiska pracy poprawi mój ogólny stan 😊



    Beezi, rozalaa, Emka06, Mart768, Angi90 , Clausix lubią tę wiadomość

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30

    29.08. 2mm Cudu 😍
    19.09 - następna wizyta
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 1236 2208

    Wysłany: 29 lipca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku mocno Was oboje tule...to dla Was niezwykle ciężki czas, ale dobrze że jesteście w tym razem.. serce mi pęka jak to wszystko czytam...jest mi tak bardzo przykro, że musiało Was coś takiego spotkać...mam nadzieję, że poronienie przebiegnie sprawnie i chociaż w tej płaszczyźnie będzie tak jak należy...
    Myślami jestem z Wami ❤️ wiem, że jesteś silną, Twój mąż na pewno też sobie porodzi, najważniejsze abyście nie zapomnieli w tym wszystkim o sobie na wzajem...

    Ona👱‍♀️ 26
    AMH 2.0
    -Witamina D
    -Kwas foliowy
    -Inozytol
    -Euthyrox 75
    -NAC
    -KoenzymQ10
    -Resveratrol
    -Probiotyk OmniBiotic10
    On🧔 27
    -Witamina D, C,E
    -Kwas foliowy
    -L-karnityna
    -Resveratrol
    -Koenzym Q10
    Starania o pierwszego 👶 od 12.2021
    05.05.2022-->II niestety CP w jajowodzie, poronienie trąbkowe...💔
    maj-->lipiec przerwa w staraniach, czekanie na HSG
    29.07.2022-->HSG, oba jajowody drożne, wszystko okej, lekarz daje zielone światło
    03.2023-->kolejna CP💔, metotreksat, teoretycznie podziałał beta spadała ale jajowód nie wytrzymał, kilka dni po wyjściu ze szpitala krwotok wewnetrzny i usunięcie lewego jajowodu...
    19. 04. 2024--> pierwsza wizyta u M.P.
    Czerwiec 2024--> histeroskopia, wycięcie zrostów (adenomioza)
    23.08.2024--> początek stymulacji 😍
    1 procedura IVF--> 0 blastocysty 💔
  • Roszponka Autorytet
    Postów: 470 508

    Wysłany: 29 lipca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy❤️‍🩹 tak, wyniki mogą szybować w dół, pamiętam że moje też poleciały. Dobrze, że macie siebie. Niestety, ciężki czas może być jeszcze długo, ale kiedyś się w końcu skończy i wyjdzie to słońce... Przytulam

    oloska lubi tę wiadomość

    starania od 06.2021
    ______________________________
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    10.2024?
  • Pfry Autorytet
    Postów: 913 1820

    Wysłany: 29 lipca, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku dobrze, że zaczęło się naturalnie. Trzymam kciuki, aby wszystko się ładnie oczyściło i nie był potrzebny zabieg. Ból bywa różny, jak ja roniłam to praktycznie mnie nie bolało, ok. 4 dnia czułam mocniejsze skurcze, bo chyba jeszcze resztki się odrywały, ale to zwykły Apap na noc pomagał. Na pewno trzeba starać się rozluźniać, nie spinać mięśni.

    Cieszę się, że masz dobrą opiekę i dobrze Cię karmią.

    Wiem, że to wszystko jest bardzo emocjonujące dla Was 🫂 jest to absolutnie zrozumiałe.

    Lexia lubi tę wiadomość

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, najpewniej przeleczenie Endolimax nana 🧐
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 29 lipca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, brak słów na to co musisz teraz przejść 💔 Jesteś silna 🫂

    Migotko, niech się 🦖 rozgości na długie miesiące🤞

    Bambi, gratuluję! 🤩 Pamiętam jak pisałaś o toksycznej atmosferze w pracy, więc bardzo się cieszę, że się stamtąd wyrwałaś. A to ta sama branża, w której pracowałaś dotychczas, czy zupełnie coś innego? Ja mam trzymiesięczny okres wypowiedzenia, ale poprosiłam o skrócenie o miesiąc, więc zaczęłabym w październiku. Trochę się boję, bo moja dotychczasowa praca była okej, powiedziałabym nawet, że idealna na czas starań, a potem ciąży. Nie było dram, robota do przerobienia, szef ludzki, umowa na czas nieokreślony. Ale czułam, że stoję w miejscu, że się tam postarzałam mentalnie, że nic mnie tam już nie czeka. No i kasa też taka sobie, a budowa i leczenie niepłodności pochłania grube tysiące. Może będę żałować, ale chcę spróbować. Ta oferta to taki powiew świeżej energii, której bardzo potrzebuję.

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5587 3459

    Wysłany: 29 lipca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy całym serduchem z Wami💔 🫂

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 779 1549

    Wysłany: 30 lipca, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Siesiepy, brak słów na to co musisz teraz przejść 💔 Jesteś silna 🫂

    Migotko, niech się 🦖 rozgości na długie miesiące🤞

    Bambi, gratuluję! 🤩 Pamiętam jak pisałaś o toksycznej atmosferze w pracy, więc bardzo się cieszę, że się stamtąd wyrwałaś. A to ta sama branża, w której pracowałaś dotychczas, czy zupełnie coś innego? Ja mam trzymiesięczny okres wypowiedzenia, ale poprosiłam o skrócenie o miesiąc, więc zaczęłabym w październiku. Trochę się boję, bo moja dotychczasowa praca była okej, powiedziałabym nawet, że idealna na czas starań, a potem ciąży. Nie było dram, robota do przerobienia, szef ludzki, umowa na czas nieokreślony. Ale czułam, że stoję w miejscu, że się tam postarzałam mentalnie, że nic mnie tam już nie czeka. No i kasa też taka sobie, a budowa i leczenie niepłodności pochłania grube tysiące. Może będę żałować, ale chcę spróbować. Ta oferta to taki powiew świeżej energii, której bardzo potrzebuję.


    Rozumiem. Ja uważam, że lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało 🤭 Tym bardziej, jak kasa taka sobie. Może kolejna praca też będzie idealna pod starania i ciąże?

    Amunicja i Zosia, nasze Menadżerki przez wielkie "M" to Wasz przykład popchnął mnie do zmiany pracy, jak już miałam osiąść na mieliźnie 😜 Niech moje dziecko też ma aktywna, zadowolona z pracy mamę. W sumie zawsze chciałam, żeby dzieci mogły być ze mnie dumne, a nie patrzyły na kogoś, kto chodzi do pracy bez satysfakcji.

    Więc może tak mialo być u nas też? 😊

    Halko, kto potrzebuje jeszcze dzisiaj kciuków? 🤞☘️

    Emka06, Amunicja, Angi90 lubią tę wiadomość

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30

    29.08. 2mm Cudu 😍
    19.09 - następna wizyta
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3017 7344

    Wysłany: 30 lipca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Rozalaa, walczą✊🏻🍀❤️ Co Cię najbardziej stresuje? Wiesz, że możesz się wygadać 🫂
    Ej do piątku?!😵‍💫 Jutro macie 6 dobę, nie? Nie mam pojęcia czy 7 cm to dużo na jajnik?🤔 Cieszę się, że będziecie mieli możliwość razem odsapnąć💞

    Bambi, gratuluję zmiany🎉 Super, że w końcu udało się znaleźć ten nowy oddech!🥂

    Beezi, jabadu, strasznie dużo się u Was dzieje 🤩Jak Twoje wyniki?🤞🏼🍀

    Lipcowa, super, że znów masz więcej rąk do pomocy!🥰 Niech Stary rehabilituje się grzecznie, Lili pomoże, póki jeszcze nie jest ciężka 😅

    Siesiepku, jak tam po nocy?🫂🍀

    Pfry, trzymam kciuki 🤞🏻 za efekty IUI ✨ Nareszcie!☺️

    Migotka, widziałam ten 08.08 i już się uśmiechałam pod nosem, że zabetujemy razem 🫢😅I zaraz liczę, liczę - no gdzie ona wytrzyma!?🙉 Niech się Kropek wgryza głęboko🙏🏻🤞🏼🤞🏼
    Dziękuję😘 dobrze się czuję, ale ciężko mi powiedzieć/nazwać co właściwie czuję, jakoś tak ... Nic chyba. Wzruszam się chwilowo, ale to już naprawdę wtedy, kiedy nie robię nic, więc rzadko🙇🏻‍♀️

    Lecę zbadać proga 🧐

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 985 2666

    Wysłany: 30 lipca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 👋
    Tak piszecie o zmianie pracy i kusicie 🫣 szósty rok leci w tym samym miejscu i czasem mam przebłyski, żeby coś zmienić ale w obecnej sytuacji nie mogę sobie na to pozwolić. Byłoby za dużo kombinowania z wolnym, tutaj wszyscy rozumieją i aktualnie trzymają kciuki,żeby wróciła za dwa lata 😅

    Cukruś, odezwali się z pracy?

    Angi, to już jutro 🥹🍀

    Siesiepku, myślę o Tobie.

    Bubu, jak u Ciebie sytuacja?

    Amunicja coś nam ucichła 👀 podejrzewam, że dużo śpi 😴

    Moje leki chyba jakoś tam działają bo czuje, że wychodzi opryszczka 😵‍💫

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 985 2666

    Wysłany: 30 lipca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:

    Migotka, widziałam ten 08.08 i już się uśmiechałam pod nosem, że zabetujemy razem 🫢😅I zaraz liczę, liczę - no gdzie ona wytrzyma!?🙉 Niech się Kropek wgryza głęboko🙏🏻🤞🏼🤞🏼
    Dziękuję😘 dobrze się czuję, ale ciężko mi powiedzieć/nazwać co właściwie czuję, jakoś tak ... Nic chyba. Wzruszam się chwilowo, ale to już naprawdę wtedy, kiedy nie robię nic, więc rzadko🙇🏻‍♀️

    Lecę zbadać proga 🧐
    Taaak, pomyliła mi się data z godziną 😂 6dpt wypada w niedzielę dlatego miałam wybór czy chce pierwszą betę zrobić w sobotę czy w poniedziałek. Stwierdziłam,że poniedziałek lepszy bo sobota to za wcześnie, to nawet niecałe 5dpt to jakby tam wyszło 0 to już bym się zestresowała, a tak to 7dpt będzie już wiarygodne 😊 proga warto sprawdzić, więc to dobry ruch 🥰 mam dołożone 3x2 luteiny podjęzykowej fuuj 🤢

    Angi90 , Pfry lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2299 2392

    Wysłany: 30 lipca, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka nie, niestety sie nie odezwali. Na razie ogłoszenie wisi nadal. Może dzisiaj oddzwonią? Mieli dać znać nawet jak decyzja będzie odmowna a tu klops, nie lubię takiego marnowania czasu. Od osoby, która startuje na dane stanowisko oczekuje się wiele a tu ciężko nawet oddzwonić, że jednak wybrali kogoś innego.

    Donoszę, że moje wszystkie wymazy i wirusówki do IUI są w porządku :) Oczywiście bardzo bym się ucieszyła jakby się okazało, że te badania są nie potrzebne :) 🤞🏼
    zdziwiłam się bo przy cytomegalii mam igg dodatnie a igm ujemne czyli wskazywałoby na to, że przeszłam to a nawet nie pamiętam kiedy :D ale czytałam, że wirus może być bezobjawowy, ale też że jest to wirus z rodziny opryszczek a ja w przeszłości baaaaaardzo miałam z tym problem. Dodatkowo różyczkę mam igg dodatni a igm ujemny czyli tez jakbym kiedyś przeszła, ale te przeciwciała chyba objawiają się też jak ktoś był szczepiony.

    Jutro czeka nas niezły trip. Jedziemy do naszej kliniki do Poznania 2h, mąż musi zrobić wymaz z cewki na chlamydie i musimy zawieźć podpisane zgody na IUI. I później od razu do Wrocławia 2h bo musi zawieźć papiery na uczelnie bo dostał się na magisterkę, ale to jeszcze nie jest pewne, że na pewno tam pójdzie bo chciałby do Poznania, ale tam rekrutacja zaczyna się dopiero 1 sierpnia i później spowrotem do domu 1.5h 🫣🫣
    Dziewczyny z Wrocławia lub okolic możecie mi polecić jakieś fajne miejsca do spacerowania lub knajpki bo pewnie tam spędzimy popołudnie i wieczór :)

    Angi jak nastawienie przed jutrem? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 10:02

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia - ilość i ruch baaaardzo wzrosły za to morfo nadal 0% ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14% ➡️ zabieg usunięcia 10/2024

    obecnie 19cs
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 30 lipca, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzę dzisiaj. 👀
    Z dwóch pęcherzyków został pęcherzyk 6mm, lekarz powiedział że tydzień w domu i powinno się skończyć, żeby potraktować to jak okres. Profilaktycznie antybiotyk, dostanę też żelazo.

    Pauli19, Angi90 , Beezi, Clausix lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3105 8197

    Wysłany: 30 lipca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, Bambi jestem z Was dumna! 😘
    Życie jest za krótkie żeby bać się i stać w miejscu 🙃 powodzenia w nowych środowiskach, na pewno poradzicie sobie świetnie 🤞🏻

    Migotka ja zaraz po transferze też dostałam opryszczki 🤭 potraktuj to jako dobry znak - organizm osłabiony to Kropek ma lżej wgryźć się mocno 😁

    Siesiepku zaplanowałaś sobie coś na najbliższe dni? Mam nadzieję, że ktoś bliski będzie non stop 😘 nie znam słów, które mogłyby Ci pomóc ale wiedz, że myślę o Was ciepło ❤️ "jeśli idziesz przez piekło - nie zatrzymuj się" 🥺

    Angi takie nastawienie jest bardzo dobre. Nie bierz sobie za dużo do głowy, a my wszystkie tutaj zaciskamy mocno kciuki 🍀🤞🏻🍀🤞🏻

    Cukrus faktycznie szykuje Wam się spora "wycieczka"! 😁

    Aśś jak samopoczucie? 😘

    Dzisiaj Dzień Sernika! 🥧
    Grzecznie świętuję i serwuję każdej po kawałeczku! 🥰

    Angi90 , Emka06, Anka96 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10361 14104

    Wysłany: 30 lipca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Hejka 👋
    Tak piszecie o zmianie pracy i kusicie 🫣 szósty rok leci w tym samym miejscu i czasem mam przebłyski, żeby coś zmienić ale w obecnej sytuacji nie mogę sobie na to pozwolić. Byłoby za dużo kombinowania z wolnym, tutaj wszyscy rozumieją i aktualnie trzymają kciuki,żeby wróciła za dwa lata 😅

    Cukruś, odezwali się z pracy?

    Angi, to już jutro 🥹🍀

    Siesiepku, myślę o Tobie.

    Bubu, jak u Ciebie sytuacja?

    Amunicja coś nam ucichła 👀 podejrzewam, że dużo śpi 😴

    Moje leki chyba jakoś tam działają bo czuje, że wychodzi opryszczka 😵‍💫
    Wyszłam wczoraj ze szpitala, usłyszałam wczoraj po raz pierwszy serduszko malucha 🥹 bije jak dzwon, maluch rośnie 🥹 podskakuje i macha rączkami i nóżkami 🥰 no przyczyna jest nie do końca znana. Wyglądało to na opróżnienie krwiaka bo wylało się i jest czysto na dzień dzisiejszy 🤷🏼‍♀️ mam też niewielkie odwarstwienie kosmówki więc muszę się troszkę bardziej pooszczędzać. Za tydzień kontrola i zobaczymy co powie mi lekarz na tą kosmówke ☺️ dzisiaj oddałam krew na pappe i na test nipt ☺️ czekam teraz aż mąż wyjdzie z pracy i wracamy do domciu żebym mogła troszkę poleżeć. No i muszę kupić coś słodkiego za to, że tyle krwi dziś oddałam 😅 05.08 mam prenatalne i staram się nie stresować choć wiadomo to bardzo ważne badanie ☺️ ale wierzę, że mój łobuz jest zdrowy jak ryba ❤️

    migotka_, Roszponka, Angi90 , Mart768, Clausix lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1882 5311

    Wysłany: 30 lipca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo Lejdis 😊

    Bambi myślę, że to super decyzja 😎 możliwość rozwoju w pracy nie dla każdego jest istotna, ale jeżeli chcesz i wiesz, że się da, to idź w to 😊 chyba wszystkie jesteśmy już w takim momencie, że nie ma złego czasu na ciążę, kiedy by się nie pojawiła, to szczęście przysłoni wszelkie trudności 😏

    Angi no wiesz, ja mam to samo co mówiła Migotka ostatnio, dwubiegunówka 🤣 Jedna strona: nie martw się na zapas, zrobiłaś co mogłaś, będzie dobrze 👍
    Drugą strona: jeśli trzeba będzie zaczynać od początku - wiem jak wygląda stymulacja, punkcja - no i wiem, że nie dam rady wtedy chodzić do pracy i się siłować z dzieciakami, a ja nienawidzę chodzić na zwolnienia 😤
    Noo jajnik normalnie ma około 2 cm więc sporo, dlatego pewnie jeansy tak pasują w pasie 😅 za proga 🤞
    No właśnie ja nie rozumiem dlaczego mówiła czwartek/piątek skoro mają być do 5 doby hodowane 🤷‍♀️ ale spoko - znalazłam sobie zajęcie, przerabiam starą spiżarkę na pralnię 🥲 Angi zainspirowałaś mnie do akcji ,,remont” 😘

    Migotka sobota to zdecydowanie za wcześnie! 😅 trzymaj się wtedy z daleka od laba i testów! 🤣

    Siesiepy zadbaj teraz o siebie 🫂

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    ---> IVF ✨🍀
    💉 15.07 --> Mensinorm75 + Ovaleap150 + Orgalutran
    25.07📍 punkcja - 16🫧--> 8🫧 🪄 ICSI --> ❄️5bb ❄️4bc
    19.08 - 🍍FET🍍 ❄️ ❄️
    9dpt betaHCG 135,6 mIU/ml 🙏🍀
    11dpt betaHCG 278,1 mIU/ml 🍀✨
    12.09 wizyta⌛️ 🙏🍀
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 30 lipca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala u mnie też mówił sobota - niedziela, a punkcja była w poniedziałek i dzwonił w niedzielę;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 30 lipca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry
    Trzymam kciuki za udaną randkę dwóch gamet w jajowodzie. Niech dają z siebie to, co najlepsze 🙂

    Marti27
    Tak kapie dzień za dniem i nim się obejrzysz będziesz kupować tort na pierwsze urodziny 🙂 Miło czytać jak dobrze dogadujecie się z Frankiem.

    Mart768
    Wyczuwam dziewczyńską sztamę między Tobą a córeczką 🥰 Do zmiany zestawu pochylającego się nad przewijakiem na pewno szybko się przyzwyczai. Wyjścia nie będzie, mądra dziewczynka na pewno prędko skalkuluje, że sucha pielucha jest tego warta 😉

    Cukruś
    Udanej „wycieczki krajoznawczej”😊 I niech zadzwonią z jedyną słuszną informacją 🤞🏻

    Angi90
    Dom gotowy, a Ty? Jak Ci na ciele i duszy przed TYM DNIEM?

    Lipcowa
    Stary wreszcie lżejszy o gips, yay! Niech się trzyma w dobrym zdrowiu i już więcej nie szaleje. Skończyło się kawalerskie życie 😅

    Siesiepy
    Patrzę jak osioł na Twoją wiadomość i nie wiem co napisać. Myślę, że wcale nie musisz być teraz silna, pozwól wybrzmieć wszystkim emocjom, a te trudniejsze zagospodaruj z terapeutą. Jak najmniej fizycznego bólu i szybkiego zamknięcia tego szpitalnego rozdziału.

    Bambi92, Emka06
    O jak mi się to podoba! Najważniejszy jest dobrobyt i dobrostan tych, którzy się starają o dziecko. Na dobrostan dziecka przyjdzie czas jak już się pojawi. Bardzo wspieram przedsiębiorcze, ambitne i samodzielne kobiety. My kobiety jesteśmy siłą 💪 Życzę Wam powodzenia, satysfakcji z osiągnięć i wielkiej samorealizacji.

    Migotka
    Niech się wygryzie jak pirania i nie wyłazi przed kwietniem ✊🏻

    Angi90 , Emka06, Mart768, Marti27, Pfry lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 1772 1012

    Wysłany: 30 lipca, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi kciuki za proga i transfer ✊️✊️🍀

    Siesiepy trzymaj się 🍀 i odpoczywaj 🥰

    Angi90 lubi tę wiadomość

    13 CS (wcześniej 3,5 roku)


    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji ❌
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne ✅️
    __________
    Wrzesień --> cykl stymulowany Aromek+Ovitrelle 🍀
‹‹ 1090 1091 1092 1093 1094 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ