X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5588 3459

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Mam 3 do usunięcia, ale po tym co piszesz to chyba się jeszcze wstrzymam. :p

    Mam 4... 😅😛

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • aśś Autorytet
    Postów: 1016 1383

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Mam 3 do usunięcia, ale po tym co piszesz to chyba się jeszcze wstrzymam. :p
    Ja mialam usuwane 2 osemki i jeden dzien na ketonalu, a potem do pracy, moj Maz mial ostatnio tez dwie usuwane i tez bez przebojow. Wszystko zalezy od tego jak ta osemka rosnie 🙂 a po czasie uwazam, ze osemki to zbedne zeby i ciesze sie ze je usunęłam 🙂

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10393 14129

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Kryste pani. To chyba już nie chcesz tej pracy? Zachęcili do pracowania, nie ma co 😅 eee, co tam się musi dziać, że nie ma czasu na słownik online? 😑
    Ja ostatnio byłam na rozmowie, która trwała 2 h 😶 i nie było tam praktycznie żadnej merytorycznej dyskusji, bardziej rekruterzy mówili i to rzeczy od czapy. Miałam ochotę pod koniec stamtąd uciec, było to tak męczące. 🫣

    Dziewczyny ja się wypłakałam - tak jak pisałam, takie drobne rzeczy mnie obecnie strasznie rozstrajają psychicznie. Mam wrażenie, że z niczym sobie ostatnio nie radzę 🥺 zapisałam się niby dzisiaj na 15:20 na monitoring do innego lekarza, ale finalnie odwołałam tą wizytę. To byłaby wizyta u lekarza, który w maju twierdził, że ani inseminacja ani in vitro nie ma u nas teraz sensu. Wg niego musimy uśpić stany zapalne np. półroczną ścisłą dietą. Więc finalnie z mężem stwierdziliśmy, że odpuszczamy ten monitoring. Ja nie miałam ustalonego terminu IUI, po dzisiejszym monitoringu mieliśmy ustalać termin 😒
    Tak więc finalnie idę do pani doktor w środę, pewnie to bedzie dzień owulacji lub już będzie po. 😮‍💨 Myślę, że z inseminacji w tym cyklu nic nie wyjdzie. Muszę chyba poddać się losowi - realnie pewnie i tak ciężko byłoby pogodzić inseminację z chirurgicznym usunięciem dolnej, zatrzymanej ósemki u męża. Dolne ósemki, zatrzymane są dość ciężkie w usunięciu, a później w rekonwalescencji. 🥴
    Usunęłam 4, na górze z kości bo rosły w poprzek w kierunku policzków, na dole dolna wykuta z kości, nie miała miejsca żeby wyjść a bolało, a druga jak wyszła to była wędrująca ciągle góra i dół, zrobiła mi się przez to kieszeń w dziąśle i był koszmar 🤦🏼‍♀️ i też wyrwałam 😅

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2338 1414

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry
    O szlak ale Cię załatwili 😣współczuję.
    Ile się człowiek musi nagimnastykować żeby dotrzeć na wizytę to tylko my wiemy 🤷‍♀️.

    I kciuki za męża bo usuwanie 8 to nic przyjemnego.🙈

    Ccarolinaa
    Witaj 🤗współczuję strat😏

    RinTinTin
    Pewnie lekarz nie wiedział jak odczytać wynik i olal sprawę  😬.Bardzo mi przykro że musiałaś od nowa przeżywać swoją historię.

    Jadzia
    Czekamy na wyniki😁

    Ccarolinaa, Jadzia19, RinTinTin lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig)

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Bambi odłóż ten termometr, to nie ma sensu 😘

    Noo kurwaaa świetnie się zaczyna ten tydzień 🙄
    Pfry może jednak inny lekarz w klinice? Jeśli to tylko podgląd, a wszystko i tak nadzoruje Pani dr to może jednak warto 😕

    RinTinTin jaaaaa pierdole, masakra 🤦‍♀️ nie rozumiem, dlaczego by tego nie uznać, były przetłumaczone? FSH na pewno nie będzie powyżej 20, nie ma opcji 🫂

    Witajcie nowe Dinki 😊 na listę wpisuję po jakimś czasie regularnie udzielające się dziewczyny z uwagi na to, że sporo dziewczyn tu wpada, popyta o kilka rzeczy i narka 👋 a to niezgodne z polityką wątku Dinozaurowego 🦖 😅

    Siesiepy co tam u Ciebie?😊
    Jasne rozumiem :) trzeba sobie zasłużyć :) postaram się udzielać :) póki co czekam na wyniki badań i lekarzy :) także bede pisać :)

    rozalaa lubi tę wiadomość

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Rozalinka, 29dc, siedzimy, nic się nie dzieje, temperatura nisko mówi, że niby płodne, ale śluz lepki, owulaki blade, ochoty na seks to tak średnio mamy - wczoraj chciałam coś niecoś ale po chwili przymilania mi się jednak odechciało a stary był zmęczony... Dzisiaj dostał info, że ma grzać fifora bo "wypada", zwłaszcza jesli serio mam te płodne, jakkolwiek to nie brzmi. Jutro pewnie zrobię sikanego facelle żeby zobaczyć czy beta zrobiła jako tako ostateczne kysz kysz. Ale już nie plamię a temperatura... no.

    No i tak to leci sobie a ja staram się nie dołować tym oczekiwaniem na świętego dygdy i czytaniem jak lecicie na wątku jak burza. 🧐 Chociaż widzę, że dzisiaj kiepścizna, jakiś falstart albo z rozpędu zaczynamy walić głową w mur. :o

    Carolina cześć i czołem, myślę, że niestety chyba możesz zacząć już o sobie mówić dinozaur. 👵🦖 Zostań z nami, w stadzie raźniej.
    Super :) znaczy nie super bo wolała bym tu nie trafić 😅moje dziecko uwielbia dinozaury więc mogę zdecydowanie nim być :)

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Pfry
    O szlak ale Cię załatwili 😣współczuję.
    Ile się człowiek musi nagimnastykować żeby dotrzeć na wizytę to tylko my wiemy 🤷‍♀️.

    I kciuki za męża bo usuwanie 8 to nic przyjemnego.🙈

    Ccarolinaa
    Witaj 🤗współczuję strat😏

    RinTinTin
    Pewnie lekarz nie wiedział jak odczytać wynik i olal sprawę  😬.Bardzo mi przykro że musiałaś od nowa przeżywać swoją historię.

    Jadzia
    Czekamy na wyniki😁
    Dziękuję .. ja Tobie też bardzo współczuję 🥹🥹🥹 bardzo to niesprawiedliwe ile się musimy nacierpieć , ale wierzę że będzie dobrze 😌

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry to na pewno ciężkie dla Was takie zmiany planów w ostatniej chwili i jeszcze takie chamskie zachowanie ze strony lekarki. Mimo wszystko będę trzymać kciuki. 🤞🏻 Nie marnujcie cyklu, działajcie sobie na spokojnie we dwoje i niech mąż szybko wraca do kondycji.

    Ja już molestuje przycisk „odśwież”. Pojawiło mi się w profilu zlecenie, więc pewnie już trafiło do labu. 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia, 16:00

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1883 5312

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usuwałam dwie na raz ósemki całkiem niedawno, w tym jedna zatrzymana u dołu, no przyjemne to nie było, ale idzie przeżyć, dobrze mieć to z głowy 🫡

    Prosimy o dobre wieści 🫥 ktoś? coś?

    Dziewczyny, czysto logicznie niech mi to któraś wytłumaczy, jak to się dzieje - skoro - jest cykl sztuczny, stale ładuje się te estrogeny i progesteron - więc zakładamy że nic tam nie spada tak? Ja mam dzisiaj normalnie fullPMS - mam ochotę powybijać wszystkich dookoła, telepie mnie jak ktoś coś do mnie mówi i jeszcze brzuch mnie pobolewa. Rozumiem to gdy prog spada, ale teraz? Czy może jednak po iluś dniach siłą rzeczy może spadać już i hormony coś tam świrują?

    3995752.jpg

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    ---> IVF ✨🍀
    💉 15.07 --> Mensinorm75 + Ovaleap150 + Orgalutran
    25.07📍 punkcja - 16🫧--> 8🫧 🪄 ICSI --> ❄️5bb ❄️4bc
    19.08 - 🍍FET🍍 ❄️ ❄️
    9dpt betaHCG 135,6 mIU/ml 🙏🍀
    11dpt betaHCG 278,1 mIU/ml 🍀✨
    12.09 wizyta⌛️ 🙏🍀
  • Pfry Autorytet
    Postów: 916 1820

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin - mega słabo z tymi wynikami 😔 i tyle kasy wydane na dokładnie te same badania. 😶‍🌫️ Ja ostatnio miałam wirusologię do doniesienia przed IUI - poszłam do szpitala bo tam mi robili i miały dobra ważność. Wydrukowali mi badania i pięknie - zaniosłam do kliniki a oni, że nie ma tam żadnej wpisanej placówki, która wykonała te badania i nie ma tam wpisanej żadnej osoby, która badanie przeprowadziła, ani żadnej pieczątki i nic. Zwykła kartka A4 z wpisanymi wynikami i moimi danymi osobowymi. I totalnie rozumiem, dlaczego klinika tych badań nie przyjęła. Ludzie naprawdę są różni, więc muszą mieć procedury i ich przestrzegać.Ale nie rozumiem dlaczego szpital wydaje takie wyniki pacjentom. Finalnie musiałam robić badania na nowo. Ale to był koszt ok 200 zł.

    Aśś - tak, szorowanie po dnie to moja specjalność ostatnio 🥴 tak jak Siesiepy pisała: rozpędzona głową prosto w mur - myślę, że to o mnie. Jak tylko odnajdę w sobie odrobinę wiary i nadziei to rzeczystość mnie dopada. Myślę, że poronienie dwa lata temu nadwyrężyło mi też mocno psychikę. Niedawno uświadomiłam sobie również, że mam kompleks niepłodności. Co jest głupie, bo niepłodność jest chorobą, ale ja się czuję po prostu gorsza od innych kobiet. Szczególnie gdy czuję, że sobie nie radzę. Mam też wrażenie, że psychicznie, fizycznie i emocjonalnie czuję się dużo gorzej niż te 2 lata temu po poronieniu i raczej głównie czarnowidzę. ☹️ Dlatego lepiej chyba jak odnoszę się do Was a nie do mnie, 😅 bo serio wam zaczarnowidzę caaały wątek 🤐 jeszcze jak sobie pomyślę, że mój ojciec ma 7 rodzeństwa, różnica pomiędzy nim (najstarszym) a najmłodszą siostrą wynosi ponad 20 lat - a u mnie nawet jedno dziecko jest problemem, to serio nie czaję tej genetyki zupełnie.

    RinTinTin lubi tę wiadomość

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, najpewniej przeleczenie Endolimax nana 🧐
  • aśś Autorytet
    Postów: 1016 1383

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    RinTinTin - mega słabo z tymi wynikami 😔 i tyle kasy wydane na dokładnie te same badania. 😶‍🌫️ Ja ostatnio miałam wirusologię do doniesienia przed IUI - poszłam do szpitala bo tam mi robili i miały dobra ważność. Wydrukowali mi badania i pięknie - zaniosłam do kliniki a oni, że nie ma tam żadnej wpisanej placówki, która wykonała te badania i nie ma tam wpisanej żadnej osoby, która badanie przeprowadziła, ani żadnej pieczątki i nic. Zwykła kartka A4 z wpisanymi wynikami i moimi danymi osobowymi. I totalnie rozumiem, dlaczego klinika tych badań nie przyjęła. Ludzie naprawdę są różni, więc muszą mieć procedury i ich przestrzegać.Ale nie rozumiem dlaczego szpital wydaje takie wyniki pacjentom. Finalnie musiałam robić badania na nowo. Ale to był koszt ok 200 zł.

    Aśś - tak, szorowanie po dnie to moja specjalność ostatnio 🥴 tak jak Siesiepy pisała: rozpędzona głową prosto w mur - myślę, że to o mnie. Jak tylko odnajdę w sobie odrobinę wiary i nadziei to rzeczystość mnie dopada. Myślę, że poronienie dwa lata temu nadwyrężyło mi też mocno psychikę. Niedawno uświadomiłam sobie również, że mam kompleks niepłodności. Co jest głupie, bo niepłodność jest chorobą, ale ja się czuję po prostu gorsza od innych kobiet. Szczególnie gdy czuję, że sobie nie radzę. Mam też wrażenie, że psychicznie, fizycznie i emocjonalnie czuję się dużo gorzej niż te 2 lata temu po poronieniu i raczej głównie czarnowidzę. ☹️ Dlatego lepiej chyba jak odnoszę się do Was a nie do mnie, 😅 bo serio wam zaczarnowidzę caaały wątek 🤐 jeszcze jak sobie pomyślę, że mój ojciec ma 7 rodzeństwa, różnica pomiędzy nim (najstarszym) a najmłodszą siostrą wynosi ponad 20 lat - a u mnie nawet jedno dziecko jest problemem, to serio nie czaję tej genetyki zupełnie.
    Moj dziadek mial 8 rodzenstwa, a Babcia chyba z 5 😜 wiem o czym mowisz

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 1237 2210

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dinusie, mam nadzieje że będziecie się tutaj u Nas dobrze czuły 😊

    Ja jutro monitoring o 13.35, zobaczymy co tam rośnie ^^ póki co czasami czuje jak mnie coś ukłuje i tyle 😊

    Jutro 2 godziny przed mam zrobić badania z krwii I mam zapisane żeby zrobić E i P, a że mój mózg ostatnio nie mozguje to zapomniałam od czego ro były skruty 🤣 mam nadzieję że jakaś dobra dusza mnie tutaj oświeci xd

    Byłam też u dentysty dzisiaj by sprawdzic czy z zębami wszystko dobrze, mam tylko kamień do usunięcia i już jestem umówiona na piątek ^^

    No i jutro przy okazji zrobię sobie badania tarczycowe i umowie do Pani endokrynolog bo już minął rok od ostatniej wizyty 😅

    Ona👱‍♀️ 26
    AMH 2.0
    -Witamina D
    -Kwas foliowy
    -Inozytol
    -Euthyrox 75
    -NAC
    -KoenzymQ10
    -Resveratrol
    -Probiotyk OmniBiotic10
    On🧔 27
    -Witamina D, C,E
    -Kwas foliowy
    -L-karnityna
    -Resveratrol
    -Koenzym Q10
    Starania o pierwszego 👶 od 12.2021
    05.05.2022-->II niestety CP w jajowodzie, poronienie trąbkowe...💔
    maj-->lipiec przerwa w staraniach, czekanie na HSG
    29.07.2022-->HSG, oba jajowody drożne, wszystko okej, lekarz daje zielone światło
    03.2023-->kolejna CP💔, metotreksat, teoretycznie podziałał beta spadała ale jajowód nie wytrzymał, kilka dni po wyjściu ze szpitala krwotok wewnetrzny i usunięcie lewego jajowodu...
    19. 04. 2024--> pierwsza wizyta u M.P.
    Czerwiec 2024--> histeroskopia, wycięcie zrostów (adenomioza)
    23.08.2024--> początek stymulacji 😍
    1 procedura IVF--> 0 blastocysty 💔
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1883 5312

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH estradiol i progesteron

    Pfry, Jadzia19, RinTinTin, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    ---> IVF ✨🍀
    💉 15.07 --> Mensinorm75 + Ovaleap150 + Orgalutran
    25.07📍 punkcja - 16🫧--> 8🫧 🪄 ICSI --> ❄️5bb ❄️4bc
    19.08 - 🍍FET🍍 ❄️ ❄️
    9dpt betaHCG 135,6 mIU/ml 🙏🍀
    11dpt betaHCG 278,1 mIU/ml 🍀✨
    12.09 wizyta⌛️ 🙏🍀
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3110 8202

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo_ana gratulacje! 😘

    BuBu jak już ładnie zaokrąglasz się 🤩

    Pfry przytulam 😘
    Nie rozumiem dlaczego lekarka nie mogła zaczekać tych kilku minut - tym bardziej, że podgląd nie trwa długo 🙄 no ale nieważne - w tej przerwie skup się na sobie - słońce musi w końcu zaświecić 😘🤞🏻

    RinTinTin ehh Ci lekarze 🙄 nikt nie mówi o tym głośno ale leczenie niepłodności to gruby biznes więc może nie tyle chodzi o nieakceptowanie zewnętrznych wyników co o wydanie kasy w ich placówce 🙄 potraktuj to jako chwilową niedogodność - dalsze efekty na pewno będą tego warte 😘 🍀

    Rozalaa a może to już ciążowe hormony dają się we znaki? 🤭



    RinTinTin lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 1237 2210

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    SandraH estradiol i progesteron

    Dziekuje ❤️ chyba muszę się skupić bardziej na tych wizytach a nie fruwać w obłokach xd

    Ona👱‍♀️ 26
    AMH 2.0
    -Witamina D
    -Kwas foliowy
    -Inozytol
    -Euthyrox 75
    -NAC
    -KoenzymQ10
    -Resveratrol
    -Probiotyk OmniBiotic10
    On🧔 27
    -Witamina D, C,E
    -Kwas foliowy
    -L-karnityna
    -Resveratrol
    -Koenzym Q10
    Starania o pierwszego 👶 od 12.2021
    05.05.2022-->II niestety CP w jajowodzie, poronienie trąbkowe...💔
    maj-->lipiec przerwa w staraniach, czekanie na HSG
    29.07.2022-->HSG, oba jajowody drożne, wszystko okej, lekarz daje zielone światło
    03.2023-->kolejna CP💔, metotreksat, teoretycznie podziałał beta spadała ale jajowód nie wytrzymał, kilka dni po wyjściu ze szpitala krwotok wewnetrzny i usunięcie lewego jajowodu...
    19. 04. 2024--> pierwsza wizyta u M.P.
    Czerwiec 2024--> histeroskopia, wycięcie zrostów (adenomioza)
    23.08.2024--> początek stymulacji 😍
    1 procedura IVF--> 0 blastocysty 💔
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 396 574

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Jasne rozumiem :) trzeba sobie zasłużyć :) postaram się udzielać :) póki co czekam na wyniki badań i lekarzy :) także bede pisać :)
    Witaj na grupie 🦖🦖
    Też mam na stanie rocznik 2018 i staramy się o drugie👶
    Póki co bez skutku, ale walczymy dalej💪

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    👸 &🤴 & 🧒

    25 cykli starań

    10.2022 CB 🖤
    05.2023 CB 🖤
    03.2024 CB 🖤
    10.2023 histeroskopia👍usunięto 3 polipy😳
    06.2024 powtórna histeroskopia, brak polipa✅️
    biopsja endometrium ✅️

    08.24 - I cykl stymulowany (prog 30,1 ng/ml)❌️
    09.24 - II cykl stymulowany (prog 22,2 ng/ml) ⏳️

    Kwas foliowy✅️
    Homocysteina ✅️
    AMH 2.73 ng/ml
    Wit. B12 ✅️
    Wit. D 43✅️
    DHEAS ✅️
  • Pfry Autorytet
    Postów: 916 1820

    Wysłany: 26 sierpnia, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie Lipcowa pisząc o tych pieniądzach do RinTinTin to masz rację - mój mąż bardzo często wspomina o tym, że lekarze koszą gruby hajs za to leczenie niepłodności. A my mając nadzieję płacimy ile wlezie 😑

    W ogóle to Kochana jesteś Lipcowa, że nas tu ciągle dopingujesz 🥹❤️ to bardzo wzruszające i miłe. 🥰
    Myślę, że lekarka miała już kolejne wizyty w innym miejscu i dlatego pojechała. Ewentualnie może miała już inne plany, których nie mogła przesunąć - wiadomo, że każdy ma życie prywatne.
    A ja nie chcę tak o sobie myśleć ale jakoś tak ostatnio mam pod górkę z rzeczami - okulary do komputera mi spadły i urwała się żyłka i musiałam je oddać do optyka, sandały kupione w II poł. czerwca całkowicie się rozkleiły i musiałam je reklamować, zegarek Garmin, który dostałam w prezencie urodzinowym od męża 09.08 okazał się totalnie wadliwy (nie mierzył tętna, parametrów snu, rozłączał się z telefonem, a po półtorej tygodnia całkowicie wyświetlacz przestał działać) i oddaliśmy go na reklamację. No i kurcze teraz ta wizyta - niech to słońce wyglądnie w końcu zza tej wielkiej chmury ⛅!

    RinTinTin lubi tę wiadomość

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, najpewniej przeleczenie Endolimax nana 🧐
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 783 1561

    Wysłany: 26 sierpnia, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dzień 😑

    Pfry moim zdaniem warto abyś dała klinice taki feedback, że skoro zadzwoniłaś i uprzedziłaś, to mogliby poczekać. Tak jak mówisz, my zwykle kwitnieniemy pod gabinetem 😞 Naprawdę mogliby podejść bardziej wyrozumiale 😞 Może zadzwoń tam jeszcze i zapytaj o podgląd u innego lekarza?

    RinTinTin u Ciebie też piękne podejście prezentują. Że pieniądze to jedna sprawa, ale czy oni nie wiedzą, że dla nas każdy cykl jest ważny? Kurczę sami powinni konsultować się z psychologami, jak nie mają za nic empatii w sobie.

    Rozalaa kwalifikujesz się na naczelną rozkminiaczke hormonalna jak ja 😃 Odpal sobie jakiś serial (tak, wiem, że dla Ciebie do trudne 😉) i niech po prostu czas upłynie a jutro teścik. Innej rady nie ma 😃 nie dowiesz się czy to PMS czy ciąża bez testu - i bez bety 😃

    Mi się robi baby brain już. Czytam Was i tak strasznie staram się skupić kto gdzie wizytuje jakie badania itp, a potem przewijam na kolejną stronę i wszystko zapominam 😃 trzeba do mnie drukowanymi mówić, bo nic nie przetwarzam 😱

    RinTinTin lubi tę wiadomość

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30

    29.08. 2mm Cudu 😍
    19.09 - następna wizyta
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 26 sierpnia, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    W sumie Lipcowa pisząc o tych pieniądzach do RinTinTin to masz rację - mój mąż bardzo często wspomina o tym, że lekarze koszą gruby hajs za to leczenie niepłodności. A my mając nadzieję płacimy ile wlezie 😑

    W ogóle to Kochana jesteś Lipcowa, że nas tu ciągle dopingujesz 🥹❤️ to bardzo wzruszające i miłe. 🥰
    Myślę, że lekarka miała już kolejne wizyty w innym miejscu i dlatego pojechała. Ewentualnie może miała już inne plany, których nie mogła przesunąć - wiadomo, że każdy ma życie prywatne.
    A ja nie chcę tak o sobie myśleć ale jakoś tak ostatnio mam pod górkę z rzeczami - okulary do komputera mi spadły i urwała się żyłka i musiałam je oddać do optyka, sandały kupione w II poł. czerwca całkowicie się rozkleiły i musiałam je reklamować, zegarek Garmin, który dostałam w prezencie urodzinowym od męża 09.08 okazał się totalnie wadliwy (nie mierzył tętna, parametrów snu, rozłączał się z telefonem, a po półtorej tygodnia całkowicie wyświetlacz przestał działać) i oddaliśmy go na reklamację. No i kurcze teraz ta wizyta - niech to słońce wyglądnie w końcu zza tej wielkiej chmury ⛅!
    Zbijam niepomyślną piateczkę.
    Miesiąc temu dowiedziałam się o tym pustym jaju, złej cytologii, alergii środowiskowej i pokarmowej kota, odrzucili nam reklamacje na lodówke bo niby to linia wody w wodociągach jest zapowietrzona tak, że tego nie widać, a z dyspensera już leci woda po prostu, do tego raczysko u mamy, reklamowaliśmy lustra i niby uznana reklamacja ale firma leci w ch... i nam nie odpowiada, konie się nie sprzedają ale dostaje multum durnych i upierdliwych telefonów oraz wiadomości (doszło do tego, że usunęłam z ogłoszenia telefon bo dzwonili z żartami albo ofertami "dam 2 tys".), cyrk na kółkach, ale jak widać powoli z tego wylaze i mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie już zmierzać tylko ku lepszemu. 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia, 17:06

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 712 1464

    Wysłany: 26 sierpnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie macie rację z tym biznesem. A teraz jak wprowadzili dofinansowanie to już w ogóle wszystkie badania są droższe 🙄 a staraczki oddadzą wszytko, żeby zostać mamami 🥺
    Odgrzebałam w moich zapasach zioła ojca Sroki i trawę pszeniczną, może będzie to trzymać moje FSH w ryzach 😅

    Lipcowa jak tam Lili? Stary już się wygrzebał?

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
‹‹ 1147 1148 1149 1150 1151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ