X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • aśś Autorytet
    Postów: 1016 1383

    Wysłany: 20 sierpnia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ape wrote:
    Nie wiedziałam, że jest kryterium długości starania się o dziecko i może ono dyskwalifikować do dodania postu w innych wątkach 🤷🏼‍♀️ Nie chce być złośliwa, napisałam tutaj bo liczyłam na odrobinę wsparcia i pomocy oraz ewentalne pomysły co mogłabym zrobić lepiej. Dużo informacji wyciągnęłam z cudzych przypadków, więc miałam nadzieje, że może ktoś miał podobną sytuację do mojej. A z tego co poczytałam to tutaj jest wiele dziewczyn, które wiedzą czasem więcej niż niektórzy lekarze.
    To prawda, ale ten wątek ma dziewczyny, które mają przeróżne trudne sytuacje, mega długi czas starań i porobione miliony badań. Kazda z nas zaczynala na miesięcznym, a skonczylysmy jako grupa wsparcia tak jak tytul wskazuje dinozaurow 🙂 nie bierz tego absolutnie do siebie, ale na taki poczatek miesieczne na prawde jest lepszy

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ape
    Zawsze na forum warto zajrzeć do pierwszego posta wątku. W tutejszym znajdziesz taki cytat:
    „wątek ten powstał dla Staraczek, które na swoje szczęście czekają od wielu miesięcy, nawet lat. Mówimy o sobie 🦖dinozaury, bo nasze starania trwają już od dłuższego czasu”.
    Wszystkie się telepałyśmy przez wątki miesięczne- tam też od razu wbijaj do pierwszego posta, dużo się dowiesz.
    Nie oburzaj się, życzymy Ci dużo powodzenia w staraniach i obyś nigdy nie „awansowała” na dinozaura 😉

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3021 7350

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dotarłam 😶‍🌫️

    Zosis, jak Basieńka? Przeszło Bidulce?🫂

    Migotka, mam nadzieję, że dziś już lepiej się czujesz, pamiętaj, że jestem, jeśli tylko będziesz chciała🫂 Jutro spotkasz się ze swoim lekarzem, poczynicie dobry plan 🍀 Innej opcji w ogóle nie ma, idziemy po ❄️ znowu razem 😘

    Siesiepy, borówki były i się zjadły 🤪 Nawet jednej sztuki nie wrzuciłam w zamrażalnik z 6 koszy 🙃 Zaraz skończą mi się też jeżyny na krzakach 🙄 Czy u Ciebie już wszystko w porządku?

    Bambi, myślę o Tobie od rana, gdy wstaję mam taki widok 🤗 https://ibb.co/T4Wsqxn
    Czekam z niecierpliwością na ten moment, kiedy porzucisz wszystkie słabsze myśli i zaczniesz się cieszyć na 💯% Bo możesz!❤️

    Frutellka, no właśnie gdzie się obije to wiem, ale są miejsca gdzie się nie dotknę a siniak jest 🤷🏼‍♀️ Gotowa na jutro?🤗

    Biedronka@ do dzieła 😁🔥🔥🔥

    Za tydzień wtorek będzie LEGENDARNY!😎

    Falistaaa, gratulacje, nudnej ciąży ❤️

    Amunicja, zwołałaś mnie 3x w jednym poście, aż się zastanawiam o co chodzi 😂 Tych pudełeczek zjadłam już duuużoo 🙂‍↕️
    Jak się czujesz, co nowego?🤗 Jak będziesz chciała bawić się w losowanie zwycięzcy konkursu "Zgaduj zgadula" to wrzucę listę 😘

    Paula, tam co innego wciskam😆
    Jak tam wyprawka? Jak to jest - wszystko dublujesz? Będziecie mieć dwa łóżeczka? 😃

    RinTinTin, działamy Bejbe!✊🏼 Moonflower już urodziła, a my się jakoś opierdalamy 🙈
    Do 18-tek trzeba się wyrobić 😜

    Roszponka! Ty bank rozbijesz 🤯
    Pij dużo wody (3-5 L), elektrolity i jedz białko - serio, serio 🫵🏼 Jak Ci brzuch dokucza to Scopolan i Espumisan pomagają.

    Jo_ana, jaki Prograf?! Program! Program rozpoczęcia nowego rozdziału życia proszę snuć! Wszystko będzie dobrze 🍀 Ja tu już myślę nad Twoją Kartą Ciąży 🫶🏼

    Acard, jeśli macie wskazania to popieram, nie namawiam, a wskazania są różne. Dawka 150 mg jest profilaktyczna, najlepiej łykać na noc. Tak jak Jo_ana pisze - to co innego niż hepka - trzeba brać cały czas żeby się nim wysycić, nie wystarczą kilka dni, nie trzeba robić przerwy na okres. Również wdrożyłam go sobie sama od 2 dc jak poleciła Migotka.

    jo_ana, RinTinTin, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4577 5047

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ape wrote:
    Nie wiedziałam, że jest kryterium długości starania się o dziecko i może ono dyskwalifikować do dodania postu w innych wątkach 🤷🏼‍♀️ Nie chce być złośliwa, napisałam tutaj bo liczyłam na odrobinę wsparcia i pomocy oraz ewentalne pomysły co mogłabym zrobić lepiej. Dużo informacji wyciągnęłam z cudzych przypadków, więc miałam nadzieje, że może ktoś miał podobną sytuację do mojej. A z tego co poczytałam to tutaj jest wiele dziewczyn, które wiedzą czasem więcej niż niektórzy lekarze.

    Nie ma się co oburzać, dziewczyny doradziły miesięczny wątek bo tam bardziej się odnajdziesz wśród osób, które są na podobnym etapie starań i diagnostyki co Ty. Jeśli mogę podpowiedzieć coś od siebie to na pewno trzeba się przyjrzeć tej tarczycy, oznacz też anty tpo i tg jeśli tarczyca źle wygląda to może to być też efektem hashimoto, a to z kolei uniemożliwia zajście w ciążę. Pomyślałabym też o monitoringu owulacji aby potwierdzić, że te owulacje zachodzą, a jeśli tak to może drożność jajowodów. To tak na początek na pewno bym sprawdziła, no i nasienie u Twojego partnera to też podstawa. Powodzenia

    ape lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 1237 2210

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ape wrote:
    Nie wiedziałam, że jest kryterium długości starania się o dziecko i może ono dyskwalifikować do dodania postu w innych wątkach 🤷🏼‍♀️ Nie chce być złośliwa, napisałam tutaj bo liczyłam na odrobinę wsparcia i pomocy oraz ewentalne pomysły co mogłabym zrobić lepiej. Dużo informacji wyciągnęłam z cudzych przypadków, więc miałam nadzieje, że może ktoś miał podobną sytuację do mojej. A z tego co poczytałam to tutaj jest wiele dziewczyn, które wiedzą czasem więcej niż niektórzy lekarze.

    Nikt nie ma do Ciebie pretensji, że się zglosilas tutaj i napisałaś, ale jak mówi pierwszy post jest to wątek dla Staraczek, które już na prawdę wiele przeszły i każda z Nas ma długi starz starań za sobą...nie zrozum mnie źle ale pół roku to jeszcze nie jest nic niepokojącego, rozumiem że na pewno Cię to martwi i kazda z Nas była kiedyś w podobnym miejscu, ale teraz jesteśmy już dużo dalej...zaczynalaysmy na miesięcznych wątkach gdzie przewija się dużo osób z podobna sytuacja jak Twoja, ale to juz nie jest dla Nas...ciągle pojawiające się te same pytania i wątpliwości początkujących staraczek nie leżą, że tak powiem w Naszym kręgu zainteresowań 🤷‍♀️ na miesięcznych wątkach znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące starań na takim etapie jakim jesteś...I nie miej do Nas żalu czy pretensji, że nie chcemy odpowiadać Ci tutaj bo po prostu uważamy, że są inne miejsca na to...tutaj jest przestrzeń bezpieczna i spokojna dla Nas, które mają za sobą długa i ciężka drogę i po prostu pół roku starań z Naszej perspektywy to dopiero początek 🤷‍♀️ życzę Ci powodzenia w staraniach 😊

    Ona👱‍♀️ 26
    AMH 2.0
    -Witamina D
    -Kwas foliowy
    -Inozytol
    -Euthyrox 75
    -NAC
    -KoenzymQ10
    -Resveratrol
    -Probiotyk OmniBiotic10
    On🧔 27
    -Witamina D, C,E
    -Kwas foliowy
    -L-karnityna
    -Resveratrol
    -Koenzym Q10
    Starania o pierwszego 👶 od 12.2021
    05.05.2022-->II niestety CP w jajowodzie, poronienie trąbkowe...💔
    maj-->lipiec przerwa w staraniach, czekanie na HSG
    29.07.2022-->HSG, oba jajowody drożne, wszystko okej, lekarz daje zielone światło
    03.2023-->kolejna CP💔, metotreksat, teoretycznie podziałał beta spadała ale jajowód nie wytrzymał, kilka dni po wyjściu ze szpitala krwotok wewnetrzny i usunięcie lewego jajowodu...
    19. 04. 2024--> pierwsza wizyta u M.P.
    Czerwiec 2024--> histeroskopia, wycięcie zrostów (adenomioza)
    23.08.2024--> początek stymulacji 😍
    1 procedura IVF--> 0 blastocysty 💔
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4577 5047

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi do karty ciąży to jeszcze daleka droga… ale nie powiem marzy mi się tam taka jedna ładna strona 🥹

    Przezorny zawsze ubezpieczony, lepiej być przygotowanym w razie wu, akurat koleżanka jest w PL więc wykupi mi leki i będą czekać w pogotowiu, chociaż liczę po ciuchu na to, że nie będę musiała ich użyć.

    Angi90 lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1884 5312

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ape nie chciałam Cię urazić, ale tak - ten wątek jest dla kobiet w bardziej zaawansowanych staraniach, takie drobnostki już daaawno mamy za sobą i stworzyłyśmy takie miejsce właśnie dlatego, że już nie chciałyśmy się nimi zajmować 😉 zobacz na nasze stopki, temat tarczycy zajmował mnie dwa lata temu - od tego czasu nie zajmowałam się tym, więc nawet nie wiem jak Ci pomóc, a na miesięcznych są dziewczyny na czasie z takimi tematami, dlatego tak napisałam, w dobrej wierze, nie złej ☺️

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    ---> IVF ✨🍀
    💉 15.07 --> Mensinorm75 + Ovaleap150 + Orgalutran
    25.07📍 punkcja - 16🫧--> 8🫧 🪄 ICSI --> ❄️5bb ❄️4bc
    19.08 - 🍍FET🍍 ❄️ ❄️
    9dpt betaHCG 135,6 mIU/ml 🙏🍀
    11dpt betaHCG 278,1 mIU/ml 🍀✨
    12.09 wizyta⌛️ 🙏🍀
  • Niaha Autorytet
    Postów: 3494 5660

    Wysłany: 20 sierpnia, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Nie ma się co oburzać, dziewczyny doradziły miesięczny wątek bo tam bardziej się odnajdziesz wśród osób, które są na podobnym etapie starań i diagnostyki co Ty. Jeśli mogę podpowiedzieć coś od siebie to na pewno trzeba się przyjrzeć tej tarczycy, oznacz też anty tpo i tg jeśli tarczyca źle wygląda to może to być też efektem hashimoto, a to z kolei uniemożliwia zajście w ciążę. Pomyślałabym też o monitoringu owulacji aby potwierdzić, że te owulacje zachodzą, a jeśli tak to może drożność jajowodów. To tak na początek na pewno bym sprawdziła, no i nasienie u Twojego partnera to też podstawa. Powodzenia

    Od siebie dodam badanie MUCH jako jedne z pierwszych do wykonania, bo np. taka zwykła ureaplasma może nieźle namieszać. A no i nie ma co zwlekać z badaniem nasienia. Bo jeśli wyjdzie coś nie ok to poprawa wyników nie przyjdzie wcześniej niż 3 miesiące od wdrożonej suplementacji.

    jo_ana, ape lubią tę wiadomość

    ▪️ponad dekadę działamy bez zabezpieczenia
    ▪️kilka cb (ostatnia 02.23)

    👩 33 lat
    niedoczynność tarczycy (letrox 100), cukrzyca ciążowa (dieta, insulina), pueria duo, wysokie ryzyko preeklampsji (acard 150mg)
    🧔31 lat
    słaba jakość nasienia (suple), ZZSK (leki)

    Nasz dinuś 🦕❤️
    4.03 - pęcherzyk 6mm
    11.03 - 2mm naszego cudu ☀️
    14.03 - 4.9mm + ❤️
    18.03 - 9,9mm 🦕
    28.03 - 1.95cm 👶 (8+5)
    05.04 - 2.67cm 🐣 (9+6)
    10.04 -15.04 - NIFTY - niskie ryzyka, Chłopczyk 💙
    15.04 - 4.39cm ⭐ (11+2)
    23.04 - 6.26cm 👶 (12+3)
    25.04 - wysokie ryzyko preeklampsji 😔
    14.05 - 11.3 cm 120g (15+3)
    21.05 - 147g (16+3)
    06.06 - 225g (18+5)
    21.06 - 349g (20+6)
    23.07 - 735g (25+3)
    20.08 - 1289g (29+3)
    03.09 - 1680g (31+3)
    24.09 - wizyta ginekologiczna (10:30)
    02.11 - termin wg OM

    preg.png
  • ape Debiutantka
    Postów: 15 16

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi i każda sugestię tego co mogłabym zrobić ❤️
    Nie chciałam aby mój wcześniejszy post zabrzmiał jak oburzenie. Po prostu mam wrażenie, że utknęłam w martwym punkcie.
    Przeczytałam pierwszą stronę, nie miałam zamiaru zaburzać Wam spokoju i widziałam różnice w długości Waszych starań. Niestety wątek miesięczny nie jest dla mnie 🤷🏼‍♀️
    Może akurat dla mnie nie ma miejsca w tym momencie na tym forum i po prostu zostanę tu dalej jako anonimowy podczytywacz.
    Życzę Wam szczęścia i powodzenia 🤞🏻

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi przeszłam w rolę podczytywacza, bo czas mi się skurczył trochę. :) w pracy dostalam kilka projektów do ogarnięcia, w domu namiętnie wyszywam, ogarniam konie i ćwiczę więc tego czasu finalnie mam mniej. 😅 Ale też u mnie za dużo się nie dzieje i nie mam nic mądrego do powiedzenia... Więc po prostu kibicuję każdej z was swoimi kciukami. 🥹 Tyle mi zostaje.

    Dzisiaj byłam u lekarzy, jestem zdechła strasznie bo w nocy oczywiście nie pospalam (za każdym razem jak jadę na Wro do lekarzy to nie mogę spać).
    Jeszcze delikatnie plamię, endometrium 6mm minialnie jeszcze niejednorodne, długo to idzie ale nie ma nic niepokojącego według kilku lekarzy jacy mnie oglądają. Nie dziwi mnie czas w moim przypadku zupełnie, przecież nie może być normalnie tylko będzie długo. 🫠
    Na szczęście dowiedziałam się w końcu ile ma moja szyjka macicy na długość. I ma aż 34mm po tej elektrokonizacji. 🔥 Na razie jest w normie. Dolnej ale normie. Mam zapas gdyby jednak chcieli znowu coś ciąć i tragedia się nie stanie. 😅
    Jajniki smacznie śpią, bo beta jeszcze dzisiaj 9,4. Zrobiłam z ciekawości sikanca i wyszedł cienisty cień cienia, dużo bledszy i prawie w ogóle nie widoczny na pinku (bledsze niż te co robiłam tydzień temu), po czasie dopiero pojawiła się w miarę widoczna kreska.

    Dostaliśmy skierowanie na kariotyp ze starym z Programu, aby wykluczyć przyczyny genetyczne od nas które mogły spowodować puste jajo. Pochwalę się że dostałam to na NFZ, bo to dla mnie magia. 😂 Ja już swój zrobiłam, stary zrobi jak będziemy w jakimś kinie.

    Homocysteina spadła bardzo ładnie, z ponad 9 na 7,3. 🥰

    Oprócz tego plan taki: od bety negatywnej mam czekać 2 tygodnie na owulację, maks 3. Jak się nie zjawi to wywołujemy @ luteiną. Kolejny cykl stymulacja.
    Może zbadam betę jeszcze za tydzień, albo przyjmę już od teraz 3 tygodnie czasu, podejrzewam że wszystko zejdzie wraz z końcem plamienia. Na pewno 20-22 września musi być bez żadnych monitoringów bo jedziemy sobie na wycieczkę. Więc mogę mieć w tedy okres lub byc tuż po. 🍀

    No i się zaczęłam zastanawiać oczywiście czy to wszystko nie jest moją winą, bo poszłam w 8dpo na RTG łokcia, bo przecież ovi się utrzymywało w organizmie dalej, więc uznałam że nie jestem w ciąży na pewno. 🫥 A jakoś 6dpo zrobiłam sobie szczepionkę z drugiej dawki gardasilu. 🙃

    Angi90 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Niaha Autorytet
    Postów: 3494 5660

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:

    No i się zaczęłam zastanawiać oczywiście czy to wszystko nie jest moją winą, bo poszłam w 8dpo na RTG łokcia, bo przecież ovi się utrzymywało w organizmie dalej, więc uznałam że nie jestem w ciąży na pewno. 🫥 A jakoś 6dpo zrobiłam sobie szczepionkę z drugiej dawki gardasilu. 🙃

    Absolutnie tak nie jest. Jako przykład mogę podać siebie, gdzie w tym szczęśliwym cyklu miałam RTG palców u ręki. Narzekałam Wam wtedy, że bardzo mnie bolą.
    Proszę odeprzeć takie myśli ❤️

    siesiepy, Mart768 lubią tę wiadomość

    ▪️ponad dekadę działamy bez zabezpieczenia
    ▪️kilka cb (ostatnia 02.23)

    👩 33 lat
    niedoczynność tarczycy (letrox 100), cukrzyca ciążowa (dieta, insulina), pueria duo, wysokie ryzyko preeklampsji (acard 150mg)
    🧔31 lat
    słaba jakość nasienia (suple), ZZSK (leki)

    Nasz dinuś 🦕❤️
    4.03 - pęcherzyk 6mm
    11.03 - 2mm naszego cudu ☀️
    14.03 - 4.9mm + ❤️
    18.03 - 9,9mm 🦕
    28.03 - 1.95cm 👶 (8+5)
    05.04 - 2.67cm 🐣 (9+6)
    10.04 -15.04 - NIFTY - niskie ryzyka, Chłopczyk 💙
    15.04 - 4.39cm ⭐ (11+2)
    23.04 - 6.26cm 👶 (12+3)
    25.04 - wysokie ryzyko preeklampsji 😔
    14.05 - 11.3 cm 120g (15+3)
    21.05 - 147g (16+3)
    06.06 - 225g (18+5)
    21.06 - 349g (20+6)
    23.07 - 735g (25+3)
    20.08 - 1289g (29+3)
    03.09 - 1680g (31+3)
    24.09 - wizyta ginekologiczna (10:30)
    02.11 - termin wg OM

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 20 sierpnia, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam właśnie wyniki cytologii plynnej.
    Wszystko ok, NILM. 🥹🥹🥹🥹🥹🥹

    Mart768, jo_ana, Niaha, Marti27, Pfry, Amunicja, RinTinTin, Emka06, Biedronka@, KarolinaAnastazja, aśś, SandraH.97, Jadzia19, oloska, rozalaa, Bambi92, Angi90 , Paprota9418, BuBu90, migotka_, Roszponka, Cukruś, Beezi, Lipcowa, Clausix, Dara lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 867 2171

    Wysłany: 21 sierpnia, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy to bardzo dobra wiadomość 🥹🥰

    siesiepy lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)
  • Pfry Autorytet
    Postów: 916 1820

    Wysłany: 21 sierpnia, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy! Co za ulga z cytologii! ❤️
    A i zazdro z kariotypu na NFZ! 🤘 Nam nie dali bo nam nie przysługiwało, bo "przysługuje dopiero po 2 poronieniach" 😑 , ale wiem, że niektórym zlecają mimo, że nie spełniają tego ekhm warunku 😅
    Oddaliście już krew do tego badania i czekacie na wyniki, czy dopiero będziecie się umawiać na termin?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia, 07:00

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, najpewniej przeleczenie Endolimax nana 🧐
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 21 sierpnia, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy
    Zdrowa szyjka, plan na stymulację, badania z refundacji i jeszcze WYCIECZKA! Czy tylko ja widzę, że nad Twoim domkiem wreszcie wychodzi słońce? 🙂
    Niech Ci mocno świeci przez całą wczesną jesień, bo wieszczę czas intensywnych starań 🤞🏻

    Migotka, Frutellka, Anka96
    Powodzenia na wizytach ✊🏻

    Anka96, siesiepy, Pfry lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3021 7350

    Wysłany: 21 sierpnia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ☀️

    Migotka, Frutellka, Anka, trzymam kciuki za Wasze wizyty i czekam na wieści 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🍀

    Siesiepy "nie za dużo się dzieje" ?! No właśnie, że się dzieje 🙌🏼 i to samo DOBRE ❤️ Cieszę się!!!🫂

    Rozalka jak się masz?😘

    Dobrego dnia Dinusie🤗

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    🔸Procedura 20/06 start
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)❤️

    23.09 pierwsze USG⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10394 14130

    Wysłany: 21 sierpnia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy cudownie ☺️🥰❤️!!!! 🥳


    Powodzenia dzisiaj Dinusie na wizytach ! 🤞

    siesiepy lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 712 1464

    Wysłany: 21 sierpnia, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za wizyty 🍀🤞🏻

    Siesiepy to cudowna informacja 😊 szyjkowy problem z głowy, teraz tylko regularnie kontrolować ☺️

    siesiepy lubi tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4726 5858

    Wysłany: 21 sierpnia, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to po, dominującego nie ma, dokładamy leki i wizyta za tydzień 😊

    rozalaa lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4577 5047

    Wysłany: 21 sierpnia, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dostałam właśnie wyniki cytologii plynnej.
    Wszystko ok, NILM. 🥹🥹🥹🥹🥹🥹

    To bardzo dobre wieści, kamień z serca 😮‍💨

    Migotka, Frutellka, Anka96
    Powodzenia dzisiaj 🍀🤞🏻

    siesiepy lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
‹‹ 1131 1132 1133 1134 1135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ