X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • walia Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: Dzisiaj, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiem ogólnie.

    Oprócz metforminy biorę kwas foliowy. Nie biorę probiotyku, etform przyjmuje na noc. Brałam też przez chwilę potas bo wyszedł blisko dolnej granicy normy, wszystkie badania, łącznie z pasożytami i próbami wątrobowymi są w okej.

    Problem zniknął kiedy przyjmowałam formetic 800x2 dziennie i formetic był zwiększany, zaczynałam od jednej tabletki ale wtedy faktycznie lekarz przypisal mi Wit b12 a przy etform nie. Skonsultuje to w środę na wizycie. Dziękuję za pomoc, to się okazuje być jedynym trafionym wytłumaczeniem moich problemów.
    Jesteście skarbnicą wiedzy, dermatolodzy, alergolog, internista - nikt nie mógł znaleźć przyczyny a ona wydaje się taka prozaiczna 🤭

    Jeszcze raz dziękuję! 🤗

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

‹‹ 1232 1233 1234 1235 1236
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ