X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2889 4783

    Wysłany: 30 lipca, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane 💛

    Zbieram się i zbieram, żeby coś Wam poodpisywać ale wir wicia gniazda mi się włączył na maksa j robię w każdym kątku porządki dość spore 😅 całe szczęście, że człowiek rok temu się wprowadził, to mniej do ogarniania ma ale ile przez rok można nazbierać to głową mała 😄

    🐛Siesiepy, bardzo smutno mi się czyta twoj post...ale ja wierzę, że coś jest po coś w naszym życiu. Dostałaś bardzo mocnego kopa w dupe w tych staraniach ale mam wielką nadzieję, że będziesz miała teraz z górki. Daj sobie czas na wszystko, częstuje dobrym zimnym winkiem i czekoladką 🍫🍷

    🐛Cukruś ja polecam Cegielnie koło rynku, mają pyszne jedzonko a później na spacer do rynku 😊 intensywny dzień ale dacie radę. Co mąż planuje studiować?

    🐛Bubu, ktoś pisał, że Ty w tej ciąży to się nastresujesz i też mam takie zdanie. Mam nadzieję, że krawienia przestaną płatać Ci figle i Cię stresować. A po prenatalnych będziesz w pełni mogła cieszyć się ciąża. No i czekam na wieści o płci bo chyba nie zablokowałaś opcji w NIFTY?😊🤭 Jaka lubisz czekoladę najbardziej?😁

    🐛Angi czekam na Twoje fotki z remontów. Ten kolor jaogodowotruskawkowomalinowymus to gdzie będzie? Śliczny kolor widziałam 😄 Dużo Wam zostało? I trzymam kciuki za transfer Bejbe🤞🏻🤞🏻

    🐛Emeczko, bardzo Cię przytulam. Liczę, że te trzecie podejście będzie te szczęśliwe 🍀 Jak się czujesz?

    🐛Migotka kciuki za tego dinka 🦕 niech rośnie w siłę 💪

    🐛Aśś czasami ta niewiedza i niepewność jest cholernie ciężka w życiu. Mam nadzieję, że dzisiaj Ci troszkę lepiej. My stawiając dom, tez miałam kryzys jak widziałam te dwa puste pokoje "z myślą o dzieciach" a każdy nowy cykl ciął mi skrzydła. Później z jednego zrobiłam gościnny a z drugiego typowa graciarnie 🙈 Realizuj swój plan a pamietaj, że pokój to tylko ściany. Ściskam mocno 😘

    🐛Lipcowa cieszę się, że u Was z górki! Co tam u Panny Lili? Jak u Was dzionki wyglądają? 🤗

    🐛Rozalla czy mogę już trzymać kciuki za cały procesik? 😊 Chciałam pyta czy zwolniłaś coś ale widzę, że remoncik wjechał 😄 Twój stary też taki wariat do pracy? Czy jednak ty jesteś tym mentorem?😁😁

    🐛Co do zmiany pracy...dziewczyny czasami taka zmiana ma wielkie korzyści i plusy..ja jestem fakt typem człowieka co lubi pracować bez zmian w tym samym miejscu ale jak to mówią "do odważnych świąt nalezy". Bardzo się cieszę na Wasze zmiany. Oby owocowały nowymi lepszymi stanowiskami i super ludźmi w pracy 🍀

    🐛Anka jak się czujesz dzisiaj?😘

    🐛SandraH co u Ciebie?

    🐛Pfry co słychać?

    🐛RinTinTin też się coś nie odzywa, tylko dupke wozi w fajne miejsca 😁😁😁🤭

    🐛Amunicjo kiedy jakas wizyta z dinkiem? Pracujesz ? 😁🦕

    Jeżeli do kogoś się nie odniosłam, przepraszam bardzo🙂‍↕️

    Zamowiłam sobie nowa narzutę na lozko, czy to już ten wiek, że człowieka cieszy nawet kawałek materiału? 😅

    A tak na marginesie to miałam kontrolę z ZUSu 😜

    Emka06, SandraH.97, Angi90 , RinTinTin lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3128 7790

    Wysłany: 30 lipca, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, wierzę, że w domu dojdziesz jakoś do siebie, chociaż już nic nigdy nie będzie takie samo ❤️‍🩹

    Bubu, odpoczywaj ❤️ Trzymam kciuki za wyniki ✊🍀

    Lipcowa, kaskader teraz ćwiczy sprawność zmieniając pieluchy i zapinając małe bodziaki? I bardzo dobrze 👏

    Migotka 🤞❤️

    Angi, trzymam kciuki za transfer i betę ✊ 8.08 to rocznica mojego ślubu 😉

    Bambi, widać, że zmiana dodaje Ci skrzydeł 😍 Już dawno nie było czuć takiego powiewu świeżości i radości u Ciebie 🥹

    Rozalka, oby plany awaryjne nie były potrzebne 🍀

    Cukruś, super wycieczka Wam się kroi 😁

    Amunicja, kiedy widzisz się z Hecą? Planujesz robić Nifty lub podobne badanie?

    Marti, super, że tak Wam w miarę gładko leci 🥹 Oby tak zostało 🍀

    Mart, gratuluję przespanych nocy i trochę zazdroszczę - u nas nadal pozostają w strefie odległych marzeń 🤡

    Lipcowa, zawijam kawałek serniczka, póki Bąbel drzemie 🤤

    rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 30 lipca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja
    Czy po wielkim sprzątaniu przychodzi czas na przemysłowe lepienie pierogów i pakowanie bigosu do słoików? 😉 I jak idzie kompletowanie wyprawki?
    Kontrola ZUSu- spoko, jak kontrola drogowa. Jeśli jest się fair i nie ma się nic za uszami, to „miłego dnia i szerokiej drogi” 🙂
    Ja pracuję, tylko rytm dobowy mi się przesunął. Jestem demonem produktywności w godzinach 4:00-17:00, a potem to szkoda gadać 🫣

    Beezi
    Wizyta jutro. Któreś z NIPT zrobię na pewno i to w pierwszym rozsądnym terminie 🙂
    Doczytałam o poważnych planach- niech dobry duch budownictwa ma Was w swojej opiece 😉
    Jakieś plany wycieczkowe z Ignaśkiem?

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 866 2170

    Wysłany: 30 lipca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś gratulacje dla męża :) ale numer, my tez jutro jedziemy do Wro :D jeśli chodzi o jedzenie to dla mnie bezkonkurencyjny jest Wokin. Ewentualnie mangomama, ale tam jest dość drogo ^^

    Siesiepy tulę bardzo mocno. Z dwojga zlego to chyba trochę lepiej, że udało się uniknąć zabiegu…

    KarolinaAnastazja kontrola z ZUSu 🙀 nieźle ^^ a tak z ciekawości - o jakiej porze i w jakim dniu tygodnia przyszli?

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10361 14104

    Wysłany: 30 lipca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Cześć Kochane 💛

    Zbieram się i zbieram, żeby coś Wam poodpisywać ale wir wicia gniazda mi się włączył na maksa j robię w każdym kątku porządki dość spore 😅 całe szczęście, że człowiek rok temu się wprowadził, to mniej do ogarniania ma ale ile przez rok można nazbierać to głową mała 😄

    🐛Siesiepy, bardzo smutno mi się czyta twoj post...ale ja wierzę, że coś jest po coś w naszym życiu. Dostałaś bardzo mocnego kopa w dupe w tych staraniach ale mam wielką nadzieję, że będziesz miała teraz z górki. Daj sobie czas na wszystko, częstuje dobrym zimnym winkiem i czekoladką 🍫🍷

    🐛Cukruś ja polecam Cegielnie koło rynku, mają pyszne jedzonko a później na spacer do rynku 😊 intensywny dzień ale dacie radę. Co mąż planuje studiować?

    🐛Bubu, ktoś pisał, że Ty w tej ciąży to się nastresujesz i też mam takie zdanie. Mam nadzieję, że krawienia przestaną płatać Ci figle i Cię stresować. A po prenatalnych będziesz w pełni mogła cieszyć się ciąża. No i czekam na wieści o płci bo chyba nie zablokowałaś opcji w NIFTY?😊🤭 Jaka lubisz czekoladę najbardziej?😁

    🐛Angi czekam na Twoje fotki z remontów. Ten kolor jaogodowotruskawkowomalinowymus to gdzie będzie? Śliczny kolor widziałam 😄 Dużo Wam zostało? I trzymam kciuki za transfer Bejbe🤞🏻🤞🏻

    🐛Emeczko, bardzo Cię przytulam. Liczę, że te trzecie podejście będzie te szczęśliwe 🍀 Jak się czujesz?

    🐛Migotka kciuki za tego dinka 🦕 niech rośnie w siłę 💪

    🐛Aśś czasami ta niewiedza i niepewność jest cholernie ciężka w życiu. Mam nadzieję, że dzisiaj Ci troszkę lepiej. My stawiając dom, tez miałam kryzys jak widziałam te dwa puste pokoje "z myślą o dzieciach" a każdy nowy cykl ciął mi skrzydła. Później z jednego zrobiłam gościnny a z drugiego typowa graciarnie 🙈 Realizuj swój plan a pamietaj, że pokój to tylko ściany. Ściskam mocno 😘

    🐛Lipcowa cieszę się, że u Was z górki! Co tam u Panny Lili? Jak u Was dzionki wyglądają? 🤗

    🐛Rozalla czy mogę już trzymać kciuki za cały procesik? 😊 Chciałam pyta czy zwolniłaś coś ale widzę, że remoncik wjechał 😄 Twój stary też taki wariat do pracy? Czy jednak ty jesteś tym mentorem?😁😁

    🐛Co do zmiany pracy...dziewczyny czasami taka zmiana ma wielkie korzyści i plusy..ja jestem fakt typem człowieka co lubi pracować bez zmian w tym samym miejscu ale jak to mówią "do odważnych świąt nalezy". Bardzo się cieszę na Wasze zmiany. Oby owocowały nowymi lepszymi stanowiskami i super ludźmi w pracy 🍀

    🐛Anka jak się czujesz dzisiaj?😘

    🐛SandraH co u Ciebie?

    🐛Pfry co słychać?

    🐛RinTinTin też się coś nie odzywa, tylko dupke wozi w fajne miejsca 😁😁😁🤭

    🐛Amunicjo kiedy jakas wizyta z dinkiem? Pracujesz ? 😁🦕

    Jeżeli do kogoś się nie odniosłam, przepraszam bardzo🙂‍↕️

    Zamowiłam sobie nowa narzutę na lozko, czy to już ten wiek, że człowieka cieszy nawet kawałek materiału? 😅

    A tak na marginesie to miałam kontrolę z ZUSu 😜
    No nastresuję się ale najważniejsze, żeby z maluchem wszystko było ok 🥰 oczywiście, że nie zablokowalam opcji płci 😁 chcę już móc zwracać się osobowo do mojego Bombonka 😍 co do czekolady to w chwili obecnej nie mam w ogóle pociągu do czekolady 😁 tylko po badaniach zjadłam pączka, którym zresztą do tej pory mi się odbija 🤣

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2299 2392

    Wysłany: 30 lipca, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja mąż w kwietniu obronił inżyniera z elektrotechniki a teraz magisterkę będzie robił z energetyki lub kontynuował eletrotechnike zależy ktora uczelnie wybierze, bardziej mu zależy na Poznaniu bo tam energetyka jest 😊 ale i to i to mu się przyda jednakowo.

    Dzięki za polecajki ❤️

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia - ilość i ruch baaaardzo wzrosły za to morfo nadal 0% ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14% ➡️ zabieg usunięcia 10/2024

    obecnie 19cs
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 1236 2207

    Wysłany: 30 lipca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Cześć Kochane 💛

    Zbieram się i zbieram, żeby coś Wam poodpisywać ale wir wicia gniazda mi się włączył na maksa j robię w każdym kątku porządki dość spore 😅 całe szczęście, że człowiek rok temu się wprowadził, to mniej do ogarniania ma ale ile przez rok można nazbierać to głową mała 😄

    🐛Siesiepy, bardzo smutno mi się czyta twoj post...ale ja wierzę, że coś jest po coś w naszym życiu. Dostałaś bardzo mocnego kopa w dupe w tych staraniach ale mam wielką nadzieję, że będziesz miała teraz z górki. Daj sobie czas na wszystko, częstuje dobrym zimnym winkiem i czekoladką 🍫🍷

    🐛Cukruś ja polecam Cegielnie koło rynku, mają pyszne jedzonko a później na spacer do rynku 😊 intensywny dzień ale dacie radę. Co mąż planuje studiować?

    🐛Bubu, ktoś pisał, że Ty w tej ciąży to się nastresujesz i też mam takie zdanie. Mam nadzieję, że krawienia przestaną płatać Ci figle i Cię stresować. A po prenatalnych będziesz w pełni mogła cieszyć się ciąża. No i czekam na wieści o płci bo chyba nie zablokowałaś opcji w NIFTY?😊🤭 Jaka lubisz czekoladę najbardziej?😁

    🐛Angi czekam na Twoje fotki z remontów. Ten kolor jaogodowotruskawkowomalinowymus to gdzie będzie? Śliczny kolor widziałam 😄 Dużo Wam zostało? I trzymam kciuki za transfer Bejbe🤞🏻🤞🏻

    🐛Emeczko, bardzo Cię przytulam. Liczę, że te trzecie podejście będzie te szczęśliwe 🍀 Jak się czujesz?

    🐛Migotka kciuki za tego dinka 🦕 niech rośnie w siłę 💪

    🐛Aśś czasami ta niewiedza i niepewność jest cholernie ciężka w życiu. Mam nadzieję, że dzisiaj Ci troszkę lepiej. My stawiając dom, tez miałam kryzys jak widziałam te dwa puste pokoje "z myślą o dzieciach" a każdy nowy cykl ciął mi skrzydła. Później z jednego zrobiłam gościnny a z drugiego typowa graciarnie 🙈 Realizuj swój plan a pamietaj, że pokój to tylko ściany. Ściskam mocno 😘

    🐛Lipcowa cieszę się, że u Was z górki! Co tam u Panny Lili? Jak u Was dzionki wyglądają? 🤗

    🐛Rozalla czy mogę już trzymać kciuki za cały procesik? 😊 Chciałam pyta czy zwolniłaś coś ale widzę, że remoncik wjechał 😄 Twój stary też taki wariat do pracy? Czy jednak ty jesteś tym mentorem?😁😁

    🐛Co do zmiany pracy...dziewczyny czasami taka zmiana ma wielkie korzyści i plusy..ja jestem fakt typem człowieka co lubi pracować bez zmian w tym samym miejscu ale jak to mówią "do odważnych świąt nalezy". Bardzo się cieszę na Wasze zmiany. Oby owocowały nowymi lepszymi stanowiskami i super ludźmi w pracy 🍀

    🐛Anka jak się czujesz dzisiaj?😘

    🐛SandraH co u Ciebie?

    🐛Pfry co słychać?

    🐛RinTinTin też się coś nie odzywa, tylko dupke wozi w fajne miejsca 😁😁😁🤭

    🐛Amunicjo kiedy jakas wizyta z dinkiem? Pracujesz ? 😁🦕

    Jeżeli do kogoś się nie odniosłam, przepraszam bardzo🙂‍↕️

    Zamowiłam sobie nowa narzutę na lozko, czy to już ten wiek, że człowieka cieszy nawet kawałek materiału? 😅

    A tak na marginesie to miałam kontrolę z ZUSu 😜


    Aaaa my dzisiaj byliśmy w Angeliusie bo mąż miał zrobić to HLAC no i ja sobie powtórzyłam jeszcze AMH 😊 no i musieliśmy wypełnić dokumenty do programu bo jak byliśmy w czwartek to nikt nam nie powiedział, no ale już ogarnięte 😊 teraz zostaje czekać na miesiączkę ( ale i tak w połowie cyklu mam zacząć brać duphaston by wywołać ją na czas) no i zaczynamy 😊 cześć badań już mam, wirusowe wszystkie Oki, bioceneza pochwy też Oki, jeszcze tylko na wymazy czekam na chlamydie, ureoplazme i coś tam jeszcze 😊 mam nadzieję że nic nie wyjdzie 😅 także teraz czekamy...ale nie powiem trochę strach mnie dopada i jakoś to wszystko do mnie nie dociera 😅


    Siesiepy dobrze, że ominęło Cię łyżeczkowanie...odpoczywaj i zadbajcie teraz o siebie ❤️

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 26
    AMH 2.0
    -Witamina D
    -Kwas foliowy
    -Inozytol
    -Euthyrox 75
    -NAC
    -KoenzymQ10
    -Resveratrol
    -Probiotyk OmniBiotic10
    On🧔 27
    -Witamina D, C,E
    -Kwas foliowy
    -L-karnityna
    -Resveratrol
    -Koenzym Q10
    Starania o pierwszego 👶 od 12.2021
    05.05.2022-->II niestety CP w jajowodzie, poronienie trąbkowe...💔
    maj-->lipiec przerwa w staraniach, czekanie na HSG
    29.07.2022-->HSG, oba jajowody drożne, wszystko okej, lekarz daje zielone światło
    03.2023-->kolejna CP💔, metotreksat, teoretycznie podziałał beta spadała ale jajowód nie wytrzymał, kilka dni po wyjściu ze szpitala krwotok wewnetrzny i usunięcie lewego jajowodu...
    19. 04. 2024--> pierwsza wizyta u M.P.
    Czerwiec 2024--> histeroskopia, wycięcie zrostów (adenomioza)
    23.08.2024--> początek stymulacji 😍
    1 procedura IVF--> 0 blastocysty 💔
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3016 7344

    Wysłany: 30 lipca, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prog dziś 10,20 ng/ml, Dr mówi, że dobry, 10 miał być minimum, a ja nie lubię być na minimum 😑

    Brakuje mi doby 😵‍💫 Sama nie miałam czasu zaplanować sobie relaksu 🤪
    Zaplanowały go dla mnie Zosia z Basią 🥰
    I pomyślały o wszystkim!
    Zaraz zakładam słuchawki na uszy i odpalam świecę, kładę się w wannie, a na pysk nakładam maseczkę 🦒, jutro po powrocie zaklepuję kanapę i wcinam ciasteczka z 🍍🤤 A jakby tego było mało to działają już przy mnie Zosiowe talizmany🧚🏻‍♀️
    Ktoś poznaje tego Dinusia?😎
    IMG-20240730-211534.jpg
    Zośka! Dziękuję ❤️😁

    Popisała o sobie, po relaksie będę nadrabiać Was 😘

    Amunicja, Lola93, rozalaa, Beezi, Dara, agentka93, Mart768, migotka_, Lipcowa, Emka06, Pfry, Zosis lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 30 lipca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi ja już dziś zaciskam kciuki 🤞🤞🤞

    Angi90 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 30 lipca, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, jesteś cudowna ❤️

    Angi90 , Zosis lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3128 7790

    Wysłany: 30 lipca, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, zaciskam kciuki z całych sił ✊✊

    Amunicja, czekam na wiadomości z wizyty ✊🍀

    Migotka, jak się czujesz? Pfry, jak u Ciebie?

    Siesiepku, mam nadzieję, że już jesteś spokojnie w domu i jesteście ze Starym dla siebie ❤️‍🩹

    Sandra, to już niedługo 🤞🍀 Kiedy ma nadejść 🐒?

    Angi, pytałaś o wyniki, czekam jeszcze na przeciwciała antykardiolipinowe, ale reszta jest w porządku. Więc czekam grzecznie do października i zobaczymy jakie wskazówki dostanę.

    Amunicja, mamy zaplanowane jeszcze dwa urlopy w tym roku, więc powoli coś tam myślimy, we wrześniu Europa, a w grudniu może uda się świętować roczek Bąbla na jakiejś rajskiej plaży? 🤫 Za to na razie zwiedzamy bliższe okolice w przyczepce rowerowej, a za dwa tygodnie jedziemy w Beskid Żywiecki 😉 No nie ma to dziecko z nami lekko 🙈

    Angi90 , Mart768, Lipcowa, Emka06, Zosis, Amunicja lubią tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • Dara Ekspertka
    Postów: 232 303

    Wysłany: 30 lipca, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, kciuki dla Ciebie. Zosia, super pomysł. Oby dinusiowe talizmany przyniosły szczęście.🥰

    Migotka, jak się czujesz? Kciuki na pokładzie.🤞🤞🍀🍀

    Pfry, mam nadzieje, ze IUI będzie zakończone sukcesem. 🍀🍀🤞🤞🍀🤞

    Sandra, dobrze czytać, że i Wy już startujecie za chwilkę 🍀🍀🍀

    Tak mi się chce spać, że już nie skomentuje wszystkiego. Ale przeczytałam i bardzo Was lubię i za każdą trzymam kciuki. Dobranoc ❤

    Angi90 , Zosis lubią tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10361 14104

    Wysłany: 31 lipca, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi całym serduszkiem z Tobą dzisiaj ❤️ niech się maluch mocno przytula do mamusi ❤️🍀

    Angi90 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2299 2392

    Wysłany: 31 lipca, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi o której transfer? Trzymam mocno kciuki ❤️❤️✊️✊️✊️✊️✊️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀✨️✨️✨️✨️✨️✨️

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia - ilość i ruch baaaardzo wzrosły za to morfo nadal 0% ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14% ➡️ zabieg usunięcia 10/2024

    obecnie 19cs
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 985 2666

    Wysłany: 31 lipca, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, piękny dzień by zajść w ciążę 🥰 trzymam kciuki ✊️🍀

    Widziałam pytania o to jak się czuje.
    Dziękuję, czuję się dobrze 😊 Wczoraj popołudniu jak wstawałam z kanapy to mocno mnie zabolało z prawej strony, potem pobolewał brzuch delikatnie. Poza tym incydentem wszystko jest okej 😊

    Angi90 , Beezi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3016 7344

    Wysłany: 31 lipca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!☀️

    Amunicja ,czekam na info co tam u Hecy🧐🤞🏼🤞🏼

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10361 14104

    Wysłany: 31 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Angi, piękny dzień by zajść w ciążę 🥰 trzymam kciuki ✊️🍀

    Widziałam pytania o to jak się czuje.
    Dziękuję, czuję się dobrze 😊 Wczoraj popołudniu jak wstawałam z kanapy to mocno mnie zabolało z prawej strony, potem pobolewał brzuch delikatnie. Poza tym incydentem wszystko jest okej 😊
    To proszę powolutku wstawać, a może to właśnie wtedy Twój kropuś się wgryzł 🤞🍀❤️ później też trzeba powoli wstawać bo jak się za szybko wstanie to łapie ból w więzadłach 🤪 proszę ładnie księżniczkować razem ze mną 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca, 08:10

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 1772 1012

    Wysłany: 31 lipca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina czuje sie całkiem dobrze rany troche bola ale też swędzą nieraz mocno wiec pewnie się goją 😊
    Dzisiaj miedzy 13-15 położna ma przyjść ściągnąć tak jakby obciąć tylko końcówki bo są to szwy rozpuszczalne ale wczoraj mi moja bratanica opowiadała ze niby tez miala i jak jej ściągali to też czuła takie szarpanie wiec ja się boje troche 😳🫣

    Myslalam jak to z owulacja po laparoskopi ale raczej dupa bo mam 17 dc I nic się nie dzieje wiec nawet nwm kiedy ten cykl się skończy a 21 sierpnia mam kontrolę 🫠

    Angi trzymam kciuki ✊️✊️

    Angi90 lubi tę wiadomość

    13 CS (wcześniej 3,5 roku)


    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji ❌
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne ✅️
    __________
    Wrzesień --> cykl stymulowany Aromek+Ovitrelle 🍀
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10361 14104

    Wysłany: 31 lipca, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Karolina czuje sie całkiem dobrze rany troche bola ale też swędzą nieraz mocno wiec pewnie się goją 😊
    Dzisiaj miedzy 13-15 położna ma przyjść ściągnąć tak jakby obciąć tylko końcówki bo są to szwy rozpuszczalne ale wczoraj mi moja bratanica opowiadała ze niby tez miala i jak jej ściągali to też czuła takie szarpanie wiec ja się boje troche 😳🫣

    Myslalam jak to z owulacja po laparoskopi ale raczej dupa bo mam 17 dc I nic się nie dzieje wiec nawet nwm kiedy ten cykl się skończy a 21 sierpnia mam kontrolę 🫠

    Angi trzymam kciuki ✊️✊️
    To zależy jeszcze kto Ci to będzie robić, jak ktoś kto szarpie to będzie szarpanie a są takie pielęgniarki, że nawet nie czujesz ❤️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 1772 1012

    Wysłany: 31 lipca, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    To zależy jeszcze kto Ci to będzie robić, jak ktoś kto szarpie to będzie szarpanie a są takie pielęgniarki, że nawet nie czujesz ❤️
    Położna 😊 ale jak są rozpuszczalne to jak? Mam tylko na skierowaniu ze obcięcie końcówek 🙈

    13 CS (wcześniej 3,5 roku)


    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji ❌
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne ✅️
    __________
    Wrzesień --> cykl stymulowany Aromek+Ovitrelle 🍀
‹‹ 1091 1092 1093 1094 1095 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ